5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.04. 2019
Dnes má svátek Oto
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test – panenka Barbie

Vědomostní test – panenka Barbie
22. 04. 2019 Testy inteligence
Jistě budete souhlasit s tím, že Barbie je světově nejznámější a nejprodávanější panenkou. A protože od jejího představení na trhu letos v březnu uplynulo významné výročí, připomeneme si ji také v dnešním testu. Co tedy o ní víte? Pojďte to zjistit s námi! …více»

Vědomostní test - Hévíz a okolí

Vědomostní test - Hévíz a okolí
15. 04. 2019 Testy inteligence
Máme tu jaro a i když si asi říkáte, že na letní dovolenou je ještě dost času, možná už nad nějakou přemýšlíte. Pro některé z vás bude dnešní test o Hévízu a jeho okolí připomínkou oblíbených míst, pro jiné možná malou inspirací ke změně destinace a poznáním něčeho nového. Hodně štěstí v testu! …více»

Vědomostní test - Velikonoce

Vědomostní test - Velikonoce
13. 04. 2019 Testy inteligence
Příroda se po zimě začíná probouzet, několik teplot v posledních dnech překonalo dlouhodobé rekordy a máme pocit, že je tu jaro. Kalendářně nás čeká už za pár dní a s ním samozřejmě přicházejí i svátky jara: Velikonoce. Právě nyní si v našem testu můžete ověřit svoje znalosti o nich. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test – Maďarsko

Vědomostní test – Maďarsko
08. 04. 2019 Testy inteligence
Co si takhle zaletět či zajet do Maďarska? Nebo se tam alespoň vydejte v našem dnešním testíku! Pokračujeme v takovém malém putování po zemích a dnes se zastavíme právě v Maďarsku. Patří mezi oblíbená místa, kde můžeme prožít dovolenou. Znáte ho? Zkuste odpovědět na deset otázek následujícího testíku a hned uvidíte. Určitě si pak svůj výsledek porovnejte i s ostatními Chytrými ženami v diskuzi o IQ testech. Tak s chutí do toho!  …více»

Vědomostní test - Lidské tělo: kosti

Vědomostní test - Lidské tělo: kosti
01. 04. 2019 Testy inteligence
Dnes se vrátíme k testům o částech lidského těla, a to ke kostem. Myslíte si, že svoje kosti dobře znáte? Možná vám poskytne odpověď náš test. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Mozek

Vědomostní test - Mozek
25. 03. 2019 Testy inteligence
Možná jste také mezi jinými událostmi zaregistrovali, že ve dnech 11. - 17. 3. proběhl Světový týden mozku. Při této příležitosti si jistě rádi budete své mozkové závity namáhat u dnešního testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Kuba

Vědomostní test - Kuba
18. 03. 2019 Testy inteligence
Dnes se vypravíme na Kubu - na dovolenou, za sluníčkem, mořem, ... Co o ní vše víte a nevíte? Zkuste odpovědět na deset otázek následujícího testíku a hned uvidíte. Nezapomeňte svůj výsledek porovnat i s ostatními Chytrými ženami v diskuzi o IQ testech. Tak se dejte hned do toho! …více»

Vědomostní test - Miroslav Zikmund

Vědomostní test - Miroslav Zikmund
11. 03. 2019 Testy inteligence
Tohoto člověka není asi třeba více představovat, i když nepatří k typickým „celebritám“. Známý cestovatel se před nedávnem opět ukazoval na televizních obrazovkách v souvislosti s jeho významným životním výročím. Neméně významný byl i jeho život, který si nyní připomeneme v našem testu. …více»

Vědomostní test - Periodická soustava prvků

Vědomostní test - Periodická soustava prvků
04. 03. 2019 Testy inteligence
Periodická soustava (nebo také tabulka) prvků slaví významné výročí od svého vzniku. Neodmyslitelně patřila a patří k hodinám chemie a není třeba vysvětlovat, o co vlastně jde. Její význam je takový, že OSN prohlásila rok 2019 za Mezinárodní rok periodické tabulky prvků! Pojďte si s námi v našem testu zkontrolovat, do jaké míry vám zůstaly školní znalosti chemie v hlavě:  …více»

Vědomostní test - Luděk Munzar

Vědomostní test - Luděk Munzar
25. 02. 2019 Testy inteligence
Zbývá už málo hereckých bardů, které můžeme vídat na televizních obrazovkách nebo na prknech, která znamenají svět. Nedávno odešla do hereckého nebe další naše významná herecká osobnost: Luděk Munzar. Pojďte na něj zavzpomínat a zároveň si vyzkoušet své znalosti o něm prostřednictvím dnešního testu. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !