Ve Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – ClaudiaVe Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – Claudia Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 03.04. 2020
Dnes má svátek Richard
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ve Slunečné se objeví Zdeněk Pohlreich

7. 03. 2020 | Televizní tipy
Na statek do Slunečné se podívá vyhlášený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Jeho role bude jednoduchá, bude hrát sám sebe. Chce se totiž porozhlédnout po místních nemovitostech a pořídit si mlýn. Pomoc by mu v tom měli Dana Batulková a Tereza Brodská. 

Pěkně po očku se Zdeněk Pohlreich rozhlíží a shání místo, kam by si jezdil odpočinout. „Hraju tu sám sebe, co jiného bych taky mohl zvládnout? Sháním nějakou nemovitost, kam bych se mohl uchýlit na stáří,“ usmívá se šéfkuchař, který velmi rád účinkuje v projektech televize Prima. „Proč bych tuhle nabídku nepřijal? Je to fajn.“

Ve Slunečné se objeví Zdeněk PohlreichTextu nemá herec Pohlreich moc a prý mu taky moc nejdou do hlavy. „Učí se mi blbě. Jsem naučený, se nic neučit. Ale mám tu třeba věty typu: Tady na vesnici? Tak to jsou opravdu těžké texty. Většinou je to tak, že je toho hodně málo a za to jsem rád,“ přiznává šéf, který je ze svých pořadů zvyklý improvizovat. Svoje herecké etudy předvede po boku Lídy Vackové a Jany Kratinové. „Víte, to já kdybych věděl. Myslím, ale že tu se mnou bude Tereza Brodská a Dana Batulková?“ lehce znejistí u odpovědi, ale zbytečně. Co ví ale jistě je, do čeho jde.

„Já se koukám, to víte, že ano. Jsem věrný divák televize Prima, koukám na všechno - Modrý kód, Prostřeno, to všechno u nás jede. Miluju Prostřeno, máme to se ženou jako pěkný odpolední relax,“ netají se Pohlreich, který nedávno odstartoval další svojí show Superšéf: 24 hodin do pekla a zpět. „Jaké na to mám ohlasy? Já je moc nečtu. Nakouknu do těch diskuzí a pak to zase zavřu. Známým se to líbí a důležitý je pro mě to, abych s tím byl spokojený já, a to jsem,“ přiznává Zdeněk Pohlreich, který je na kameru zvyklý ze svých show.

„Tady mezi herci je to dobrý, umí hrát a je to skvělý. Být s nimi na place je daleko jednodušší, než vytvářet něco sám. Mám mini roli, oni odehranou to důležitý a já tam přidám pár vět a je to hotovka,“ prozrazuje šéf, který v Praze spoluvlastní tři restaurace a pomalu kouká po další. Stejně tak po novém projektu do televize. Tomu, aby se čas od času ve Slunečné objevil, se rozhodně nebrání. Na place je totiž rád a kupodivu nikdo z herců od něj kuchařské fígle nevyzvídá. „Ne, nikdo se mě na žádné recepty neptá,“ směje se Pohlreich, který se jako herec ve Slunečné objeví už tento čtvrtek.

Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Ve Slunečné se objeví Zdeněk Pohlreich:

Ve Slunečné se objeví Zdeněk Pohlreich
Ve Slunečné se objeví Zdeněk Pohlreich
Ve Slunečné se objeví Zdeněk Pohlreich
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Pomlázka