Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.06. 2019
Dnes má svátek Květa
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Černobyl

Vědomostní test - Černobyl
17. 06. 2019 Testy inteligence
V těchto dnech jsme u nás mohli sledovat seriál HBO o známé černobylské jaderné havárii. Připomněl smutné výročí této katastrofy, na kterou si mnozí z nás pamatují a jiní o ní vědí už pouze z doslechu. Ke které skupině patříte a co o ní víte vy?  …více»

Vědomostní test - Waldemar Matuška

Vědomostní test - Waldemar Matuška
10. 06. 2019 Testy inteligence
V minulých dnech jsme si připomněli výročí úmrtí Waldemara Matušky – výrazného zpěváka, který zanechal stopu také v českém filmu. Jistě budete souhlasit, že stojí za to si ho připomenout. V našem dnešním testu si tedy můžete vyzkoušet, co všechno o něm víte a co naopak nevíte nebo jste už zapomněli. …více»

Vědomostní test - Prvorepublikoví herci

Vědomostní test - Prvorepublikoví herci
03. 06. 2019 Testy inteligence
Není to tak dávno, co jsme vám na našich stránkách přinesli testík o slavných herečkách první republiky. Stejně slavní, obdivovaní a nezapomenutelní jsou ale také jejich kolegové - mužské hvězdy nejen stříbrného plátna. Pojďte si vyzkoušet, jak dobře je znáte! …více»

Vědomostní test - Legenda Čtyřlístek

Vědomostní test - Legenda Čtyřlístek
27. 05. 2019 Testy inteligence
Možná i vy patříte ke generaci, kterou v dětství provázel dnes již legendární Čtyřlístek. Pak také jistě víte, že tento časopis pro děti nedávno oslavil významné výročí. Ano, dodnes má své fanoušky a dodnes dělá radost nejen malým, ale už i dospělým příznivcům. Změnil se za ta léta jen minimálně. A co o něm víte vy? Chcete to zjistit? Tak se s námi pusťte do následujícího testu! …více»

Vědomostní test - Rakousko

Vědomostní test - Rakousko
20. 05. 2019 Testy inteligence
A je tu další testík! Pokračuje naše putování po různých zemích. Podíváme se na skok k našemu sousedovi a to do Rakouska. Co o něm vše víte či nevíte? Zkuste odpovědět na deset otázek našeho testíku a hned se uvidí! Nezapomeňte si pak svůj výsledek porovnat i s ostatními Chytrými ženami v diskuzi o IQ testech. Tak s chutí do toho! …více»

Vědomostní test - Prvorepublikové herečky

Vědomostní test - Prvorepublikové herečky
13. 05. 2019 Testy inteligence
Filmy pro pamětníky mají na našich televizních obrazovkách a v našich srdcích stále své místo. Více či méně dobře velkou část z nich známe všichni. Prvorepublikové herečky byly slavné, obdivované, krásné… Jak dobře je znáte? …více»

Vědomostní test - Leonardo da Vinci

Vědomostní test - Leonardo da Vinci
06. 05. 2019 Testy inteligence
Kdo se vám vybaví při slově génius? Určitě ne pouze jeden jediný člověk, ale mnohým z vás třeba přijde na mysl jedno konkrétní jméno: Leonardo da Vinci… Muž, který v mnohém předběhl svou dobu. V minulých dnech od jeho úmrtí uplynulo významné výročí a možná budete souhlasit, že stojí za to připomenout si tohoto génia prostřednictvím dnešního testu. Pojďte si s námi ověřit své znalosti! …více»

Vědomostní test - Jak znáte Polsko?

Vědomostní test - Jak znáte Polsko?
29. 04. 2019 Testy inteligence
Dnešním testíkem pokračujeme v takovém malém putování po zemích. Dnes se podíváme na skok k našemu sousedovi a to do Polska. Co o něm vše víte a nevíte? Zkuste odpovědět na deset otázek následujícího testíku a hned se uvidí. Nezapomeňte si svůj výsledek porovnat i s ostatními Chytrými ženami v diskuzi o IQ testech. Tak s chutí do toho! …více»

Vědomostní test – panenka Barbie

Vědomostní test – panenka Barbie
22. 04. 2019 Testy inteligence
Jistě budete souhlasit s tím, že Barbie je světově nejznámější a nejprodávanější panenkou. A protože od jejího představení na trhu letos v březnu uplynulo významné výročí, připomeneme si ji také v dnešním testu. Co tedy o ní víte? Pojďte to zjistit s námi! …více»

Vědomostní test - Hévíz a okolí

Vědomostní test - Hévíz a okolí
15. 04. 2019 Testy inteligence
Máme tu jaro a i když si asi říkáte, že na letní dovolenou je ještě dost času, možná už nad nějakou přemýšlíte. Pro některé z vás bude dnešní test o Hévízu a jeho okolí připomínkou oblíbených míst, pro jiné možná malou inspirací ke změně destinace a poznáním něčeho nového. Hodně štěstí v testu! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !