Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.12. 2018
Dnes má svátek Lýdie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vypořádejte se s příznaky premenopauzy přírodní cestou!

10. 12. 2017 | Péče o tělo
V životě každé ženy přijde dříve či později jedno zásadní a ne zrovna příjemné období – premenopauza. Projevy tohoto přirozeného procesu vás mohou zahnat do kouta... Když ale premenopauzu přijmete a postavíte se jí čelem, můžete žít stejně jako dřív. A možná je zrovna přírodní přístup tou správnou cestou.

Když se s vaším tělem něco děje

Nástup premenopauzy sama na sobě pocítíte. Může vás však vyděsit, když pouhé tušení přetvoří gynekolog v tvrdou realitu. Bolesti hlavy, přibírání na váze, výkyvy nálad a potíže se spánkem však mají najednou svou příčinu a vy se s nimi můžete o to lépe vypořádat. Vědět, proti čemu čelíte, je totiž opravdu velká výhoda. Stačí ji jen využít.

Rozdíl mezi premenopauzou a menopauzou

Vypořádejte se s příznaky premenopauzy přírodní cestou!Premenopauza je předchůdcem menopauzy a má vás připravit na nové stádium vašeho života. Hormonální výkyvy se začnou projevovat zkrácením menstruačního cyklu, který je bolestivější. Příznaky jsou u každé ženy rozdílné, ve všech ale způsobují zmatek a úzkost. Zásadní rozdíl je pak v zachování funkce vaječníků, která v období menopauzy také postupně vymizí.

Co můžete udělat pro to, aby vám bylo lépe

Gynekolog vám často na projevy premenopauzy předepíše hormonální léčbu. Jenže proč do sebe cpát prášky, když je premenopauzální období přirozeným vývojem? Nemůžeme pro zlepšení vlastního života něco udělat přírodní cestou? Samozřejmě že ano! V první řadě vám pomůže pohyb. Ať už při běhu, rychlé chůzi nebo jízdě na kole začne váš mozek produkovat hormony štěstí a vám bude hned o něco lépe.

Proti návalům horka zase dobře funguje akupunktura nebo doplňky stravy obsahující vitamín E v podobě pupalkového oleje. Osvědčeným způsobem, jak zatočit s negativními dopady premenopauzy i následné menopauzy, je pak pylové zrno.


Zdroj: Sérélys

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !