Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Pojmy z plastické chirurgie

Vědomostní test - Pojmy z plastické chirurgie
22. 10. 2018 Testy inteligence
Dávno pryč jsou doby, kdy se u nás ženy (a nejen ony) styděly přiznat, že jim ke kráse kromě přírody dopomohla i ruka plastického chirurga. Řada zákroků plastické a estetické chirurgie je dnes tak běžná, že se nad nimi ani nepozastavujeme. Možná také patříte k těm, kteří si dopřáli nějaké to „vylepšení“. Každopádně pokud chcete zjistit, jak dobře se vyznáte v lékařské terminologii právě v této oblasti, máte nyní možnost! …více»

Vědomostní test - Petr Štěpánek

Vědomostní test - Petr Štěpánek
15. 10. 2018 Testy inteligence
V minulých dnech jste možná zaznamenali, že další z našich známých herců – Petr Štěpánek – slavil významné životní jubileum. Snad se i tentokrát shodneme na tom, že také Petra Štěpánka stojí za to si připomenout. A proč ne prostřednictvím našeho testu? …více»

Vědomostní test - T. G. Masaryk

Vědomostní test - T. G. Masaryk
08. 10. 2018 Testy inteligence
Při letošních oslavách 100. výročí vzniku republiky nejde nezmínit se také o prvním prezidentovi Československé republiky a jednom z našich nejvýznamnějších prezidentů vůbec, kterým byl T. G. Masaryk. Některá fakta o něm si budete jistě pamatovat ze školy a někdo z nás ho může dokonce znát třeba ještě z vyprávění svých prarodičů. Co si o jeho životě pamatujete? Můžete to právě teď zjistit, když se pustíte do našeho testu! …více»

Vědomostní test - Chemie–značky prvků

Vědomostní test - Chemie–značky prvků
01. 10. 2018 Testy inteligence
Školáci už se zaběhli v novém školním roce, my dospělí jsme (většinou) rádi, že už máme školní léta za sebou. Určitě ale neškodí trochu si připomenout znalosti, které jsme ve své době „mrskali, jako když bičem práská“. Vybavíte si třeba všechny značky chemických prvků? Pojďte to zkusit s námi! …více»

Vědomostní test - Čokoláda

Vědomostní test - Čokoláda
24. 09. 2018 Testy inteligence
Kdo by neměl rád čokoládu... Jistě i mnozí z vás patří k jejím milovníkům – na světě jsou přece takových lidí miliony! Nikoho asi nepřekvapí, že i čokoláda má svůj den. Mezinárodní den čokolády připadá na 13. září. Čokoláda je prostě vášeň, a tak mlsejte a třeba si při tom zkuste své znalosti v dnešním testu. …více»

Vědomostní test – České pivo

Vědomostní test – České pivo
17. 09. 2018 Testy inteligence
Říká se co Čech, to pivní expert! My Češi jsme známí jako „pivní národ“, dlouhé roky také držíme prvenství ve spotřebě piva na hlavu. Jak jsme na tom ale po teoretické stránce a co vlastně víme o českém pivu? Deset otázek vypracovaných společně s Českým svazem pivovarů a sladoven prověří vaše pivní znalosti. Vyzkoušejte se, jak jste na tom se znalostí národního nápoje. …více»

Vědomostní test - František Němec

Vědomostní test - František Němec
10. 09. 2018 Testy inteligence
U nás snad nenajdete člověka, který by neznal skvělé komedie Marie Poledňákové Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny. V jedné z hlavních rolí exceloval vedle Tomáše Holého František Němec, který nedávno oslavil významné životní jubileum. Nejen proto stojí za to připomenout si ho v dnešním testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Naše poutní místa

Vědomostní test - Naše poutní místa
03. 09. 2018 Testy inteligence
Prázdniny jsou u konce, ale dnes s námi můžete ještě cestovat prostřednictvím nového testu – vydáme se na návštěvu našich nejznámějších poutních míst. Kde lidé nacházejí už stovky let klid, duchovní sílu a třeba odpovědi na své otázky? I když pouť neznamená jen pouhý výlet, poznejte tato místa s námi! …více»

Vědomostní test - Osudové osmičky našich dějin

Vědomostní test - Osudové osmičky našich dějin
27. 08. 2018 Testy inteligence
V letošním roce si připomínáme stoleté výročí vzniku našeho státu a zároveň smutné padesátileté výročí od vpádu vojsk Varšavské smlouvy. V dějinách našeho národa hrály významnou roli letopočty, které končily číslicí osm. „Osudové osmičky“ naší historie si připomeneme v dnešním testu. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle USA

Vědomostní test - Turistické cíle USA
20. 08. 2018 Testy inteligence
Prázdniny se rychle přehouply do své druhé půlky, ale mnoho z nás má stále ještě před sebou alespoň pár dní dovolené. Také jste už navštívili Ameriku nebo se tam v blízké době chystáte? Pak možná uvítáte náš dnešní prázdninový test. Pojďte s námi navštívit zajímavá místa, památky a nejnavštěvovanější turistické cíle USA. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky