Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 07.07. 2020
Dnes má svátek Bohuslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Turistické cíle Německa

Vědomostní test - Turistické cíle Německa
06. 07. 2020 Testy inteligence
Máme tu prázdniny a pomalu se zvyšují možnosti volného cestování do zahraničí. Spousta z nás vyrazí na dovolenou nejen do Chorvatska, ale i k našim „sousedům“ - ať do přírody, nebo za poznáváním památek. Jednou ze zemí, která má v tomto směru co nabídnout a která je u našich turistů hodně oblíbená, je také Německo. Pojďte si dnes s námi vyzkoušet své znalosti právě o něm! …více»

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r. 1999

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r. 1999
28. 06. 2020 Testy inteligence
Jak jsme již psali, rok 1989 se nesmazatelně zapsal do historie České republiky – listopadovou „sametovou revolucí“ začala naše cesta ke svobodě a demokracii. V loňském listopadu od této významné události uplynulo 30 let. Jaké byly roky poté? A jaký byl konkrétně rok 1999, o kterém bude náš dnešní test? Pojďte si s námi opět osvěžit paměť a vyzkoušet své znalosti! …více»

Vědomostní test - Krušné hory

Vědomostní test - Krušné hory
22. 06. 2020 Testy inteligence
Možná právě vy patříte k milovníkům hor a i když třeba Krušné hory nepatří mezi vaše nejoblíbenější pohoří, tak tento test pro vás bude hračka. Ale i pokud Krušné hory tolik neznáte, třeba může být dnešní test pro vás i inspirací. Co tedy o Krušných horách víte? Pojďte to zjistit spolu s námi! …více»

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r. 1998

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r. 1998
15. 06. 2020 Testy inteligence
Dnes se opět vrátíme k dalšímu dílu ze série testů o významných událostech v našich porevolučních letech, tedy po roce 1989. Náš testík se tentokrát bude pojit s rokem 1998 – půjdete se s námi za tímto rokem ohlédnout a připomenout si, co významného se událo? Tak hodně štěstí v testu! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle Rakouska

Vědomostní test - Turistické cíle Rakouska
08. 06. 2020 Testy inteligence
Dočkali jsme se toužebně očekávaného otevírání hranic – jednou ze zemí, kam zatím můžeme volně vycestovat, je Rakousko. Je to země, do které již v blízkých dnech zamíří hodně našich turistů. Země, která má opravdu co nabídnout: od památek až po přírodní krásy. Dnešní test ocení tedy nejspíše milovníci Rakouska. Znáte nejnavštěvovanější místa Rakouska a nejznámější turistické cíle? Pojďte si své znalosti nyní ověřit! …více»

Vědomostní test -Po sametové revoluci – r.1997

Vědomostní test -Po sametové revoluci – r.1997
01. 06. 2020 Testy inteligence
Jak víte nejen z našich testů, rok 1989 se nesmazatelně zapsal do historie České republiky – listopadovou „sametovou revolucí“ začala naše cesta ke svobodě a demokracii. V loňském listopadu od této významné události uplynulo již 30 let. Jaké byly roky poté a konkrétně rok 1997, o kterém bude náš dnešní test? Pojďte si s námi opět osvěžit paměť i vyzkoušet znalosti o událostech v porevolučních letech. …více»

Vědomostní test - Iva Janžurová

Vědomostní test - Iva Janžurová
25. 05. 2020 Testy inteligence
Oblíbenou herečku Ivu Janžurovou není vůbec potřeba představovat – jak asi víte, v těchto dnech se o ní hodně mluví v souvislosti s jejími narozeninami. Testík o této významné filmové i divadelní herečce a také velké osobnosti dnes jistě hravě zvládnete! …více»

Vědomostní test - Naši významní lékaři

Vědomostní test - Naši významní lékaři
18. 05. 2020 Testy inteligence
V těchto dnech si možná více než kdy jindy uvědomujeme, jak kvalitní lékařskou péči nám naše země poskytuje a jak výborné máme lékaře (a samozřejmě i sestřičky a další zdravotnický personál). Můžeme se pochlubit mnoha významnými osobnostmi – pojďme se podívat na některé z těch, kteří se zapsali nejen u nás do historie medicíny. Hodně štěstí v testu! …více»

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r.1996

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r.1996
11. 05. 2020 Testy inteligence
Také v našem dnešním testu se spolu s námi můžete stejně jako minule ohlédnout za významnými událostmi v letech po sametové revoluci. Tentokrát se zaměříme na události z roku 1996 a vy můžete prostřednictvím testu zjistit, co si z tohoto roku pamatujete. Připomenete si tento rok s námi? Tak hodně štěstí! …více»

Roky po sametové revoluci – r.1995

Roky po sametové revoluci – r.1995
04. 05. 2020 Testy inteligence
Dnes se opět podíváme na další díl ze série testů o významných událostech v letech po sametové revoluci. Náš testík se tentokrát bude pojit s rokem 1995 – pojďte se spolu s námi za tímto rokem ohlédnout a připomenout si, co významného se událo a zapsalo se do naší historie. Hodně štěstí v testu! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !