Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Večerníček - Karlík, zlatá rybka

18. 11. 2010 | Televizní tipy

Večerníček

Karlík, zlatá rybka

Krabím krokem a pak žabím skokem, trochu bokem, kam dohlédneš jen rybím okem, je rybníček, rákosí, raci, mloci, šneci. Tam uvidíte, děti, teda hodně zvláštní věci! Šupiny šustí a vlny se vlní, Karlík, zlatá rybka vám přání splní, neváhej a něco si přej... Slibuje úvodní rapující písnička loutkového animovaného seriálu Karlík, zlatá rybka.

Tento třináctidílný projekt večerníčků má vedle Karlíka, zlaté rybky ještě další dva protagonisty žijící u rybníku Bahňák ve středních Čechách. U harampádím a veteší  zaneřáděného rybníčku žijí dva originalitou kypící žabáci, Siňór a Amígo. Siňór je pomalejší, pasivnější a dobrácký ropušák se srdcem na dlani. Skokan zelený Amígo  je živější, upovídanější, ale i drzejší z povedené dvojice žabáků.

A kdo umí plnit všechna jejich roztodivná přání? Právě a jedině čarovná rybka Karlík, který je vždy připraven a nablízku oběma žabákům. Jejich až neuvěřitelná dobrodružství vynikají nápaditostí, chytrým humorem a fantazií, napsal je Jan Balej společně s Ivanem Arsenjevem. Všechny protagonisty mistrovsky namluvil a úvodní písničku zpívá Vladimír Javorský. Komponovaná hudba je z dílny Jaroslava Svobody a skupiny Traband, kameramankou Patricia Ortiz Martínez, střihačkou Magdalena Sandersová. Ve studiu Hafan film s.r.o. pohádkové epizody animoval Alfons Mensdorff-Pouilly. Výtvarníkem a režisérem projektu je přední osobnost české animované tvorby Jan B a l e j. Premiéra seriálu ve Večerníčku České televize 18. 11. až 30. 11. 2010.

Vysílání: 18.11., 18.45 hod., ČT1

 

Zdroj: Česká televize

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Tento Večerníček mě také nezaujal.SmajlíkMáme mnoho jiných a lepších.
Obrázek uživatelky
profil
zridka.....to uz necham detickam......
Obrázek uživatelky
profil
náš malej na to chvíli zíral, pořád se mě ptal: "Co to jé? Co to jé?" tak mu radši pouštím osvědčený pohádky z DVD. Na toto je asi fakt malej.
Obrázek uživatelky
profil
tak se stalo to co jsem si myslela, děti to moc nezaujme. Myslím si kdyby to byly pěkné vzhledné postavičky tak se děti dívají,ale takhle,nevím apíš ne než jo.
Obrázek uživatelky
profil
Raději mám také starší Večerníčky, prostě klasiku.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Stříbrňáky