Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.05. 2020
Dnes má svátek Filip
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tlouštíci - Veronika 14. 5. 2020

14. 05. 2020 | Televizní tipy
Každý z osmi účastníků pořadu Tlouštíci si nese do začátku natáčení jako vklad nejen velkou nadváhu, ale také silný životní příběh, se kterým se více či méně úspěšně pere. A také proto nehubne. Tým televize Prima, složený z renomovaných odborníků, nabízí trvalé vyřešení problémů. Jak si se svou situací poradí osmá statečná – Veronika, sledujte premiérově již 14. května ve 21.35 na televizi Prima.

Osmadvacetiletá administrativní pracovnice Veronika Skopalová nikdy nebyla štíhlá, ale sportovala, a dokonce byla nadějnou akvabelou. Kila přibírala postupně, ale ve spokojeném vztahu s přítelem Kubou její váha enormně narostla. Jen za poslední rok přibrala 30 kilogramů. Takže se její váha nakonec ustálila na neuvěřitelných 133 kilogramech. Veronika touží po založení rodiny, novém bydlení a miminku.

Tlouštíci - Veronika 14. 5. 2020Kvůli váze ale svatbu, a hlavně těhotenství, odkládá. A přestože žádné vážné zdravotní problémy nemá, bojí se budoucnosti. Jak sama vysvětluje: „Ohledně dítěte mám strach, že by ta váha nebyla ideální, že by to těhotenství bylo hodně těžké, a tedy rizikové.“ Veronika se svěřila do rukou odborníků. Lékařské vyšetření odhalilo varovné signály – hodnoty LDL cholesterolu zvýšené a bakterie, které můžou způsobovat infekce.

Na svůj věk je Veronika takzvaně riziková, a pokud nezačne svoji váhu řešit, může během několika let počítat se zdravotními problémy. Během měření zjistili odborníci, že Veroničina váha je 132,9 kilogramů a nosí si s sebou 65,8 kilogramů tuku, což je 49,5 procent jejího těla. Veronika to lakonicky okomentovala: „65 kilogramů tuku. To mě šokovalo. To je váha jednoho člověka, kterou s sebou tahám navíc.“ Lukáš Roubík si s Veronikou promluvil o jejích stravovacích návycích. Zjistil, že některé dny svůj jídelníček „škrtí“, vynechává sacharidy, a pak se dojídá a dny strádání si vynahrazuje. Veronika jako mladá slečna totiž sleduje módní trendy ve výživě a z rozdílných přístupů k hubnutí na sociálních sítích je zmatená.

Sama se snaží dodržovat podle ní zdravý jídelníček, ale po několika dnech „strádání“ či hladovění svému tělu dopřává nezdravá jídla. Navíc nemá už téměř žádný pohyb. Od odborníků si odnesla doporučení ohledně stravování, pohybu a motivace. Takže na startu bylo odhodlání. Navíc se Verča začala hýbat. Zpočátku to byly procházky ve svižném tempu a následovaly tréninky s trenérem Lubošem Koumalem. Po 14 dnech ji Lukáš Roubík přivezl i výživový plán. Veronika měla spoustu otázek a nejvíc se zajímala o tzv. prasečí dny.

Již po prvních týdnech se ukázalo, že Veronika nová pravidla a doporučení pečlivě dodržuje a její tělo se začalo zbavovat přebytečných kilogramů tuku. Nová pravidla, jídelníček, pohyb a také nové bydlení. Musela ale čelit i překážkám – byla jednou z nejsvědomitějších tlouštíků, přesto hubnutí předčasně ukončila. Proč? Co ji k takovému rozhodnutí vedlo? A došlo během natáčení na slzy?

Trochu to vypadá, že Veronika sama neví, co od života chce. Rodinu, nový životní styl, najít pořádnou porci sebelásky? Najde sama sebe, nebo se vzdá definitivně? Jaká byla její cesta za vysněnými křivkami, sledujte v osmé epizodě pořadu Tlouštíci! Už 14. května.

Okamžitě po každém dílu pořadu Tlouštíci mohou diváci sledovat navazující pořad Tlouštíci EXTRA, ve kterém se budou moci seznámit s trendy ve zdravém životním stylu, dostanou přesné návody na dlouhodobé snižování váhy, ale také se dozvědí, kterým mýtům by rozhodně pozornost věnovat neměli. V každém dílu pořadu Tlouštíci EXTRA budou řešeny problémy, které zajímaly a trápily účastníka hlavní epizody pořadu.

Další díl pořadu Tlouštíci uvidíte ve čtvrtek 14.5. 2020  na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Tlouštíci - Veronika 14. 5. 2020:

Tlouštíci - Veronika 14. 5. 2020
Tlouštíci - Veronika 14. 5. 2020
Tlouštíci - Veronika 14. 5. 2020
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !