Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vy koupíte, my darujeme a společně pomůžeme

16. 09. 2010 | Zajímavosti

Charitativní kampaň společnosti Rossmann „5 000 000 Kč pro dětský úsměv“ splnila svůj cíl a vyvrcholila předáním šeku dne 1. 9. 2010 v pražské restauraci SOHO+. Šek ve výši 5 902 564 Kč předali jednatelé společnosti Rossmann František Wagner a Vladimír Mikel ředitelce Nadace Naše dítě Zuzaně Baudyšové. Právě prostřednictvím této nadace poputují peníze na pomoc handicapovaným a předčasně narozeným dětem.


Jsem rád, že i letos se nám podařilo pokořit pětimilionovou hranici a překonat i částku vybranou v loňském roce. Vážíme si, že naši zákazníci podpořili dobrou věc a Nadaci Naše dítě předáme celkem 5 902 564 Kč na podporu konkrétních projektů na pomoc handicapovaným dětem,“ řekl jednatel společnosti Rossmann František Wagner. Díky zákazníkům společnosti Rossmann, kteří přispěli zakoupením výrobků označených symbolem úsměvu, se takto vysokou částku podařilo vybrat v krátkém období pouhého jednoho týdne, od 9. do 14. srpna 2010.


rossmannDo projektu bylo zapojeno všech 110 prodejen společnosti Rossmann po celé České republice a zákazníkům bylo nabídnuto celkem 274 produktů označených úsměvem za zvýhodněné ceny. Kampaň osobně podpořila nákupem těchto produktů také moderátorka Ivana Gottová, moderátorka Ester Janečková a herečka Alice Bendová.


"Děkujeme všem ochotným lidem, kteří prostřednictvím nákupu označených výrobků v drogeriích Rossmann přispěli k celkovému výtěžku na pomoc handicapovaným dětem. Za realizaci úspěšné
kampaně ve prospěch dětí a za opakovanou podporu velice děkujeme společnosti
Rossmann a jejím zákazníkům," říká ředitelka nadace Zuzana Baudyšová.


Největší podíl z vybrané částky je určen na výcvik dvanácti asistenčních psů. Výcvik jednoho asistenčního psa, který pomáhá handicapovaným dětem k návratu do aktivního života, stojí přibližně 200.000 Kč. Zhruba 1.000.000 Kč z celkové částky je určen na nákup laseru pro operaci očí nedonošených novorozenců, který bude umístěn na neonatologickém oddělení Ústavu péče o matku a dítě v pražském Podolí.


Další 1.000.000 Kč je vyhrazen na nákup deseti resuscitačních přístrojů pro předčasně narozené děti. Těmito přístroji bude vybaveno deset vybraných porodnic po celé České republice. Veškeré lékařské přístroje, které budou z výtěžku kampaně zakoupeny, byly vybrány po odborné konzultaci s Českou neonatologickou společností, která je zároveň odborným garantem jejich výběru.  Zbývající peníze jsou určeny na pokrytí potřeb rodin s handicapovanými dětmi, kterým Nadace Naše dítě dlouhodobě pomáhá.


Společnost Rossmann si uvědomuje svou sociální odpovědnost vůči znevýhodněným skupinám, a proto i v následujícím roce počítáme s další charitativní akcí“, uvedl František Wagner. Na slavnostním večeru předala společnost Rossmann i šek ve výši 50.000 Kč a věcné dary handicapované Barborce Reiterové, která se společně se svým asistenčním psem Eliškou stala tváří celé kampaně.


Zdroj: Rossmann.cz


Vendi V.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Vy koupíte, my darujeme a společně pomůžeme:

Vy koupíte, my darujeme a společně pomůžeme
Vy koupíte, my darujeme a společně pomůžeme
Vy koupíte, my darujeme a společně pomůžeme
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkTAKY NAKUPUJI
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Hromada zlaťáků