Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.09. 2018
Dnes má svátek Darina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Všechny moje lásky 25.1. 2015 - 1. díl

25. 01. 2015 | Televizní tipy
1. díl nového televizního seriálu Všechny moje lásky nese název „Dárek“ a sledovat jej můžete 25.1. 2015. Seriál Všechny moje lásky vypráví o pozitivním přístupu k životu. O touze a odvaze překonat všechny překážky, které život přenáší. A i když je často velmi dramatický a těžký, dá se vše zvládnout s humorem a nadsázkou.

Ústřední postavou je Marie Svobodová, která působí na okolí velmi pozitivně, dobře naladěná a usměvavá. Její přítomnost vnáší do každé situace pohodu a dobrou náladu, kterou šíří dál i mezi své přátele a okolí. Po zásadním zvratu v životě nepodlehla smutku a s nadhledem přijímá další nové výzvy.

Všechny moje lásky 1. dílPořídila si nový byt na krásném místě a rozhodla se naplno žít dál. Volné chvíle doma tráví ráda u dobré knihy nebo vaří, což ocení její dvě dospělé děti Míša a Ondřej i bratr Ota. Čas má vždy i na svou milovanou maminku Alici, kterou pravidelně navštěvuje za městem…

Marie v 1. dílu seriálu Všechny moje lásky s datem 25.1. 2015 najde DVD od svého muže, který před rokem zemřel: na nahrávce ji prosí, aby nezůstávala sama. Marie mu s pláčem slíbí, že se jeho přání pokusí splnit. Aby těch událostí nebylo málo, její dlouholetý kamarád ji vyhodí z práce. A nakonec se v jejím bytě objeví ještě ke všemu těhotná dcera – ačkoliv má pár dní do porodu, nebrání jí to v tom odstěhovat se od přítele s tím, že s ním být nemůže.

Mariina sousedka, elegantní Líza, si v 1. dílu seriálu Všechny moje lásky s datem 25.1. 2015 v práci prosadí nového spolupracovníka, Viktora. Je mladý, drzý, vypadá to, že Líza hledá někoho, s kým by mohla trochu flirtovat.

Její muž Patrik je totiž neustále někde na služebních cestách. Poslední z trojice kamarádek – Zuzka – má spor se sousedkou Zdenou, která neuklízí po svém psovi. Ještě, že je tu Zuzka, která jí pohlídá. Netuší ale, že Zdena si tohle jen tak líbit nenechá a brzy si najde způsob, jak to Zuzce vrátit…

O seriálu Všechny moje lásky:

ČR 2015. Režie: Johanna Steiger Antošová. Hrají: Veronika Žilková, Roman Vojtek, Monika Zoubková, Mahulena Bočanová, Libuše Švormová a další.

Sledujte 1. díl nového seriálu Všechny moje lásky vysílaný
v neděli 25.1. 2015 od 20:15 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Všechny moje lásky 25.1. 2015 - 1. díl:

Všechny moje lásky 25.1. 2015 - 1. díl
Všechny moje lásky 25.1. 2015 - 1. díl
Všechny moje lásky 25.1. 2015 - 1. díl
Všechny moje lásky 25.1. 2015 - 1. díl
Všechny moje lásky 25.1. 2015 - 1. díl
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
moc, moc se mi to líbilo, paní žilková je fakt skvělá herečka
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles