Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 17.11. 2017
Dnes má svátek Mahulena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Turistické cíle 13

Vědomostní test - Turistické cíle 13
13. 11. 2017 Testy inteligence
Turistické cíle jste mohli v našich testech poznávat po dobu několika týdnů, protože – jak jistě víte – jsme je rozdělili podle jednotlivých krajů naší republiky. Dnešní test o Zlínském kraji je jedním z posledních. Snad si ho užijete stejně jako testy předchozí. Přejeme hodně štěstí při prověřování vašich znalostí i objevování nových poznatků! …více»

Vědomostní test - Dušičky a Halloween

Vědomostní test - Dušičky a Halloween
06. 11. 2017 Testy inteligence
Dušičky a Halloween: dva svátky, které mají společný základ. Tím jsou naše vzpomínky na ty, kteří tu už bohužel s námi nejsou. Připomněli jsme si je v těchto dnech. Dnes si můžete v našem testu vyzkoušet, co o těchto svátcích víte. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 12

Vědomostní test - Turistické cíle 12
30. 10. 2017 Testy inteligence
Dny se krátí, počasí v těchto dnech bývá často už „dušičkové“. Je tu sychravý podzim, ale to pro milovníky přírody a krás naší země není žádná překážka k výletům. Ani my se nenecháme odradit a pokračujeme dalším ze série testů o turistických cílech. Dnes je na řadě Moravskoslezský kraj. Vyzkoušejte si s námi své znalosti! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 11

Vědomostní test - Turistické cíle 11
23. 10. 2017 Testy inteligence
Teplejší dny babího léta si mnoho z nás užívá nejčastěji v přírodě. Využijte tento čas k výletům a poznávání krás naší země, kterých je opravdu mnoho. Třeba vás bude inspirovat i náš dnešní test, tentokrát z Olomouckého kraje. Zjistěte, co o něm víte! …více»

Vědomostní test - Váleční zločinci

Vědomostní test - Váleční zločinci
16. 10. 2017 Testy inteligence
Každý rok v květnu si připomínáme konec 2. světové války a výročí osvobození. Hitler je právem považován za jednoho z nejhorších válečných zločinců všech dob. V televizi jste možná sledovali právě o něm nebo jiné dokumenty o 2. světové válce. Jaký byl Adolf Hitler a další váleční zločinci? Zkuste si ověřit své vědomosti v dnešním testu. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 10

Vědomostní test - Turistické cíle 10
09. 10. 2017 Testy inteligence
Babí léto konečně zaťukalo na dveře a snad u nás alespoň chvíli zůstane. Využijte počasí k dalším výletům a poznávání krás naší země. V sérii testů dnes pokračujeme Jihomoravským krajem. Jaké jsou právě tady nejoblíbenější turistické cíle? Pojďte to zjistit spolu s námi a ověřit si svoje znalosti - třeba hned teď! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 9

Vědomostní test - Turistické cíle 9
02. 10. 2017 Testy inteligence
Máme tu začátek podzimu a stále ještě vyhlídku pěkných dní, které lákají alespoň k výletům. Někteří z nás i v této době vyrážejí na dovolené. Třeba se vám jako inspirace bude hodit další ze série testů o našich nejnavštěvovanějších památkách, přírodních scenériích, rozhlednách, hradech a zámcích… Turistických cílů je u nás více než dost. V dnešním testu pokračujeme krajem Vysočina. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 8

Vědomostní test - Turistické cíle 8
25. 09. 2017 Testy inteligence
Jak jsme slíbili, pokračujeme dalším testíkem ze série nejzajímavějších, nejnavštěvovanějších nebo nejznámějších turistických cílů u nás podle jednotlivých krajů. Dnes je na řadě Pardubický kraj. Pojďte si opět spolu s námi připomenout jeho turistická „nej“, něco nového se dozvědět a nebo třeba najít inspiraci pro vaše výlety. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 7

Vědomostní test - Turistické cíle 7
18. 09. 2017 Testy inteligence
Doba výletů po krásách naší země stále pokračuje. Příroda, kulturní památky, skanzeny, hrady a zámky… Zajímavých cílů výletů je u nás víc než dost. I my se na ně znovu zaměříme v dalším z našich letních testů. Pokračujeme Ústeckým krajem. Hodně zábavy, ponaučení a třeba i inspirace! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 6

Vědomostní test - Turistické cíle 6
11. 09. 2017 Testy inteligence
Prázdniny jsou sice k nelibosti školáků již za námi, ale léto ještě nekončí. Stejně tak nemusí končit naše putování po krajích České republiky, takže nekončí ani naše série testů. Ty nejhezčí turistické cíle budeme i prostřednictvím nich navštěvovat dál… Dnes si můžete vyzkoušet své znalosti o Královéhradeckém kraji. Hodně zábavy, poučení i inspirace! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !