Ve Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – ClaudiaVe Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – Claudia Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 03.04. 2020
Dnes má svátek Richard
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Velikonoce

Vědomostní test - Velikonoce
30. 03. 2020 Testy inteligence
Za pár dní tu máme velikonoční svátky a i když letos poprvé budou jiné – poznamenané děním kolem pandemie koronaviru – neztrácejte optimismus a dobrou náladu. Připomenete si s námi ty pravé velikonoční zvyky a Velikonoce vůbec? Pojďte se odreagovat u našeho testu! …více»

Vědomostní test - Oko a náš zrak

Vědomostní test - Oko a náš zrak
23. 03. 2020 Testy inteligence
Zrak je jedním z našich nejdůležitějších smyslů. Oko je prostě nejen do duše okno (jak praví jedno známé přísloví), bez zraku si svůj život neumíme představit. Co všechno o oku a našem zraku víte? Pojďte si své znalosti ověřit v našem testu! …více»

Vědomostní test - Eva Pilarová

Vědomostní test - Eva Pilarová
16. 03. 2020 Testy inteligence
14. března přišla naše hudební scéna o jednu z nejvýraznějších zpěvaček 2. poloviny 20. století: zemřela Eva Pilarová. Není jistě třeba ji představovat. Pojďte si ji s námi nyní připomenout v dnešním testu. …více»

Vědomostní test - Co víte o koronaviru

Vědomostní test - Co víte o koronaviru
09. 03. 2020 Testy inteligence
Téměř celý svět trápí v posledních týdnech onemocnění, které už se dostalo i k nám. Nákaza koronavirem se stala nejvíce probíraným tématem a nemocných i mrtvých stále přibývá. Informací o této nemoci máme k dispozici dost, a tak bude dnešní test pro vás jistě jen malé opakování toho, co už sami víte a co je užitečné si připomenout. …více»

Vědomostní test - Bruce Willis

Vědomostní test - Bruce Willis
02. 03. 2020 Testy inteligence
V dnešním vědomostním testíku si přijdou na své milovníci amerického filmového herce (ale také zpěváka nebo producenta) Bruce Willise. Jeho hvězda září nejen v Hollywoodu už pěknou řádku let a i u nás má mnoho fanoušků. Pokud mezi ně patříte také, dnešní test pro vás bude jistě hračka! …více»

Vědomostní test - Po sametové revoluci - r.1992

Vědomostní test - Po sametové revoluci - r.1992
24. 02. 2020 Testy inteligence
Jak všichni víme, rok 1989 se zapsal do historie České republiky – listopadovou „sametovou revolucí“ začala naše cesta ke svobodě a demokracii. V loňském listopadu od této významné události uplynulo již 30 let. Jaké byly roky poté a konkrétně rok 1992, o kterém bude náš dnešní test? Pojďte si s námi i dnes osvěžit paměť a vyzkoušet své znalosti o významných událostech v porevolučních letech …více»

Vědomostní test - Ordinace v růžové zahradě

Vědomostní test - Ordinace v růžové zahradě
17. 02. 2020 Testy inteligence
„Novácký“ seriál Ordinace v růžové zahradě (nyní Ordinace v růžové zahradě 2) se zařadil mezi naše nekonečné seriály a za léta vysílání si získal velké množství fanoušků. Možná k nim patříte i vy a rádi si vyzkoušíte znalosti o něm v našem dnešním testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r.1991

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r.1991
10. 02. 2020 Testy inteligence
Jak jsme před nedávnem psali, rok 1989 se nesmazatelně zapsal do historie České republiky – listopadovou „sametovou revolucí“ začala naše cesta ke svobodě a demokracii. V loňském listopadu od této významné události uplynulo již 30 let. Jaké byly roky poté a konkrétně jaký byl rok 1991, o kterém bude náš dnešní test? Pojďte si s námi opět osvěžit paměť a vyzkoušet své znalosti o událostech v porevolučních letech. …více»

Vědomostní test - Jiří Lábus

Vědomostní test - Jiří Lábus
03. 02. 2020 Testy inteligence
Nepochybujeme o tom, že znáte Jiřího Lábuse – herce a dabéra s nezaměnitelným hlasem, který se 26. ledna zařadil k osobnostem, které oslavily významné životní jubileum. Jak dobré jsou vaše znalosti o něm, to si můžete vyzkoušet v dnešním testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Jana Brejchová

Vědomostní test - Jana Brejchová
27. 01. 2020 Testy inteligence
Další z našich velmi známých hereckých tváří – Jana Brejchová – oslavila před nedávnem významné životní jubileum. I když už ji na televizních obrazovkách často nevídáme, je jednou z nejvýraznějších osobností českého filmu Jak Janu Brejchovou znáte?  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Koleda