Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.12. 2018
Dnes má svátek Radana a Radan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Výstava ELEGANCE vám letos nabídne moderní trendy v oblékání, doplňky, péči o pleť a vlasy

26. 03. 2012 | Trendy
Výstaviště Lysá nad Labem Vás zve na sedmnáctý ročník výstavy Elegance v termínu od 12. – 15. dubna 2012. 

Výstava ELEGANCE nabídne návštěvníkům moderní trendy v oblékání, módní doplňky, péči o pleť a vlasy. Spolupracujeme se stálými vystavovateli, a to jak výrobci, dovozci i prodejci z oboru konfekce, textilu, spodního prádla, kožené konfekce i kožené galanterie. Každým rokem se tu sejde přes 100 vystavovatelů. Většina z nich jsou české firmy, což návštěvnice velmi oceňují, zvláště proto, že jejich ceny jsou velmi přáteské. Vedle textilu a prádla zde návštěvnice najdou stánky s bižuterií a kosmetikou.

výstava EleganceBěhem celé výstavy bude část haly A1 věnována Africkému trhu a výstavě afrických soch a obrazů. Můžete si přijít vybrat například z originálních šperků z různých koutů Afriky, z hraček v podobě afrických zvířat, z pestrobarevných látek a oděvů a mnoha dalších věcí. Budete moci ochutnat africké pokrmy. Vystaveny zde budou kamenné sochy ze Zimbabwe, obrazy malířky Radu Tesaro, obrazy od malířů z Tanzanie i fotografie africké přírody a místních lidí. K dizpozici bude dětský koutek zaměřený na Afriku a to i během sobotního večera.
V sobotu 14. 4. od 18 hodin se uskuteční speciální sobotní večer – AFRICAN FASHION.

Program bude barevný a plný hudby - neváhejte a přiveďte sebou i Vaše děti! Zahraje a zatančí skupina Aneboafro, při módní přehlídce si vyberete z afrických modelů značky Chizika pro děti i dospělé a bývalá diplomatka ze Zimbabwe PhDr. Marie Imbrová představí krásu afrického šperku.
Jedenácté pokračování bude mít v rámci Elegance úspěšná soutěž mladých módních tvůrců AVANTGARDA 2012.

Ve čtvrtek 12. dubna 2012 se utkají studenti v soutěži oděvních oborů, a to v tvorbě z tradičních a netradičních materiálů, letos je prvně vyhlášeno téma „Barvy Afriky“. Ve stejný den změří své dovednosti i studenti – šperkaři. Do poroty usednou známé české návrhářky Helena Fejková, Tatiana Kovaříková a návrhář Josef Ťapťuch, dále redaktorka Textilžurnálu Alena Blažková nebo Olina Kopalová výrobce korunek pro české MISS. Soutěž bude moderovat herec Lukáš Hejlík.

výstava EleganceV pátek 13. dubna se bude soutěžit v oboru kadeřnickém a vizážistickém. Záštitu nad touto soutěží převzal Tomáš Arsov, známý z pořadu „Mladší o pár let“, který také věnuje do soutěže atraktivní ceny. Soutěž bude provázet herečka Bára Štěpánová.

Současně s výstavou Elegance probíhá výstava DĚTSKÝ SEN. Návštěvníci mohou nakoupit dětské oblečení, hračky, kočarky a mnoho dalšího pro své ratolesti. Děti si budou moci pohrát v dětském koutku, zasoutěžit nebo něco namalovat.

V tomto termínu probíhá výstava NARCIS. Výstava Narcis vstupuje již do svého jedenáctého ročníku. Nabízí návštěvníkům krásné expozice rozkvetlých jerních cibulovin, ozdobných dřevin a bonsají. Žena a květina patří k sobě, takže spojení těchto výstav přiláká pře 20 tisíc návštěvníků.

Výstavy Elegance, Dětský sen a Narcis jsou otevřeny od čtvrtka 12. dubna do neděle 15. dubna, vždy od 9 do 17 hodin.


Zdroj, foto: Výstaviště Lysá nL

ZUZI
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
jeden docela slušivý účes a poslední fotka hezká, jinak nic moc - fotky tmavé, nevýrazné, unuděné...
Obrázek uživatelky
profil
vždycky nám říkali, že 3 barvy a dost, ona jich tam má trochu moc, ale účes hezký
Obrázek uživatelky
profil
účes se mi moc líbí.
Obrázek uživatelky
profil
Úžasné účesy to by bylo něco pro mě a mamku Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
líbilo by se mi tamSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles