Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 15.02. 2019
Dnes má svátek Jiřina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vnučka a cvičení

17. 12. 2017 | Vaše příběhy
Chtěla bych se s vámi podělit o to, co mě trápí, ale to je to jediné, co můžu udělat - napsat těchto pár vět. Mám skoro 6měsíční vnučku. Na svět pospíchala, a tak se narodila o měsíc dřív a potřebuje cvičení. Lékař doporučil cvičení „Vojtovku“. Emička potřebuje zpevnit svaly, zádíčka, držení hlavičky, které stále není takové, jaké by mělo být.


Samozřejmě, že cvičení se jí nelíbí, asi všechny děti při tomto nuceném a cíleném cvičení pláčou, ale že je to pro dobré další vývoj, to by si měli uvědomit rodiče dětí.


Snacha si asi toto moc dobře neuvědomuje, protože když jednou při návštěvě řekla: „Musíme zase začít cvičit, pozítří jdeme na kontrolu.“, tak při mojí zmínce, že je potřeba cvičit každý den a i vícekrát za den, mi řekla, že bych s ní taky necvičila, když Emička u toho brečí.Řekla jsem jí, že u toho brečí i ostatní děti, protože se jim to samozřejmě nelíbí, ale když je to potřeba, nedá se nic dělat a tím, že s ní nebude cvičit, nebo bude cvičit málo, tím jí nepomůže. Její argument je to, že přišla na svět o měsíc dřív, ale tím spíš by asi měla dodržet doporučení lékaře.  Ale dřívější příchod na svět nemuselo toto způsobit, znám i donošené děti, které tento problém měly, ale vše se vyřešilo potřebným cvičením a dodržováním rad od lékaře. Spousta dětí je na tom  hůře a kdyby rodiče ke cvičení a radám lékařů přistupovali takto nezodpovědně, některé dětičky by na tom byly hůře a nedělaly by takové pokroky, které leckdy vidíme i ve svém okolí.

Nevnucuji jí moje názory, jen jsem před ní řekla svůj názor...
A maminka Emičky? 
Ta si stále myslí, že ví vše nejlíp a na rady moc nedá, vlastně dá, ale na rady pouze od kamarádky...


IrčaT1 - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Ľutujem malú Emičku, ale ja by som bola asi zlá babička a svokra, nevestu by som poslala niekde preč z domu a s Emičkou by som cvičila ja, či sa to páči neveste, alebo nie.
Držím palce.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Určitě máte pravdu, ale nevěřím moc, že se snacha změní. Co kdybyste zkusila promluvit se synem? Nežalujete, jen máte strach o zdraví vnučky.
Obrázek uživatelky
profil
Snad snacha pochopí, co je pro dítě dobré a vlastně i nutné..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máte stoprocentní pravdu.Je mi to moc líto,že vaše snacha takto jedná.Snad si vůbec neuvědomuje důsledky.Ale bohužel dost mladých si myslí,že ví vše nejlépe a nedá si poradit.Vím to z vlastní zkušenosti.Někdy na to přijdou ještě včas dost často neuznají ani následky.Ale s tím my nic neuděláme.Jen se trápíme.
Snad vaší snaše domluví aspoň lékaři.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles