Čas malinČas malin Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.07. 2019
Dnes má svátek Čeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velmi křehké vztahy - 37. díl – Nezvaný host

6. 05. 2007 | Novinky

Termín vysílání: 8.5.2007


Pešková (Kateřina Burianová) se rozhodne vyprávět svůj osud Strnadovi (Jan Zadražil). Uleví se jí a Strnad jí slíbí, že vše řekne Anně (Hana Holišová) a že na ni dá pozor. Peškovou vyprávění natolik vyčerpá, že se její stav dramaticky zhorší. Lékaři se rozhodnou ji uložit do umělého spánku. Anna neví, co teď dělat. Petr (Daniel Bambas) chce s Peškovou ještě promluvit, ale už to nestihne, ta mu jen řekne, aby si Annu vzal a měl ji rád. Stejně jako on i Anna má na matku spoustu otázek a oba dva pevně věří, že se matčin stav zlepší a všechno jim poví.


Velmi křehké vztahy Velmi křehké vztahy


Za Andreou (Dana Morávková) se vydala Marta (Andrea Černá), aby se s ní dohodla, co bude dál. Marta vidí luxus, v kterém Andrea žije a je jí jasné, komu dá její manžel přednost. Andrea se jí snaží vysvětlit, že to nedělá ze špatného úmyslu, ale z lásky.


Rubešovou (Lenka Termerová) zajímá, jestli Rubeš (Jan Kačer) Peškovou (Kateřina Burianová) hodně miloval. Rubeš nechce odpovídat, rozhodl se pro Rubešovou a pro své děti. Rubešová přiznává, že byla také zamilovaná, ale i ona se rozhodla zůstat.


Dagmaru (Laďka Něrgešová) štve, jak Jan (Saša Rašilov) Alenu (Anna Kulovaná) protěžuje a dělá všechno, aby jí práci ve firmě znepříjemnila. Všímá si, že se Alena motá kolem Petra. Je jí jasné, že ho chce. Navrhne Petrovi, aby jí společně dostali pryč z firmy.


Velmi křehké vztahy Velmi křehké vztahy


Simona (Alice Bendová) se tváří zděšeně když zjistí, že Andrea chodí s ženatým mužem. Obrátí se to ale proti ní. Filip (Otto Kallus) si totiž myslí, že ona má také mimomanželský vztah.


Alena chce jako důkaz, že ji Jan miluje, auto. Jan souhlasí, ale má podmínku. Až udělá státnice. Alena se v baru opije a pořád Janovi předhazuje Petra. Je ráda, že ho bude potkávat v práci.


ZUZI
Chytrá Žena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !