Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.09. 2018
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Trapas na horách

3. 05. 2015 | Vaše příběhy

Tento příběh mi vypravovala kolegyně z  práce a stal se její dceři Janě. Vše se odehrálo o jarních prázdninách. Jana je trávila se svojí kamarádkou na horách v Krkonoších. Jak se vždy říká, že třetí den na lyžích je kritický, tak se to vyplnilo. Jana, ačkoliv je celkem dobrá lyžařka, několikrát upadla. Po chvíli si všimla, že se v její blízkosti neustále objevuje chlapec v kostkované bundě. Když upadla, zastavil se, když čekala na vlek, vždy jel za ní. Začínala mít pocit, že ji pronásleduje. Napadaly ji různé myšlenky a trochu se i začínala bát.

S kamarádkou se domluvily, že budou lyžovat každá sama a sejdou se až na oběd. A jako naschvál ji na sjezdovce neviděla. Lidí tu bylo dost, tak není divu. Ve frontě u vleku měla Jana pocit, že i ostatní lyžaři po ní pokukují a ten kluk jí je pořád v patách. Vyjela tedy nahoru a honem šusem dolů. Svého stínu se ale nezbavila.

Jen se dole otočila, zjistila, že také přijíždí. Ve frontě u vleku konečně uviděla kamarádku. Riskla to tedy, předeběhla část fronty a zařadila se k ní. Uslyšela za sebou pár protestů, ale dělala, že se jí to netýká. Už jsou na řadě, tak hurá nahoru. Jana se otočila a co nevidí, ten kluk je zase za ní. V tom spěchu o něm kamarádce ani neřekla. Při vystupování z vleku samozřejmě upadla a kamarádka jí ujela. A „kostkovaný kluk“ stojí nad ní a chce jí pomoci vstát. Jana dělá, že ho nevidí a vstane sama. V tu chvíli kluk rychle skočil za ní. Jana už toho začínala mít dost. Prudce se k němu otočila a chtěla ho oslovit. Vtom uslyšela za sebou smích a chlapec opět skočil za ni. Dokonce se na ni skoro přilepil.

na horáchJana se otočila a dala mu facku. Chlapec si sáhl na rudou tvář a nejistě řekl: „Slečno, máte vzadu roztrženou kombinézu.“ Jana na něj chvíli nechápavě koukala a pak se snažila nahmatat rukou tu díru. Chlapec sundal svoji bundu a přehodil ji Janě přes ramena. Společně potom pomalu sjeli z kopce dolů a Jana utíkala na WC zjistit, v jakém stavu je její kombinéza. Když to v zrcadle uviděla, nejdříve byla v šoku, potom se ale smála. Vrátila se ke svému zachránci a společně čekali na Janinu kamarádku, protože měla u sebe klíče od pokoje v penzionu. Když se převlékla, vypravila se na oběd s novým kamarádem Martinem. On zde byl s rodiči a malým bratrem. Dlouho si povídali a zjistili, že mají hodně společného a že Martin studuje ve městě, kde Jana bydlí.

Těch pár dnů do konce týdne se každý den sešli na sjezdovce, užívali si lyžování společně. Po návratu domů spolu začali chodit a se smíchem vzpomínají na to, jak se poznali.


Ana1hana1 - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Trapas na horách:

Trapas na horách
 Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Hezké Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásný příběh, pobavil mně.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hezký příběh a hlavně dobře dopadl.
Obrázek uživatelky
profil
Líbí se mi podobné příběhy s dobrým koncem. Zvlášť, když jsou ze života a ne z románu. Aspoň je vidět, že se nestávají jen samé špatné věci Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Moc hezký příběh s tím nejlepším koncem - jak z Červené knihovny nebo z nějakého dívčího románku, které jsem kdysi tak ráda četlaSmajlík !
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles