Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vždy zůstaneš v mém srdci

12. 12. 2014 | Vaše příběhy
Je to už skoro 31 let, co jsem se tobě a mamce narodila. Mé dětství nejdříve bylo plné nemocí, samozřejmě mám na mysli angínu, ale i klasické dětské nemoci. Ale i tak jsem měla krásné dětství! Podle vyprávění vím, kde všude jsme bydleli, ale já si bohužel pamatuji jen pouze 2 adresy. V roce 1991 jsme se stěhovali do bytu 4+1, protože jsi začal podnikat a potřeboval jsi vlastní pracovnu. Takže menší stěhování z bytu 3+1 v 5. patře s balkonem do 4+1 v přízemí. Můj prvotní šok se záhy změnil v seznamování s okolím a kamarády.

Takže po 23 letech tu bydlíme nadále, ale bez Tebe (trochu přeskakuji). Vylomeniny a zlobení byly samozřejmostí, ale já doteď lituji slov, která jsem ti kdy řekla, i když jsem to tak nemyslela. Po základce jsem nastoupila na učňák, ale i tak jsi byl na mě pyšnej, i když jsem nechtěla jít dál studovat, přesně jako moje starší sestra, která má pouze gymnázium (ujišťuji tě, že ji to mrzí - mohla mít totiž vysokou).

Čas plynul dál, a i přes některé hádky se nám vedlo dobře a hlavně byli jsme šťastní. Pak přišel osudný rok 2007 a vše se najednou změnilo. Ještě v létě jsem s mamkou byla v Tunisku a nic nenasvědčovalo tomu, že se blíží něco hrozného! Na začátku září jste ještě spolu na Mallorce a náramně jste si to užili. Pak přišel konec září a ty sis najednou začal stěžovat, že tě bolí strašně záda. My mysleli, že to není nic vážného, ale nakonec tě mamka poslala k paní doktorce a ta po odběru moči zjistila krev. A ani nevím jak, ale po různých vyšetřeních ti zjistili, že máš nádor v pravé ledvině o velikosti 6 cm a bohužel je prý zhoubný :-( . Tak jsme si řekli, to nic, půjde na operaci, nádor vyndají a zrovna kousek od nás je Dialyzační středisko, takže vše bude dobré.

Jenže tvůj stav se ke konci října začal rapidně zhoršovat a nakonec se sestra s mamkou rozhodly, že tě 28.10. 2007 odvezou do nemocnice do Prahy a snad ti tam pomůžou. Jakoby při nás stáli všichni smolaři, tak testy ukázaly, že máš embolii plic a vlastně už ti nemůžou pomoci. Ten den ráno (28.10.) jsem tě viděla tak 10 minut naposledy, protože navečer 28.10. jsi nás navždy opustil. Bylo ti pouhých 52 let a nemoc byla silnější.
Nejtěžší to muselo být pro mamku, protože ten den jste se tenkrát brali, v ten den, kdy jsi navždy odešel, jste spolu byli 29 let :-(  A aby toho nebylo málo, tak za půl roku nás opustila Barunka - náš 4nohej miláček :-(

Je to už 7 let, bolest se trochu zmírnila, ale bolí to neustále, chybíš mi, ani nevíš jak, ale na druhou stranu vím, že se zase jednou setkáme ;-)
PS: Nejvíc mě bolí to, že jsem ti nestihla říct, jak moc tě mám ráda.

Gabiska - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji,bolest se zmírnila ale byla to tvrdá pod pásovka od životaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přebolí toSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles