Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.09. 2018
Dnes má svátek Jaromír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vodnář - roční horoskop na rok 2015

27. 12. 2014 | Horoskopy

Vodnář (21.1. - 19.2.)


Milí Vodnáři, rovnováha bude podle horoskopu v roce 2015 hlavním smyslem vašeho života. Pro většinu Vodnářů je samozřejmé žít s hlavou v oblacích, tedy v budoucnosti. Tentokrát však bude třeba zůstat nohama pevně za zemi, jinak se vytouženého klidu a stability nedočkáte. Start do nového roku nepřinese zrovna klidné období. Nenechte se vyprovokovat ke konfliktům a zachovejte si klidnou hlavu. Překročte vlastní stín a zbavte se všech nešvarů nebo závislostí, které vás již léta trápí. Vyplatí se vám to!

Vodnář - roční horoskop na rok 2015Zdraví

Energie vám tento rok chybět určitě nebude, ale je důležité nerozčilovat se kvůli maličkostem, včas vypnout a odpočívat. Udělejte si čas sami na sebe a všímejte si všech varovných signálů, které pocítíte. Zaveďte do svého života nový řád, začněte pravidelně cvičit, zaměřte se na svojí životosprávu a kvalitní spánek. Přejídání a časté lenošení u televize se neblaze projeví na vaší hmotnosti. Pozor na dolní končetiny, neboť jsou to vaše citlivá místa. Postihnout vás mohou bolesti, křeče či úrazy nohou.

Láska

Mnohé vztahy neprojdou zatěžkávací zkouškou, nejméně příznivým obdobím budou jarní měsíce. Pokud problémy ustojíte, vše se postupně vrátí do normálu a vaše láska bude bez trhlin pokračovat dále. Mladé Vodnáře čekají radostné události jako svatba či narození dítěte. Jste-li nezadaní, máte velkou šanci, že v letních měsících naleznete konečně toho pravého s nímž se budete cítit jako v ráji. Podle horoskopu se můžete snadno zamilovat do cizince.

Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Domov a rodina

Lze očekávat, že váš byt nebo dům projde rekonstrukcí, na kterou se již delší dobu chystáte. A protože máte více peněz než jste čekali, nic vám v realizaci nebude bránit. Problémy v rodině mohou nastat s výchovou dětí. Milujete své děti, respektujete jejich přání a vaší přirozeností je dát potomkům téměř naprostou volnost a zacházet s nimi jako - rovný s rovným. To je sice hezká idea, která ale bohužel moc nefunguje, což znatelně pocítíte právě v roce 2015.

Práce

Máte skvělé rozpoznávací schopnosti, rychle chápete a vnímáte. Rok 2015 bude rokem, kdy dostanete řadu příležitostí jak se prosadit, přinese vám nové pracovní nabídky, zajímavé lidi a kontakty. Nebojte se plně rozvinout své schopnosti, ve vašem snažení vám bude pomáhat cenný ochránce - přímo váš vládce Uran, který je připraven udělat pozitivní obrat a překvapit vás, kdy to nejméně čekáte. Nastává ideální období postavit se na vlastní nohy a začít podnikat.

Peníze

Lpění na majetku, penězích je něco, co k vám moc nepatří. Je vysoce pravděpodobné, že vám do cesty vstoupí lidé, kteří by se rádi přiživili na vaší práci a úspěchu. Nezapomeňte, že podvodníci jsou pořádně vychytralí a nenechte se vehnat do zdánlivě výhodné investice. Důkladně promýšlejte své finanční transakce, bedlivě kontrolujte smlouvy a důležitá rozhodnutí ohledně financí ponechte na začátek roku následujícího.

Vaše motto pro rok 2015: Úsměv a dobrá nálada jsou známkou vítězství nad osudem.


Velký roční horoskop 2015 připravila Jarmila Mandžuková.


Vodnář - horoskop na rok 2015

Horoskopy pro tento týden:

Váhy (23.9.-22.10.) 
Beran ( 21.3.- 20.4.)
Býk (21.4.-20.5.) 
Blíženci (21.5.-22.6.) 
Rak (23.6.-22.7.) 
Lev (23.7.-22.8.) 
Panna (23.8.-22.9.) 
Štír (23.10.-21.11) 
Střelec (22.11.-20.12.) 
Kozoroh (21.12.-20.1.) 
Vodnář (21.1.-19.2.) 
Ryby (20.2.-20.3.) 


Roční horoskop na rok 2015:

Roční horoskop na rok 2015 - Beran

Roční horoskop na rok 2015 - Býk

Roční horoskop na rok 2015 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2015 - Rak

Roční horoskop na rok 2015 - Lev

Roční horoskop na rok 2015 - Panna

Roční horoskop na rok 2015 - Váhy

Roční horoskop na rok 2015 - Štír

Roční horoskop na rok 2015 - Střelec

Roční horoskop na rok 2015 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2015 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2015 - Ryby


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !