Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.10. 2018
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Večerníček - O Kanafáskovi

12. 03. 2011 | Televizní tipy

Známý Večerníček O Kanafáskovi, vstupuje na televizní obrazovky. Třetí řada úspěšného animovaného večerníčku O Kanafáskovi o přátelství uspávací peřiny Kanafáska a kluka Jonáše. Na hradě Snovízu, kdesi daleko v oblacích, bydlí uspávací skřítci, kterým velí nejvyšší uspavač Snivec a jeho zástupkyně Spinkalka.


Jako pomocníka pro obzvláště nebezpečné situace mají Chrupouna - a vše, co se děje na Zemi, ve vodě i ve vzduchu dokáže odhalit upovídaný Dalekokuk. Každý večer skřítci z Večeníčku O Kanafáskovi vysílají uspávací polštářky Hajáčky do postýlek dětí na Zemi. Vše by klapalo jak hodinky, nebýt uspávací peřiny Kanafáska, kluka Jonáše a také Jonášova mladšího bratra, který, ač zatím jen batole, už začíná také rozvazovat.


vecernicekA tak Spinkalka při večerní kontrole pokaždé běduje, no ano, známá trojka -Jonáš, bratr, kočka - nespí a lumpačí. K uspávání proto opět nastupuje Kanafásek, navzdory tomu, že se ho Snivec se Spinkalkou na základě neblahých zkušeností, kdy Jonáše nejenom že neuspával, ale podnikal s ním dobrodružné noční výlety, snažili ze služby mnohokrát vykázat.


A tak si Kanafásek spolu s Jonášem – a teď často i s malým bráchou – opět užívají. V noční škole, divadle, cirkusu, na horách, v pohádkovém vlaku, v nemocnici – a když už nějaká situace vypadá opravdu nebezpečně, zasáhne Snivec a pošle malé dobrodruhy zpátky do postele. Scénáře napsal Pavel Šrut a Galina Miklínová – která je také výtvarnicí a režisérkou seriálu. Hudbu složil Petr Ostrouchov.


Nový večerníček O Kanafáskovi můžete sledovat od 19.3. v 18:45 na ČT1


Zdroj: Česká televize


Vendi V.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky