Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.12. 2018
Dnes má svátek Radana a Radan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

U kadeřnice

13. 02. 2011 | 

Tak už mám ty vlasy docela dlouhé, tak volám mé staronové kadeřnici, zda by neměla chvilku na mě čásek. Chodím k ní teprve chvíli, zhruba půl roku. Moje bývalá kadeřnice mi přestala vyhovovat, a tak bylo potřeba ji změnit. Ta současná je strašně sympatická, milá a i přes větší věkový rozdíl si dost dobře rozumíme.

Jmenuje se Iva. Domluvím se s ní tedy hned na dnešek. Takže paráda. Odpoledne přijdu domů z práce, hodím tašku za dveře, pokecám chvilinku se ségrou, která se právě balí, neboť odjíždí na víkend na pracovní cestu na druhou stranu republiky. Kouknu na hodinky a zjišťuju, že za 15 minut mám být u ní. Takže chvátám, abych to stihla. Zhruba za 20 minut k ní dorazím, nikoho tam nemá, tak jdu hned na řadu. Když už mám vlasy ostříhané podle svého přání, tak vytahuji peněžku, abych zaplatila. Sakra, nemám klíče, což zjišťuji, když vytahuji z kapsy peněženku. Jak se dostanu domů, pomyslím si. Vypadám asi dost zmateně.

„Děje se něco, Luci?“ zeptá se Iva. „Nemám klíče, mám je doma,“ odpovím. „A doma nikdo není?“ klade další otázku. „Bohužel, všichni někam odjeli, akorát koťátko je doma a andulka, ale ti mi asi těžkou odemknou a otevřou,“ řeknu a musím se při té představě smát. A pak dodám: „Ale máme náhradní klíče u známých, zkusím jim zavolat, i když nevím, jestli to není nevhodné, když už je tolik hodin.“ „Tak jestli chceš, tak jim zavolej až zítra přes den a dnes můžeš přespat u nás, jestli by ti to nevadilo,“ řekne a já začnu o její nabídce uvažovat. Po chvilce ze mě vypadne: „Tak když by Ti to nevadilo, tak já přijmu Tvou nabídku.“ „Tak dobře, tak já jen tady poklidím a za chvilku můžeme vyrazit, ju?“ „Dobře, chceš s něčím pomoct?“ Zeptám se a Iva mě hned zaúkoluje. Tak společně uklízíme. Najednou začne někdo klepat na dveře. Podívám se na ni vyděšeně, protože už je dost hodin, tak mám docela strach. Iva vidí můj vyděšený výraz, a tak mě hned uklidňuje. „Neboj, to je můj syn Patrik, chodí mi naproti, když dělám takhle dlouho do večera.“ „Jo aha.“ řeknu a dál umývám nádobky od barvy.

Iva jde otevřít Patrikovi. Samozřejmě mě zajímá, jak její syn vypadá. Už několikrát mi o něm vyprávěla. Po chvilce už ho vidím. Mám dojem, že právě došlo z mé strany k zamilování. Patrik je nádherný kluk. Na hlavě má kšiltovku, takže ta jeho vzhled trochu zkresluje, ale umím si ho představit i bez kšiltovky. Jinak má krásně modrý oči, vypracovanou postavu, je i docela vysoký. Prostě krásný kluk. Iva nás s Patrikem seznámí, tak si podáme ruku a pozdravíme se.

A vzápětí Patrikovi oznámí, že dnes u nich přespím, protože mám klíče doma. Patrik se na mě podívá, šibalsky se usměje a řekne: „A doufám, že bude spát u mě v pokoji.“ „No nevím, nevím jestli je to dobrý nápad,“ odpoví mu Iva. „Ale prosím tě, mami,“ řekne a zakroutí očima. „Ale to záleží taky na Lucce, jestli bude chtít s Tebou sdílet pokoj, nebo jestli dá přednost pokoji pro hosty a bude chtít být sama,“ řekne Iva a podívá se směrem na mě. „Tak já ráda budu sdílet s Patrikem pokoj,“ řeknu a podívám se na Patrika. Ten na mě mrkne. „Dobře, to není problém,“ odpoví Iva. Doklidíme teda a vyrážíme. Iva je hodná a dá mi i večeři, takže společně všichni povečeříme a pak už se mě ujímá Patrik, aby mě ubytoval.

Má krásný pokoj, čeho si hned všimnu, tak je to, jak tam má naklizeno. Na kluka teda dobrý výkon. Ale vidím v pokoji jen jednu postel. „To budem jako spolu spát na jedný posteli?“ položím mu otázku. „No jistě, vadí?“ odpoví. „Ne ne, nevadí,“ řeknu a podívám se mu do očí. Patrik se usměje a řekne: „Neboj, ta postel se dá rozložit na dvě.“ Jen se usměju. Zeptám se ho, jestli se můžu jít vykoupat, aby neměl všude vlasy, když mě právě Iva čerstvě ostříhala. Hned mi ochotně ukáže, kde mají koupelnu, dá mi ručník a zeptá se mě, zda mám něco na spaní.

„Ne, nemám,“ odpovím. Tak mi řekne, ať chvilku počkám a skočí k sobě do pokoje pro tričko, které mi půjčí. Poděkuji mu a pak už jdu do vany. Jen se osprchnu, umyju vlasy a vracím se k němu do pokoje. Poté mě vystřídá v koupelně Patrik a já se tak ocitám na chvilku sama u něj v pokoji. Zkoumám očima, kde co má a všimnu si malého koťátka, které přišlo do pokoje. Patrik totiž nezavřel dveře, ale nechal je pootevřené. Vezmu si koťátko k sobě a hraju si s ním. Za chvíli se už Patrik vrací z koupelny, tak mi hned sděluje informace o koťátku. Je to jeho mazlíček, má ho teprve týden a jmenuje se Puňta. Ptám se ho proč zrovna Puňta. Tak mi ukazuje kočičí tlapičku, na které je černý puntík, tak proto takové jméno. Puňta se za chvilku odebírá do chodby, kde má pelíšek a další potřebné věci. Pomůžu Patrikovi rozložit postel. „Pustíme si něco v TV? Nebo chceš koukat na nějaký film na DVD?“ Zeptá se mě Patrik.

Zadívám se mu do očí, chvilku na něj koukám a on se dál ptá: „Nebo nechceš koukat na TV, ani na DVD a chceš si povídat?“ „Jo, dobrý nápad, aspoň se o Tobě dozvím něco, co ještě nevím.“ Tak si povídáme a skvěle si rozumíme. Už je něco málo po půlnoci a my stále máme o čem mluvit. Dojde i na otázku, zda máme partnera. Ani jeden z nás právě nikoho nemá. Moje rty tak strašně moc touží políbit ty jeho. Ale stále není k tomu odvaha. Už ani nevnímám, co mi říká, ale myslím jen na to, jak ho políbit. A už mám nápad. Budu předstírat spánek a až usne, tak ho políbím. A tak se jde na věc. Neodpovídám mu a předstírám spánek.

Okem mžourám, jestli už spí. A když vidím jeho zavřený oči, chvilku ještě počkám a poté se odhodlám mu dát pusu na rty. Nakláním se k němu a moje rty se blíží k těm jeho. A je to. Polibek vykonán. Mám ze sebe dobrý pocit. Lehám si zpět a spokojeně usínám, kdežto v tom mě probudí polibek na mé rty. Otevřu oči a Patrik se na mě usměje. „Ty jsi taková potvora,“ řekne mi a šibalsky se na mě usměje. „Proč?“ řeknu udiveně. „Ten spánek byl jen předstíraný, viď? Abych si myslel, že už spíš, abych usnul a tys mi mohla dát pusu, viď?“ Nic neříkám, jen se usměju, podívám se mu dlouze do očí a poté už se naše rty blíží k sobě a oddáváme se vášnivému líbání. Patrik mě začne hladit po celém těle a mé vzrušení pod jeho doteky nabírá na obrátkách. Tak strašně moc toužím mít s Patrikem něco víc.Zajedu mu rukou pod trenky a cítím, jak je také vzrušený. Oddálím své rty od těch jeho a zeptám se ho, jestli by nechtěl polohu 69.

Není proti. A tak se obrací a já si pohrávám s jeho mužstvím. Jemně ho saji, jemňoulince koušu a dráždím jazykem. On si pohrává chvilku s poštěváčkem, který dráždí jazykem a občas zajede i jazykem dovnitř mušličky. Počíná si jako zkušený odborník. Když už jsme oba vzrušeni na maximum, zeptám se ho, zda by neměl chuť na něco víc. Sedne si naproti mně, zadívá se mi dlouze do očí a říká: „Je mi teď docela trapně, ale musím se Ti k něčemu přiznat.“ V hlavě mi běhají různé myšlenky, co mi teď asi chce říct. „Povídej,“ pobídnu ho. „Nevím, jestli víš, kolik mi je, ale ještě žádná holka se nedostala ke mně do postele, protože zatím žádná nebyla tak dobrá, abych měl chuť s ní mít něco víc. To jsi změnila až Ty.“ „Vím, Tvoje mamka mi o Tobě už několikrát vyprávěla. A nic si z toho nedělej, mně je o 3 roky víc než Tobě a pokud chceš, strašně ráda budu Tvá první,“ řeknu a čekám na jeho reakci. „To mi jako chceš říct...“ začne říkat, přeruším ho. „Ano, s žádným klukem jsem zatím nic vážnějšího neměla.“

Patrik se usměje a zřejmě se mu i uleví. Opět se začínáme hladit po celém těle. Pak se mi Patrik zadívá do očí a zeptá se: „Opravdu chceš, abych zrovna já byl Tvůj první?“ „Ano, a Ty?“ „Já též souhlasím,“ řekne Patrik. Lehá si tedy nade mě, zapírá se lokty a začíná mi zasouvat svůj penis do mé mušličky. Trošku to zabolí, ale pak už je to dobrý. Oddáváme se společně nádhernému prvnímu milování. Patrik je strašně opatrný a ohleduplný. Dlouze se mi zadívá do očí a řekne: „Miluju Tě, Luci.“ „I já tebe, Patriku.“ Poté změníme polohu. Lehám si na bok a Patrik do mé mušličky vstupuje zezadu, prstíky mi dráždí poštěváček a já po chvilce cítím, že brzo dosáhnu orgasmu. Toužím po společném orgasmu, a tak se ptám Patrika, jak je na tom. „Už to mám taky na kraji,“ řekne. Tak přebírám jeho práci a začínám se dráždit na poštěváčku sama a Patrik se soustředí na rychlejší pohyby. Po chvilce už dosahujeme společného orgasmu. Poté už spokojeně vedle sebe usínáme a od té doby spolu chodíme.

Hela64 – čtenářka

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
Miluji Tě po pár hodinách?
Obrázek uživatelky
profil
tak by mě zajímalo zda jste ještě spolu SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
bla bla blaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jiný název. O vlasy tam jde až v poslední řadě... Takže - něco z červené knihovny a pod.
Obrázek uživatelky
profil
Příběh mi připadá poněkud nepravděpodobný.
Nejsi ty tak trošku lehčí zboží?
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles