Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 21.09. 2017
Dnes má svátek Matouš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Turistické cíle 7

Vědomostní test - Turistické cíle 7
18. 09. 2017 Testy inteligence
Doba výletů po krásách naší země stále pokračuje. Příroda, kulturní památky, skanzeny, hrady a zámky… Zajímavých cílů výletů je u nás víc než dost. I my se na ně znovu zaměříme v dalším z našich letních testů. Pokračujeme Ústeckým krajem. Hodně zábavy, ponaučení a třeba i inspirace! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 6

Vědomostní test - Turistické cíle 6
11. 09. 2017 Testy inteligence
Prázdniny jsou sice k nelibosti školáků již za námi, ale léto ještě nekončí. Stejně tak nemusí končit naše putování po krajích České republiky, takže nekončí ani naše série testů. Ty nejhezčí turistické cíle budeme i prostřednictvím nich navštěvovat dál… Dnes si můžete vyzkoušet své znalosti o Královéhradeckém kraji. Hodně zábavy, poučení i inspirace! …více»

Vědomostní test - Princezna Diana

Vědomostní test - Princezna Diana
04. 09. 2017 Testy inteligence
31. srpna si celý svět připomněl 20. výročí tragického úmrtí ženy známé jako princezna Diana. Většina z nás si ji ještě dobře pamatuje – pojďme si tedy tuto výjimečnou ženu v dnešním testu alespoň trochu také připomenout a možná se o ní i dozvědět něco nového. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 5

Vědomostní test - Turistické cíle 5
28. 08. 2017 Testy inteligence
V těchto dnech se bohužel už pomalu blíží konec prázdnin. Na některé šťastlivce ještě čeká dovolená, ale léto přece nekončí a počasí stále přeje třeba i menším výletům. Užijte si je stejně jako náš dnešní test. Tentokrát mapujeme turistické cíle v Libereckém kraji. …více»

Vědomostní test - Obtížný hmyz

Vědomostní test - Obtížný hmyz
21. 08. 2017 Testy inteligence
Léto je v plném proudu, sluníčko, dovolená… Toto roční období má ale také svou stinnou stránku: všudypřítomný a otravný hmyz. Klíšťatům, komárům, vosám a dalšímu hmyzu se nedá vyhnout, jen se jim více či méně úspěšně bráníme. Co o nich víte? Pojďte si vyzkoušet náš dnešní test. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 4

Vědomostní test - Turistické cíle 4
14. 08. 2017 Testy inteligence
Dnes pokračujeme v naší sérii testů o turistických cílech v jednotlivých krajích České republiky. Počasí v těchto dnech dovoleným a výletům opravdu přeje a věříme, že se třeba některým z testů necháte inspirovat. Dnes se zaměříme na Karlovarský kraj. Tak hodně zábavy u dnešního testu a užívejte si volné dny! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 3

Vědomostní test - Turistické cíle 3
07. 08. 2017 Testy inteligence
Prázdniny se překlopily do své druhé poloviny, dovolené jsou v plném proudu. Určitě i vy rádi cestujete nebo jste si oblíbili výlety po krásách naší země. Turistických cílů je u nás více než dost a věříme, že nejen proto s chutí zasednete k našemu dalšímu „cestovatelskému“ testíku! Pokračujeme Plzeňským krajem. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 2

Vědomostní test - Turistické cíle 2
31. 07. 2017 Testy inteligence
V plném proudu je léto, prázdniny, doba dovolených a výletů po krásách naší země. Příroda, kulturní památky, hrady a zámky… Zajímavých cílů výletů je víc než dost. Jak jsme slíbili, zaměříme se na ně v našich letních testech a věříme, že pro některé z vás budou inspirací. Pokračujeme Jihočeským krajem. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle

Vědomostní test - Turistické cíle
24. 07. 2017 Testy inteligence
Je léto, prázdniny, doba dovolených nebo alespoň výletů po krásách naší země. Příroda, kulturní památky, skanzeny, hrady a zámky… Zajímavých cílů výletů je víc než dost. I my se na ně zaměříme v našich letních testech a věříme, že pro některé z vás mohou být i inspirací. Začneme Středočeským krajem. …více»

Vědomostní test - Tajemná místa u nás

Vědomostní test - Tajemná místa u nás
17. 07. 2017 Testy inteligence
Prázdniny jsou v plném proudu, plánujeme dovolené nebo výlety. Někoho lákají památky, hrady a zámky, jiného hory, voda – možností je prostě mnoho. Možná máte rádi tajemno a znáte některá místa, která v této souvislosti stojí za návštěvu. Náš dnešní test o podobných místech může pro vás být třeba i inspirací. Tak s chutí do toho! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !