Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 07.12. 2019
Dnes má svátek Ambrož a Benjamín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Josef Abrhám

Vědomostní test - Josef Abrhám
02. 12. 2019 Testy inteligence
Další z našich oblíbených herců slaví v těchto dnech významné životní jubileum. Josefa Abrháma určitě není třeba více představovat, takže dnešní vědomostní testík o něm pro vás bude snad příjemným zpestřením předvánočního shonu. …více»

Vědomostní test - Před 30 lety…

Vědomostní test - Před 30 lety…
25. 11. 2019 Testy inteligence
V těchto dnech slavíme 30 let sametové revoluce, 30 let svobody. Není divu, že je tato významná událost skloňována ve všech médiích. My ale v dnešním testu prověříme vaši paměť trošku jinak: vzpomenete si, jak to bylo před 30 lety? Jak se nám před revolucí žilo? Pojďte si s námi osvěžit vzpomínky! …více»

Vědomostní test - Naši zpěváci ve filmu

Vědomostní test - Naši zpěváci ve filmu
18. 11. 2019 Testy inteligence
Většina našich zpěváků se věnuje „pouze“ zpěvu. Jak ale víte, jsou i tací, kteří se úspěšně zhostili větších nebo jen menších rolí ve filmu. Ty nejznámější herecké počiny našich zpěváků si právě dnes připomeneme v následujícím testu. Vyzkoušíte si s námi své znalosti i tentokrát?  …více»

Vědomostní test - Italská kuchyně

Vědomostní test - Italská kuchyně
11. 11. 2019 Testy inteligence
Ať už rádi vaříte, nebo si občas zajdete na dobré jídlo do restaurace, určitě vám nejsou cizí různé gastronomické pojmy. Italská kuchyně je považovaná za jednu z nejlepších ve světě a není divu, že je i u nás oblíbená – dnes si můžete vyzkoušet, jak ji znáte vy. …více»

Vědomostní test - Co víte o Lucembursku?

Vědomostní test - Co víte o Lucembursku?
04. 11. 2019 Testy inteligence
V dnešním testíku pokračuje naše malé putování po různých zemích. Dnes se podíváme do Lucemburska. Co o něm vše víte i nevíte? Zkuste odpovědět na deset otázek následujícího testíku a hned uvidíte. Nezapomeňte si svůj výsledek porovnat i s ostatními Chytrými ženami v diskuzi o IQ testech. Tak honem! A s chutí do toho! …více»

Vědomostní test -Dušičky nebo Halloween?

Vědomostní test -Dušičky nebo Halloween?
28. 10. 2019 Testy inteligence
V těchto dnech vzpomínáme více než kdy jindy na svoje blízké, kteří už tu s námi nejsou. Dušičky jsou svátkem všech zemřelých v našich končinách. Čím dál více lidí ale už i u nás v posledních letech slaví také Halloween. Co o těchto svátcích víte? …více»

Vědomostní test - Zapomenutá řemesla

Vědomostní test - Zapomenutá řemesla
21. 10. 2019 Testy inteligence
Dnešní svět je především světem techniky. Zapomněli jsme a zapomínáme stále více na dříve tradiční řemesla, která přetrvávala dlouhá desetiletí. Vyzkoušejte si tedy v dnešním testu své znalosti o řemeslech z dob dávno i nedávno minulých. …více»

Vědomostní test -Zpátky do lavic:Vyjmenovaná slova

Vědomostní test -Zpátky do lavic:Vyjmenovaná slova
14. 10. 2019 Testy inteligence
Našim dětem a vnoučatům začala opět škola. Přestože my jsme už školním lavicím odrostli, ze školních znalostí čerpáme celý život. Češtinu jako náš rodný jazyk bychom měli znát velmi dobře – je tomu ale vždy tak? Pojďte si vyzkoušet, jak znáte učivo prvního stupně základní školy. Dnes se zaměříme na vyjmenovaná slova. …více»

Vědomostní test - Naše přehradní nádrže

Vědomostní test - Naše přehradní nádrže
07. 10. 2019 Testy inteligence
U nás máme velké množství větších či menších přehradních nádrží a vodních ploch vůbec – mnohé z nich určitě znáte, možná jste je navštívili třeba na svých dovolených nebo cestách. Některé jsou hodné známé, některé méně, ale všechny mají své osobité kouzlo. Jak je znáte vy? …více»

Vědomostní test - Slavné hlášky z filmů

Vědomostní test - Slavné hlášky z filmů
30. 09. 2019 Testy inteligence
Jsou bezesporu filmy, které se nám zapsaly do paměti nebo přímo do srdce. Některé svým příběhem, jiné díky výbornému hereckému obsazení. A pak jsou tu hlavně komedie a hlášky z nich, které postupem doby zlidověly. Jak znáte slavné hlášky z českých filmů vy? Poznáte, ze kterých filmů jsou ty následující? …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !