Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 28.09. 2020
Dnes má svátek Václav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Veronika Freimanová

Vědomostní test - Veronika Freimanová
28. 09. 2020 Testy inteligence
24. září oslavila tato naše oblíbená herečka narozeniny. Známe ji ze seriálů a filmů, které jsou v dnešní době již kultovní. A jak dobře ji znáte vy? Své znalosti o ní si můžete vyzkoušet třeba právě teď v našem testu! …více»

Vědomostní test – Vysokoškolské tituly

Vědomostní test – Vysokoškolské tituly
21. 09. 2020 Testy inteligence
Žijí mezi námi - vysokoškoláci. Určité procento z nás vysokou školu vystudovalo už za minulého režimu, jiní studují dnes. Ostatně v dnešní době mít titul není v podstatě žádný problém... Vyznáte se v titulech? Zkuste si následující test a uvidíte. …více»

Vědomostní test - Jiří Menzel

Vědomostní test - Jiří Menzel
14. 09. 2020 Testy inteligence
5. září přišla smutná zpráva: zemřel Jiří Menzel, jeden z našich nejlepších režisérů, ale také herec nebo spisovatel. Byl takovou osobností, na kterou s námi jistě rádi zavzpomínáte v dnešním testu. Pojďte si ověřit, co o něm víte! …více»

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r. 2002

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r. 2002
07. 09. 2020 Testy inteligence
Jak víte, listopadovou „sametovou revolucí“ začala naše cesta ke svobodě a demokracii. V loňském listopadu od této významné události uplynulo již 30 let. Pojďte si díky našemu testu opět osvěžit paměť i vyzkoušet znalosti o událostech v porevolučních letech. Dnes si připomeneme rok 2002 …více»

Vědomostní test - Turistické cíle Itálie

Vědomostní test - Turistické cíle Itálie
31. 08. 2020 Testy inteligence
Končí nám doba dovolených, školáci se snad také letos bez větších omezení (i když každopádně jinak než kdy dříve) vrátí zpátky do lavic. Dnešní test může být pro někoho připomenutím, pro jiného možná ještě inspirací před jeho dovolenou. Tak se pojďte přesvědčit, co víte o Itálii, která je oblíbenou turistickou destinací v jižní Evropě! …více»

Vědomostní test - Libuše Švormová

Vědomostní test - Libuše Švormová
24. 08. 2020 Testy inteligence
Oblíbenou herečku Libuši Švormovou asi není potřeba představovat – jak jste možná zaregistrovali, v těchto dnech se o ní hodně mluví v souvislosti s jejími narozeninami. Testík o této významné filmové i divadelní herečce a také velké osobnosti dnes jistě hravě zvládnete, tak hodně štěstí! …více»

Vědomostní test -Po sametové revoluci – r.2001

Vědomostní test -Po sametové revoluci – r.2001
17. 08. 2020 Testy inteligence
Dnes se opět vracíme k dalšímu dílu ze série testů o významných událostech v našich porevolučních letech, tedy po roce 1989. Náš testík se tentokrát bude týkat roku 2001 – půjdete se i vy s námi za tímto rokem ohlédnout a připomenout si, co významného se událo? Pokud ano, tak hodně štěstí v testu! …více»

Vědomostní test - Formule 1

Vědomostní test - Formule 1
10. 08. 2020 Testy inteligence
Dnešní vědomostní testík se týká světa sportu a automobilismu – závody Formule 1 sledují sice převážně muži, ale i ti přece zabrousí na naše stránky. Chytré ženy prominou, ale doufáme, že se i dnes testu zhostí se ctí a hlavně chutí. …více»

Vědomostní test - Alena Vránová

Vědomostní test - Alena Vránová
03. 08. 2020 Testy inteligence
Další z našich známých a oblíbených hereckých tváří slavila v minulých dnech své narozeniny. I když už ji na televizních obrazovkách tak často nevídáme, je jednou z nejvýraznějších osobností českého filmu Jak znáte Alenu Vránovou? Můžete se to dozvědět z našeho testu. …více»

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r. 2000

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r. 2000
27. 07. 2020 Testy inteligence
V loňském listopadu uplynulo již 30 let od sametové revoluce. Jaké byly roky poté? To jste si s námi mohli připomenout už v několika našich testech. Pojďte si s námi opět osvěžit paměť a vyzkoušet znalosti v dalším ze série testů, které jsme věnovali významným polistopadovým událostem v jednotlivých porevolučních letech. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !