Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.01. 2018
Dnes má svátek Zdeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Co je to…

Vědomostní test - Co je to…
22. 01. 2018 Testy inteligence
V dnešním vědomostním testíku se zaměříme na výrazy, se kterými se můžete setkat v lékařském prostředí. Mnozí z nás mají s některými z nich osobní zkušenost, ti šťastnější (nebo mladší) je na vlastní kůži nezažili. Vyzkoušejte si spolu s námi, jaké znalosti máte v této oblasti vy. Hodně štěstí, poučení a snad i zábavy! …více»

Vědomostní test - Tři králové

Vědomostní test - Tři králové
15. 01. 2018 Testy inteligence
Se starým rokem jsme se již rozloučili a pomalu se také loučíme s vánoční atmosférou a výzdobou. Završením Vánoc jsou Tři králové, kdy velká část lidí dodržuje tradici s nimi spojenou – odstrojování stromečku. Tři králové možná před pár dny zazvonili i u vašich dveří. Co o nich vlastně víte? Svoje znalosti si můžete vyzkoušet v našem testu. …více»

Vědomostní test - Rozdělení Československa

Vědomostní test - Rozdělení Československa
08. 01. 2018 Testy inteligence
V minulých dnech jsme si připomněli výročí rozdělení našeho státu a vzniku samostatné České republiky. Většina z nás si tyto události pamatuje, mladší ročníky je znají pouze z vyprávění rodičů nebo třeba školních učebnic. Vaše znalosti k danému tématu si můžete vyzkoušet právě nyní v dnešním testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2017?

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2017?
01. 01. 2018 Testy inteligence
Je tu začátek nového roku, což je pro mnohé z nás příležitost k bilancování. Vzpomínáme také na ty, kteří tu už s námi nejsou. Bohužel i v roce 2017 nás opustila řada významných osobností, herců a zpěváků, politiků, vědců… Pojďte si na některé z nich spolu s námi zavzpomínat u dnešního testu. Jak dobře jste je znali? …více»

Vědomostní test - Nový rok

Vědomostní test - Nový rok
25. 12. 2017 Testy inteligence
Silvestr je za dveřmi a tradičně se připravujeme na oslavy konce roku a příchodu roku nového. Tyto oslavy si užívají lidé po celém světě, každá země má své způsoby a tradice. Jestli chcete vědět jaké (a nejen to), vyzkoušejte své znalosti v našem dnešním testu. Třeba se dozvíte i něco nového; tak hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Vánoční filmy a pohádky

Vědomostní test - Vánoční filmy a pohádky
18. 12. 2017 Testy inteligence
A je to tady: opět tu máme Vánoce - jediné období v roce, kdy si všichni užíváme pohádky plnými hrstmi. Už pár dní si jimi můžeme vánoční čas přiblížit a přivolat tu pravou vánoční atmosféru. Jak to s pohádkami a návratem do dětství máte vy? Pojďte si v dnešním testu ověřit, jak dobře znáte pohádky i filmy s vánoční tematikou. Hezkou zábavu a odreagování v předvánočním shonu! …více»

Vědomostní test – Advent

Vědomostní test – Advent
11. 12. 2017 Testy inteligence
Je to tu zase: obchody jsou plné vánočního zboží a výzdobou, z televize na nás útočí vánoční reklamy a v mnoha domácnostech začínají i samotné přípravy na Vánoce. Shánění dárků, pečení cukroví… Ještě předtím nás ale čeká doba adventu. Co o něm víte? Pojďte to zjistit s naším testem. …více»

Vědomostní test – Mikuláš

Vědomostní test – Mikuláš
04. 12. 2017 Testy inteligence
Advent je tady a hodné i zlobivé děti už čekají na návštěvu čerta s Mikulášem. Tato tradice je u nás stále oblíbená – víte ale něco o její historii? Jestli máte chuť, můžete si své znalosti otestovat v našem dnešním testu. Hodně zábavy a snad i poučení! …více»

Vědomostní test - Fenomén televize

Vědomostní test - Fenomén televize
27. 11. 2017 Testy inteligence
Někdo z vás možná zaznamenal, že na jeden z uplynulých dní připadl Světový den televize. Ano, televize se dávno stala fenoménem a život bez ní si jen těžko umíme představit. Je zdrojem zábavy i poučení. Co o ní a hlavně její historii opravdu víte, to můžete zjistit třeba v našem dnešním testu. Máte chuť? Tak hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle – Praha

Vědomostní test - Turistické cíle – Praha
20. 11. 2017 Testy inteligence
To nejlepší nakonec? Dá se říct... Každopádně sérii testů o turistických cílech v jednotlivých krajích zakončíme naším hlavním a největším městem: Prahou. Je to jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Co tu tedy stojí za návštěvu? Historické památky, muzea a galerie, prostě spousta zajímavých známých i méně známých míst. Pojďme si alespoň některá z nich připomenout v dnešním testu! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !