Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Kdy končí zimní čas a začíná letní čas v roce 2017?Kdy končí zimní čas a začíná letní čas v roce 2017? Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi
o 300 skvělých výher
do začátku zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 27.03. 2017
Dnes má svátek Dita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Velikonoce 2

Vědomostní test - Velikonoce 2
27. 03. 2017 Testy inteligence
V minulém testu si mnozí z vás zkusili prověřit své znalosti v testu o Velikonocích. Jak jsme slíbili, dnes přinášíme jeho pokračování. Čeká vás další náhled do historie i tradic Velikonoc. Velikonoční neděle bude už 16. dubna, tak s chutí do toho a hodně štěstí a zábavy! …více»

Vědomostní test - Velikonoce

Vědomostní test - Velikonoce
20. 03. 2017 Testy inteligence
Jaro už klepe hodně hlasitě na dveře, tento týden se konečně dočkáme prvního jarního dne. Nebude to dlouho trvat a budou tu i Velikonoce, svátky jara a zároveň jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků. Co o nich - především o jejich historii - víte? Můžete to zjistit třeba hned, když se pustíte do našeho testíku. …více»

Vědomostní test - Naše filmové princezny

Vědomostní test - Naše filmové princezny
13. 03. 2017 Testy inteligence
Jako malé holčičky jsme si často hrály na princezny a snily o svých princích. Komu se ale v dospělosti takový sen může splnit? To štěstí měly a mají herečky – některé se v rolích princezen nesmazatelně vryly do našich srdcí. Pojďme si je připomenout v dnešním testu… …více»

Vědomostní test - Miloš Forman

Vědomostní test - Miloš Forman
27. 02. 2017 Testy inteligence
Našeho legendárního režiséra jistě není třeba představovat. V těchto dnech oslavil významné životní jubileum, takže proč si ho nepřipomenout v dnešním testu? Snad si i vy svoje znalosti o jednom z nejvýznamnějších světových režisérů rádi prověříte. …více»

Vědomostní test - Internet a my

Vědomostní test - Internet a my
20. 02. 2017 Testy inteligence
Internet je pro nás v dnešní době naprostá samozřejmost. Kde jsou ty doby, kdy byl jednou velkou neznámou… V těchto dnech uplynulo významné výročí – od doby, kdy internet dobyl i Českou republiku, už přece jen nějaký ten rok uplynul. Co o historii internetu u nás víte? Pojďte si s námi svoje znalosti ověřit a třeba se o něm i něco nového dozvědět! …více»

Vědomostní test – Valentýn

Vědomostní test – Valentýn
13. 02. 2017 Testy inteligence
Tento týden někteří z nás budou slavit a někteří asi jen registrovat (a ignorovat) svátek sv. Valentýna - svátek všech zamilovaných. Valentýn je příležitostí užít si krásné chvíle s těmi, které máme nejraději. Také si snad užijete tento test, ve kterém se dozvíte zajímavá fakta o lásce a zamilovanosti, prověříte si své dosavadní znalosti a hlavně se pobavíte. …více»

Vědomostní test - České rybníkářství

Vědomostní test - České rybníkářství
06. 02. 2017 Testy inteligence
České rybníkářství má dlouholetou tradici. Vyvrcholením rybářského řemesla jsou podzimní výlovy rybníků a většina z nás si tak u štědrovečerního stolu mohla pochutnat na kaprovi právě z některého z nich. Znalosti o našem rybníkářství a jeho historii si můžete prověřit právě v dnešním testu. …více»

Vědomostní test - Karel Svoboda

Vědomostní test - Karel Svoboda
30. 01. 2017 Testy inteligence
28. leden je datem, které se mimo jiné váže ke smutné události: k úmrtí Karla Svobody. Jistě jste na něj nezapomněli – byl opravdu významným českým skladatelem; jeho podpis najdeme pod mnoha dnes již velice populárními muzikálovými, filmovými i jinými melodiemi. Stojí za to si ho dnes trochu připomenout… …více»

Vědomostní test – Z. Miler a jeho krteček

Vědomostní test – Z. Miler a jeho krteček
23. 01. 2017 Testy inteligence
Známá a po desetiletí velmi oblíbená postavička dětských večerníčků, knížek, videokazet, omalovánek nebo třeba plyšová hračka – to je roztomilý krteček výtvarníka Zdeňka Milera. Právě slaví významné „životní“ jubileum a určitě si ho spolu s námi prostřednictvím dnešního testu rádi připomenete i vy. …více»

Vědomostní test - Charta 77

Vědomostní test - Charta 77
16. 01. 2017 Testy inteligence
Disidentství a Charta 77 už neodmyslitelně patří k naší historii. Prohlášení Charty 77 bylo léta uloženo ve vyšetřovacím spise StB jako důkaz pro vyšetřování jejích signatářů. Nedávno jste mohli o Chartě 77 v médiích opět slyšet. Co o ní víte? To můžete zjistit z našeho testu. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !