Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 24.06. 2018
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Volba partnera

20. 01. 2011 | Vztahy

Chtěla jsem mít chlapa přesně podle svých představ, ale to je nereálné. Už jsem si jednou myslela, že takového mám a hluboce jsem se zklamala. Proto nyní nic neočekávám, počkám si, až se partner „vyvrbí“, protože předem přemýšlet o vhodném partnerovi je zbytečné. Je samozřejmé, že bych byla ráda, kdyby měl samé kladné vlastnosti. Bohužel člověk může špatné vlastnosti velmi dobře skrývat a můžete na ně přijít až po letech.

Mám nějaká očekávání, ale počítám s tím, že někdy budu muset přimhouřit oko. Můj životní partner by měl být hlavně věrný, měl by mě mít rád a mít podobný pohled na život. Co se týče věrnosti, po dlouhodobém vztahu bych jedno šlápnutí vedle odpustila, ale opakovanou nevěru bych neunesla. Možná věkem změním názor, protože muži to prý mají jinak co se týče věrnosti. Sex s jinou partnerkou neberou jako nevěru, ale opačně to nesnesou. Muži byli odjakživa lovci a jsou rádi, když jim ženy lichotí. Dají se tahat za fusekli, což vychytralé ženy využívají. Již mám nějaké zkušenosti a tak se mezi takové ženy také počítám. Líbí se mi heslo: „Hodné holky se dostanou do nebe, zlobivé kam chtějí.“

Zaujmout chlapa je jednoduché, ale horší je udržet si ho. Na to se pokouším přijít, neexistuje na to jedna rada, každý je jiný. Některý muž potřebuje partnerku, která mu dává najevo svou lásku a dodává mu sebevědomí. Další potřebuje ženu dobývat, takže je dobré se do vztahu moc nezainteresovat, nezvedat telefony, dělat zaneprázdněnou. Bohužel ještě neumím rozeznat, jakou variantu mám u koho použít.

Co se týče vzhledu, měl by být vyšší než já, což je každý normálně vyvinutý muž, fyzické předpoklady nemám, na barvě očí nebo vlasů mi nesejde. Neměl by smrdět a měl by mít alespoň základní hygienické návyky. Měl by chodit upravený. Nezáleží mi na tom, jestli sleduje poslední módní výstřelky, ráda mu s výběrem oblečení pomůžu. Měl by mít čisté boty, upravené nehty. Když bude mít nějaké neznalosti, například nebude vědět, co mu sluší, například jaký sestřih vlasů, jaký styl oblečení, měl by si nechat ode mě poradit. Měl by působit tak, abych se za něj nemusela stydět. Na to ale nemusí mít předpoklady, i z bezdomovce dokážu udělat hvězdu.

Co však nedokážu, jsou vlastnosti partnera a uvedu tedy výčet předpokladů, pořadí nehraje žádnou roli: smysl pro humor, tolerantní, měl by mít rád mě a naše děti, mou kočku. Měl by vycházet s mou rodinou a s mými přáteli, měl by být svobodný, čímž myslím, že nesmí být ženatý. Měl by být alespoň přiměřeně inteligentní, nezáleží mi na úrovni vzdělání, stačí mi, aby měl všeobecný přehled a rozumně uvažoval. Měl by být spolehlivý, nenechat mě někde čekat, aniž by se omluvil. Jeho slovo by mělo mít nějakou hodnotu. Měl by mít kladný vztah k sexu a k práci. Měl by uživit rodinu, když zrovna nebudu v pracovním poměru, být chápavý a pomáhat mi, například v hledání práce. Měl by si mě vážit, měla bych být jeho rovnocenná partnerka, ne třeba za každých okolností. Kde nebudeme mít stejné pozice, měli bychom si pomáhat a doplňovat se. Nemusí být společenský, klidně se může jevit jako introvert, ale se mnou by měl komunikovat. Neměl by dusit v sobě svoje názory, nestydět se dát najevo své pocity. Měl by mít schopnost snažit se vyřešit problémy, neházet je za hlavu a žít v dojmu, že problémy se samy vyřeší. Měl by mít nějaké záliby, neležet celé dny doma na gauči a čučet na bednu s flaškou piva. Mám na mysli třeba sport, chození každý den do hospody nebo do baru za sport nepovažuji. Měl by mít své přátele, s kterými bude trávit volné chvíle, někdy můžeme trávit společné chvíle s jeho přáteli. Měl by rád chodit na výlety, na procházky, mít zájem o kulturní dění. To je tak zhruba všechno, určitě si během dne vzpomenu na další a další předpoklady, ale myslím, že prozatím to stačí.

 

Labella - čtenářka

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
nič lahké to nie je...ale nikdy predsa nie je nič na 100 %
Obrázek uživatelky
profil
nebyly v rybníce ryby....
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles