Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Volání o pomoc

19. 06. 2011 | Vaše příběhy
Bydlím v panelovém domě na vesnici. Ve vchodu nás žije devět rodin, tak se zde všichni známe.  Asi tak před 12 lety jsem byla na společné chodbě a slyšela volání o pomoc. Nejdřív jsem si nebyla jistá, jestli slyším dobře, ale když se volání opakovalo, jistota se dostavila.

Jenže jsem nevěděla, odkud se volání ozývá, protože vedle nás bydlela stará, trošku hluchá paní, myslela jsem si, že to je ona, ale po poslechnutí u dveří jsem zjistila, že u ní je ticho. Ale volání o pomoc se ozývalo dál. Napadlo mě sejít o patro níže a zjistila jsem, že volání jde od souseda, který bydlel pod námi.

Ještě, že měl odemčeno, tak jsem vešla dovnitř a našla souseda ležet na zemi. Nemohl se hýbat, ale bohužel mu nešlo ani pořádně mluvit. V té době jsem nevlastnila mobilní telefon, ale soused měl pevnou linku. Okamžitě jsem volala záchranou službu. Jejich dotazy mě dosti zaskočily, já nemohla říci, co vlastně sousedovi je, protože opravdu nemohl mluvit.

Tak jsem řekla, že opravdu nevím, protože soused špatně komunikuje a nemůže moc dýchat. Jenže dotazy na druhé straně nebraly konce. Chtěli vědět, kolik mu je, nebo rodné číslo. Musela jsem vysvětlovat, že to opravdu nevím a sousedovi nerozumím, co říká.

Asi po deseti minutách mně slíbili, že pošlou sanitu.
Mezitím manžel došel pro jeho dceru a když přišla, tak já odešla do svého bytu.
Sanita přijela až za půl hodiny a souseda odvezla.

Prý díky mně přežil a já měla dobrý pocit, že jsem vykonala dobrý skutek.


Myklyk - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
« Předchozí   1   2   3  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
...moc pěkně napsanéSmajlíkSmajlíkSmajlík

...smutné je na tomhle příběhu,že si se sanitkou dávali tak načas,ale dobře to dopadlo a to je dobře!!SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
zachovala jsi klid, byla jsi zároveň ve střehu. Udělalas moc dobře.
Navíc jsi to velice hezky napsala!
Obrázek uživatelky
profil
Ještě, že jsi ho slyšela. Je to hrozné, když je člověk sám a nemůže se nikoho dovolat.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Určitě jsi mu moc pomohla....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsi šikulka, pěkně jsi to napsalaSmajlík jen mě překvapilo, že místo aby hned poslali sanitku, tak se vyptávaly na blbosti, já záchranku v práci volám dost často, jako první jim hned povím jak ten člověk vypadá a oni ihned pošlou sanitu a pak se teprve vyptávají na zbytek, nebo radí co mám dělat
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Zlaťáky