Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Nový seriál Slunečná míří k divákůmNový seriál Slunečná míří k divákům Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 25.01. 2020
Dnes má svátek Miloš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r.1990

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r.1990
20. 01. 2020 Testy inteligence
Rok 1989 se nesmazatelně zapsal do historie České republiky – listopadovou „sametovou revolucí“ začala naše cesta ke svobodě a demokracii. V loňském listopadu od této významné události uplynulo již 30 let. A jaké byly roky poté? Pojďte si s námi osvěžit paměť v sérii testů, které jsme věnovali významným polistopadovým událostem v jednotlivých porevolučních letech. …více»

Vědomostní test - Jak znáte seriál Ulice?

Vědomostní test - Jak znáte seriál Ulice?
13. 01. 2020 Testy inteligence
Že my Češi jsme seriálový národ, to asi nikdo nezpochybňuje. Stejně jako fakt, že některé naše seriály jsou už doslova nekonečné – na televizních obrazovkách je sledujeme nepřetržitě několik let. Jedním z takových seriálů je Ulice. Jestli také patříte k jejím fanouškům, jistě si rádi projdete náš dnešní test. …více»

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2019

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2019
06. 01. 2020 Testy inteligence
Konec starého roku a začátek toho nového bývá vždy důvodem k zamyšlení, bilancování a ke vzpomínkám – třeba na ty, kteří nás v uplynulém roce opustili. A právě o nich je náš dnešní test, i když všechny tyto známé osobnosti neobsáhne. Pojďte si s námi jako každý rok zavzpomínat na ty nejznámější. …více»

Vědomostní test - Nový rok

Vědomostní test - Nový rok
30. 12. 2019 Testy inteligence
Silvestr je za dveřmi a tradičně se připravujeme na oslavy konce roku a příchodu roku nového. Tyto oslavy si užívají lidé po celém světě, každá země má své způsoby a tradice. Jestli chcete vědět jaké (a nejen to), vyzkoušejte své znalosti v našem dnešním testu. Třeba se dozvíte i něco nového; tak hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Štědrovečerní tradice

Vědomostní test - Štědrovečerní tradice
23. 12. 2019 Testy inteligence
Vánoce mají své kouzlo nejen pro děti, ale i pro většinu dospělých. Kromě kouzla jsou tu ale také různé pověry, tradice a zvyky, které se dodržovaly po staletí a které se třeba dodnes v mnoha rodinách dodržují dál. Jistě znáte alespoň nějaké – ty další poznáte, když se pustíte do našeho testu. …více»

Vědomostní test - Vánoční filmy a pohádky

Vědomostní test - Vánoční filmy a pohádky
16. 12. 2019 Testy inteligence
A je to tady: opět tu máme Vánoce - jediné období v roce, kdy si všichni užíváme pohádky plnými hrstmi. Už pár dní si jimi můžeme vánoční čas přiblížit a přivolat tu pravou vánoční atmosféru. Jak to s pohádkami a návratem do dětství máte vy? Pojďte si v dnešním testu ověřit, jak dobře znáte pohádky i filmy s vánoční tematikou. Hezkou zábavu a odreagování v předvánočním shonu! …více»

Vědomostní test – Advent

Vědomostní test – Advent
09. 12. 2019 Testy inteligence
Po roce tu máme opět předvánoční období. Proto i náš dnešní testík bude zaměřen na advent – historii a tradice a vůbec vše, co se s ním pojí nejen u nás, ale také ve světě. Pojďte si s námi prověřit své znalosti! …více»

Vědomostní test - Josef Abrhám

Vědomostní test - Josef Abrhám
02. 12. 2019 Testy inteligence
Další z našich oblíbených herců slaví v těchto dnech významné životní jubileum. Josefa Abrháma určitě není třeba více představovat, takže dnešní vědomostní testík o něm pro vás bude snad příjemným zpestřením předvánočního shonu. …více»

Vědomostní test - Před 30 lety…

Vědomostní test - Před 30 lety…
25. 11. 2019 Testy inteligence
V těchto dnech slavíme 30 let sametové revoluce, 30 let svobody. Není divu, že je tato významná událost skloňována ve všech médiích. My ale v dnešním testu prověříme vaši paměť trošku jinak: vzpomenete si, jak to bylo před 30 lety? Jak se nám před revolucí žilo? Pojďte si s námi osvěžit vzpomínky! …více»

Vědomostní test - Naši zpěváci ve filmu

Vědomostní test - Naši zpěváci ve filmu
18. 11. 2019 Testy inteligence
Většina našich zpěváků se věnuje „pouze“ zpěvu. Jak ale víte, jsou i tací, kteří se úspěšně zhostili větších nebo jen menších rolí ve filmu. Ty nejznámější herecké počiny našich zpěváků si právě dnes připomeneme v následujícím testu. Vyzkoušíte si s námi své znalosti i tentokrát?  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !