Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.09. 2018
Dnes má svátek Oleg
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Váhy - roční horoskop na rok 2015

27. 12. 2014 | Horoskopy

Váhy (23.9. - 22.10.)


Milé Váhy, čeká vás celkem pohodový rok, každá vaše aktivita bude korunována úspěchem. Budete mít dostatek sil na všechno, do čeho se pustíte, a dosáhnete toho, po čem již delší dobu toužíte. Zmizí i problémy, které vás v uplynulém roce pěkně potrápily. Přesto si budete muset dávat pozor na lidi, kteří vás mohou nepozorovaně svést z pravé cesty.

Váhy - roční horoskop na rok 2015Zdraví

Jste stvořeni pro soulad a harmonii, takže stres na vás působí silně destruktivně. Také atmosféra, kterou prožíváte v partnerském vztahu či v zaměstnání, má silnou spojitost s vaším zdravím. V případě zdravotních problémů vsaďte na prostředky přírodní medicíny, váš organismus je velmi dobře přijme a vyhnete se polykání léků. Skutečným rizikem je pro vás jakákoli závislost, ať se jedná o alkohol, tišící léky nebo kouření, proto byste se měli přehánění vědomě vyhýbat.

Láska

Horoskop pro rok 2015 zdůrazňuje, že nic netrvá věčně. Pokud jste v partnerském svazku již mnoho let, dejte si pozor, snadno byste mohli podlehnout falešnému dojmu, že vše, co trvalo dosud, bude pokračovat i nadále beze změny. Realita je však taková, že bez větší snahy z vaší strany těžko udržíte pozornost a náklonnost partnera. Planeta lásky Venuše potěší ty, kteří žijí delší dobu osamoceni. Nejsou vyloučeny i nečekané sňatky.

Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Domov a rodina

Rodina je pro vás oázou klidu a nejšťastnější jste, pokud panuje harmonická atmosféra a nemusíte řešit žádné problémy. Máte vrozené estetické cítění a váš domov je příjemně a prakticky uspořádaný, dobře víte jak použít barvy a zkrášlit prostor. V polovině roku můžete očekávat problémy s dětmi, bez komplikací nebude ani vztah k sourozencům, objevit se mohou majetkové spory. Planeta Pluto naznačuje možné starosti ohledně nemovitosti nebo záležitosti s hypotékou na bydlení.

Práce

Začátkem roku vaši kariéru ohrozí určité síly, které se budou snažit oslabit vaši pozici v práci. Držte se svých zásad a nedejte se. Zatěžkávací zkoušku zažijete s pracovními kolegy, je možné, že si někdo brousí zuby na vaše místo. Nebojte se postavit problémům čelem, neskloňte se pod nátlakem a jednejte podle vašeho nejlepšího svědomí. V tomto roce je velká šance zahraničních cest a kontaktů s lidmi, kteří mají vysoké postavení. Důležitou roli sehrává váš šarmantní komunikativní um.

Peníze

Peníze dokážete vydělat a jste schopní učinit cokoli, abyste dosáhli finančního úspěchu. Sklon k utrácení je neodmyslitelnou součástí vašeho životního stylu, máte smysly požitkáře, milujete luxus a krásné věci. V roce 2015 to nebude vůbec snadné a hrozí velké riziko, že někteří z vás začnou podvádět nebo se rozhodnou přijmout úplatek. Avšak touto cestou kýženého finančního úspěchu nedosáhnete a budete muset nést odpovědnost za své machinace.

Vaše motto pro rok 2015: Na malých věcech často závisí osud velkých událostí.


Velký roční horoskop 2015 připravila Jarmila Mandžuková.


Váhy - horoskop na rok 2015

Horoskopy pro tento týden:

Váhy (23.9.-22.10.) 
Beran ( 21.3.- 20.4.)
Býk (21.4.-20.5.) 
Blíženci (21.5.-22.6.) 
Rak (23.6.-22.7.) 
Lev (23.7.-22.8.) 
Panna (23.8.-22.9.) 
Štír (23.10.-21.11) 
Střelec (22.11.-20.12.) 
Kozoroh (21.12.-20.1.) 
Vodnář (21.1.-19.2.) 
Ryby (20.2.-20.3.) 


Roční horoskop na rok 2015:

Roční horoskop na rok 2015 - Beran

Roční horoskop na rok 2015 - Býk

Roční horoskop na rok 2015 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2015 - Rak

Roční horoskop na rok 2015 - Lev

Roční horoskop na rok 2015 - Panna

Roční horoskop na rok 2015 - Váhy

Roční horoskop na rok 2015 - Štír

Roční horoskop na rok 2015 - Střelec

Roční horoskop na rok 2015 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2015 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2015 - Ryby


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !