Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.12. 2018
Dnes má svátek Lýdie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - George Bush st.

Vědomostní test - George Bush st.
10. 12. 2018 Testy inteligence
30. listopadu zemřel bývalý americký prezident George Bush st. Celý svět včetně nás v této souvislosti informoval o jeho životě, smrti i posledním rozloučení. Byl významnou osobností světových dějin a připomeneme si ho i v našem dnešním testu. …více»

Vědomostní test - Trabant

Vědomostní test - Trabant
03. 12. 2018 Testy inteligence
Chytré ženy jistě prominou, že dnešní testík bude tak trochu „mužský“. Řeč bude totiž o Trabantu, který nedávno slavil jisté výročí. Věříme ale, že se i dnes testu s chutí zúčastníte, prověříte si s námi své znalosti a něco nového se dozvíte. …více»

Vědomostní test – Advent

Vědomostní test – Advent
26. 11. 2018 Testy inteligence
A je to tady! Po roce tu máme opět předvánoční období. Proto i náš dnešní testík bude zaměřen na advent – historii a tradice a vůbec vše, co se s ním pojí nejen u nás, ale také ve světě. Pojďte si s námi prověřit své znalosti! …více»

Vědomostní test - Miroslav Horníček

Vědomostní test - Miroslav Horníček
19. 11. 2018 Testy inteligence
Miroslav Horníček – významný český herec, glosátor, spisovatel a muž mnoha dalších tváří a talentů. Snad je zbytečné ho více představovat. V těchto dnech by oslavil významné životní jubileum, proto si ho alespoň připomeneme v našem testu. …více»

Vědomostní test - Památky UNESCO

Vědomostní test - Památky UNESCO
12. 11. 2018 Testy inteligence
U nás i ve světě můžete navštívit spoustu krásných míst – některá mají historickou nebo kulturní hodnotu, jiná jsou třeba i opředená záhadami a tajemstvími, jindy se jedná o přírodní unikáty. Prostě každý si najde to své. Některá místa jsou pro svou mimořádnou hodnotu zapsaná na seznamu památek UNESCO. Znáte alespoň některé z nich? Pojďte si své znalosti otestovat v našem testu! …více»

Vědomostní test - 100 let republiky

Vědomostní test - 100 let republiky
05. 11. 2018 Testy inteligence
Letošní rok znamená pro naši republiku více příležitostí k oslavám – tou hlavní je ale bezesporu oslava stoletého výročí jejího vzniku. Nedávné datum 28. října a velkou oslavu, která proběhla hlavně v Praze velmi okázale o víkendu 27. a 28. 10., máme ještě v paměti. Co tedy víte o vzniku naší republiky a událostech této doby? Zjistíte to v našem testu. …více»

Vědomostní test - Nejslavnější muzikály

Vědomostní test - Nejslavnější muzikály
29. 10. 2018 Testy inteligence
Muzikály si i u nás za poslední roky získaly velké množství příznivců, a tak jste pravděpodobně také měli možnost některý z nich navštívit, popřípadě alespoň vidět jeho fillmovou podobu. V dnešním testu si na toto téma můžete ověřit své znalosti. Neváhejte a s chutí do toho!


 …více»

Vědomostní test - Pojmy z plastické chirurgie

Vědomostní test - Pojmy z plastické chirurgie
22. 10. 2018 Testy inteligence
Dávno pryč jsou doby, kdy se u nás ženy (a nejen ony) styděly přiznat, že jim ke kráse kromě přírody dopomohla i ruka plastického chirurga. Řada zákroků plastické a estetické chirurgie je dnes tak běžná, že se nad nimi ani nepozastavujeme. Možná také patříte k těm, kteří si dopřáli nějaké to „vylepšení“. Každopádně pokud chcete zjistit, jak dobře se vyznáte v lékařské terminologii právě v této oblasti, máte nyní možnost! …více»

Vědomostní test - Petr Štěpánek

Vědomostní test - Petr Štěpánek
15. 10. 2018 Testy inteligence
V minulých dnech jste možná zaznamenali, že další z našich známých herců – Petr Štěpánek – slavil významné životní jubileum. Snad se i tentokrát shodneme na tom, že také Petra Štěpánka stojí za to si připomenout. A proč ne prostřednictvím našeho testu? …více»

Vědomostní test - T. G. Masaryk

Vědomostní test - T. G. Masaryk
08. 10. 2018 Testy inteligence
Při letošních oslavách 100. výročí vzniku republiky nejde nezmínit se také o prvním prezidentovi Československé republiky a jednom z našich nejvýznamnějších prezidentů vůbec, kterým byl T. G. Masaryk. Některá fakta o něm si budete jistě pamatovat ze školy a někdo z nás ho může dokonce znát třeba ještě z vyprávění svých prarodičů. Co si o jeho životě pamatujete? Můžete to právě teď zjistit, když se pustíte do našeho testu! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !