Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.10. 2018
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velké lásky: Libuška Šafránková a Josef Abrhám

2. 03. 2011 | Úspěšní lidé

Popelka i nejoblíbenější česká herečka století. Filmový elegán a poctivý divadelník. Taková je dvojice, která mezi páry v nejistém hereckém prostředí spolu vydržela skoro nejdéle. A dokáže přitom inspirovat i ostatní. Ona-Blíženec a on-Střelec určitě spolu zažívají mnoho vtipných situací a vzrušujících zážitků, hlavně však si na vzájem vyrovnávají své jemné duše.


Libuška Šafránková


Slunce v Blížencích má v pozitivním spojení na Saturn a Neptun ve Vahách. Dokáže tedy radostně a přitom se vší vážností dřít, než se jí role zdá zpracovaná dokonale, navíc používá hodně fantazie. Spousta energie a vzhled malé holčičky, která svět vnímá s nadšením jí zase přidává příjemná Luna v Beranu. Mars v Blížencích navíc podporuje vnitřní sílu, která jí dává neskutečnou srdečnost.


popelkaNejisté spojení na Uran v Raku však zvyšuje její nervozitu a vnitřní napětí, proto se uvolní spíš mezi rodinou a díky víře v Boha. Nepěkné napojení Luny na Saturn a Neptun dává tušit, že i princezny měly díky blízkým lidem v minulém režimu politické problémy ( tatínek totiž pracoval pro církev ). Silná Venuše v Býku se spojením na Mars a Merkur naznačuje, že vždy přitahovala muže, raději však vsadila na věrnost. Mohla taky více využít svého pěveckého talentu. Pozitivní Pluto ve Lvu jí dává schopnost pozitivně působit na davy a diváky okouzlit za každé situace.


Josef Abrhám


Slunce má pevné spojení na Saturn. To značí, že je na něj během času čím dál větší spolehnutí a postupně se stává hereckým mistrem. Taky je docela konzervativní, což ukazuje na fakt, že jeho snem bylo povolání kněze. Kvůli špatnému vztahu mezi Jupiterem a Marsem v Rybách a Neptunem v Panně však nejspíš zažil rozčarování a musel se přizpůsobovat atmosféře v okolí. Původně nejistá kariéra, nebo problémy u soudů s vrácenou cihelnou po rodičích potvrzují nešťastné vlivy, i nutný odstup od veřejnosti v soukromí.


Pozitivní Jupiter v Rybách vůči Merkuru ve Střelci a Plutu ve Lvu mu však dal schopnost vlastním herectvím fascinovat. Dostával tak role ušlechtilých lidí, plných života i temperamentu, což mu zkrášlovalo život. Luna na pomezí Kozoroha a Vodnáře ve vazbě na Jupiter a Merkur mu přinášela schopnost mistrně pracovat se slovy, skvěle se pohybovat a taky získávat přátele. Pozitivní vztah Venuše v Kozorohu vůči Uranu v Býk mu neustále udržuje výraznou popularitu, i když o ní nikdy tolik nestál, ale svou pracovitostí pro ní vždy hodně udělal.


Jako pár


Oba mají mnoho lidských kvalit. Tento hvězdný pár tak vždy druhé lidpopelkai okouzloval a nikdy spolu nezkazili žádnou legraci. Mezi přáteli jsou určitě oblíbení, navíc chtějí být štědrými hostiteli. Pan Josef dokázal vždy paní Libuši ochránit před nepříjemným vlivem okolního světa a přinesl jí mnohé poučení, jakoby byla jeho žačkou. Když měl špatné nálady on, tak mu zase ona dokázala zlepšit náladu přirozeným humorem.


Určitě se spolu nejraději věnovali hudbě a cestování, taky výchově v rámci rodiny. Jako rodiče musejí být vtipní, i když si sem tam neodpustí výbuchy hněvu, na které ale brzy zapomínají. Před okolím se ukrývají, protože se o samotě ve dvou nenudí a ví, jak dokáže ublížit bulvár. Ve společném horoskopu je znát, že museli přežít několik výrazných utrpení ( nařčení z alkoholismu, restituce apod. ), ale pokud vydrželi, hodně je to posílilo duševně, i v rámci vztahu.


Autor: astrolog David
Člen Věštírny Květy Fialové


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
jsou to lidé milí, skromní a právě takovým lidem bulvár ubližuje nejvíce.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Popelka je zaručeně ta nejlepší pohádkaSmajlík . Taková nesmrtelná klasika. Oba se k sobě opravdu hodííSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dvojice Abrhám a Šafránková-super,mám je ráda,zmiňujete se tu o Landovským.Bydlí kousek od našeho města-vesnice kousek od Dobříše a v prosinci jsem seděla v čekárně u své obv.lékařky a najednou se ozval příšerný hlas,mluvil sprostě a blížil se k nám.Vedle obvodní je ordinace "kožní".Dlouho nebylo vidět,kdo se tak projevuje,sprosté vyjadřování asi tady radši nebudu popisovat.Z poza rohu se objevil Landovský.V tom mu zazvonil telefon-z hovoru bylo slyšet,že volá nějaká redaktorka,chce si domluvit setkání,rozhovor a nechtějte vědět,jakým stylem se s ní Landovský bavil.Hulvát-tak jako ve většině filmech.
Obrázek uživatelky
profil
výborná dvojica
Obrázek uživatelky
profil
to by si dala, i když Landovský zamlada tak šíleně jak dnes nevypadal, ale lidské kvality má Abrhám jistě nesrovnatelné s ním.
Chudál Lanďák, ten v hlavě pro samý alkohol pro mozek už nemá místo....
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Diamanty