Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.02. 2019
Dnes má svátek Svatopluk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

VIASAT EPIC - programový blok zaměřený na dramatické ztvárnění historických událostí a příběhů

6. 04. 2016 | Filmové novinky
-Komerční sdělení-

Nový blok Viasat Epic obohacuje programovou skladbu kanálu Viasat History, která je založená na dokumentární a faktografické tvorbě, a nabídne tak všem milovníkům historie dramatizované příběhy zasazené do věrných historických reálií i s důrazem na podrobné znalosti historických skutečností a souvislosti od starověku po 20. století, především těch evropských.

Součástí Viasat Epic budou nejen dramatizované verze dokumentárních pořadů z příslušného období, ale taky adaptace známé historické a literární klasiky nebo seriály zobrazené v historickém kontextu.

Prvním premiérovým pořadem v rámci Viasat Epic bude 3 dílný politický thriller 37 dní – Cesta k 1. světové válce s Ianem Mc Diarmidem.

Seriál 37 dní očima politických vůdců a vysoce postavených státních úředníků sleduje tragickou řadu neodvratných událostí od zavraždění arcivévody Františka Ferdinanda 28. června 1914 po vyhlášení války mezi Velkou Británií a Německem 4. srpna.
Seriál 37 dní


Od 1. 5. 2016 se diváci mohou těšit na 7 dílný seriál „Vykázáni“ („Banished“), který vypráví příběh první kolonie britských vyhnanců v Austrálii na konci 18. století. Británie tehdy do Sydney vyhostila odsouzené zločince, sirotky, prostitutky, tuláky a jiné nežádoucí a nepohodlné osoby do kolonie, kde pouhých sto vojáků mělo za úkol střežit tisíc vězňů a kde na jednu ženu připadalo pět mužů. Mezi prvními vyhnanci byli přátelé Elizabeth Quinn, Tommy Barrett a James Freeman. Prozrazení tajného milostného vztahu prvních dvou spustí řadu událostí, která vede k vyostření nepřátelství mezi idealistickým guvernérem Phillipem a majorem Rossem, který se domnívá, že jediná šance na přežití je vládnout železnou pěstí.
Železnou pěstí


Seriál Ponurý dům (Bleak House), který televize Viasat History zařadila do vysílání od 19. 6. 2016 je věrnou adaptací klasického díla Charlese Dickense. Napínavý, dynamický příběh se točí okolo mrazivě krásné Lady Dedlock, která skrývá temné tajemství, a nelítostného advokáta Tulkinghorna, která se snaží její tajemství odhalit. Štědrý John Jarndyce, který se potýká se svojí minulostí, a jeho dva svěřenci Richard a Ada jsou stejně jako Lady Dedlock zapojeni do nechvalně proslulého případu Jarndyce vs. Jarndyce, jehož konečné řešení – bude-li vůbec možné – přinese jedné straně pohádkové bohatství. Tulkinghorn postupně odkrývá tajemnou minulost Lady Dedlock a odhalí tajemství, které navždy změní jejich život a které je stejně neuvěřitelné jako vyústění případu Jarndyce.


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku VIASAT EPIC - programový blok zaměřený na dramatické ztvárnění historických událostí a příběhů:

VIASAT EPIC - programový blok zaměřený na dramatické ztvárnění historických událostí a příběhů
VIASAT EPIC - programový blok zaměřený na dramatické ztvárnění historických událostí a příběhů
VIASAT EPIC - programový blok zaměřený na dramatické ztvárnění historických událostí a příběhů
VIASAT EPIC - programový blok zaměřený na dramatické ztvárnění historických událostí a příběhů
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík takové filmy mám ráda
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles