Soutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCISoutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCI Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 17.01. 2017
Dnes má svátek Drahoslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Charta 77

Vědomostní test - Charta 77
16. 01. 2017 Testy inteligence
Disidentství a Charta 77 už neodmyslitelně patří k naší historii. Prohlášení Charty 77 bylo léta uloženo ve vyšetřovacím spise StB jako důkaz pro vyšetřování jejích signatářů. Nedávno jste mohli o Chartě 77 v médiích opět slyšet. Co o ní víte? To můžete zjistit z našeho testu. …více»

Vědomostní test - Události roku 2016

Vědomostní test - Události roku 2016
09. 01. 2017 Testy inteligence
Vstoupili jsme do nového roku s očekáváním a nadějí. Co přinese, to teprve uvidíme. Víme ale, co nám všem přinesl loňský rok – rok 2016. Pojďte si spolu s námi v dnešním testu připomenout několik významných událostí. …více»

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2016

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2016
02. 01. 2017 Testy inteligence
Začíná nám nový rok a všichni bychom si přáli, aby byl mnohem lepší než ten loňský. Rok 2016 jako každý jiný něco dal, něco vzal. Bohužel bylo hodně těch, kteří nás v tomto roce opustili. Pojďme si v našem testu připomenout osobnosti, které se roku 2017 už nedožili... …více»

Vědomostní test - Vánoce ve světě

Vědomostní test - Vánoce ve světě
26. 12. 2016 Testy inteligence
Vánoce se slaví po celém světě – všude se dodržují vánoční tradice a zvyky, ale mnohé jsou odlišné od těch, které známe u nás. Chcete vědět, jak se slaví jinde ve světě nebo si chcete ověřit svoje znalosti? Pak je pro vás tím pravým dnešní test! …více»

Vědomostní test – Popelka

Vědomostní test – Popelka
19. 12. 2016 Testy inteligence
Jistě souhlasíte, že k Vánocům patří pohádky. Každý máme tu svou nejoblíbenější – mezi ně patří v našich domácnostech bezpochyby Popelka. Dočkala se nejednoho filmového zpracování a je známá v mnoha zemích světa. Co o ní víte, to můžete zjistit z dnešního testu. …více»

Vědomostní test - Adventní trhy

Vědomostní test - Adventní trhy
12. 12. 2016 Testy inteligence
K adventu patří i adventní trhy – právě tady můžete nasát tu správnou vánoční atmosféru. A nemusíte jet na vyhlášené vánoční trhy někam k našim zahraničním sousedům. Jistě víte, že trhy v Praze na Staroměstském náměstí jsou zařazeny mezi 10 nejkrásnějších na světě! Svoje znalosti o tomto tématu si i dnes můžete ověřit v našem testu. …více»

Vědomostní test – Mikuláš

Vědomostní test – Mikuláš
05. 12. 2016 Testy inteligence
Advent nám letos již začal, děti mají ale před sebou ještě návštěvu čerta s Mikulášem. Hodné děti se těší na dárečky, ty zlobivější příchod Mikuláše očekávají s obavami. Každopádně 6. prosinec se blíží. Pojďme si dnes vyzkoušet znalosti o této naší tradici. …více»

Vědomostní test - Advent

Vědomostní test  - Advent
28. 11. 2016 Testy inteligence
Rok utekl jako voda, děti a mnozí dospělí se už těší na Vánoce. Nastává nám kolotoč nákupů a různých vánočních příprav. Advent, kterým začíná vánočí čas, je za dveřmi. A právě o něm je dnešní test. Vyzkoušejte si s námi svoje znalosti …více»

Vědomostní test - Jan Tříska

Vědomostní test - Jan Tříska
21. 11. 2016 Testy inteligence
Tento populární česko-americký herec oslavil nedávno významné životní jubileum. Možná si ho pamatujete ještě z dob před jeho emigrací, možná pro vás až tak známý není. Jaké jsou tedy vaše znalosti o Janu Třískovi? To můžete s námi zjistit právě nyní - z našeho testu. …více»

Vědomostní test - Donald Trump

Vědomostní test - Donald Trump
14. 11. 2016 Testy inteligence
Celý svět sledoval prezidentskou kampaň v USA. Prezidentem byl nakonec 9. listopadu zvolen Donald Trump. V dnešním testu si můžete ověřit své znalosti právě o nově zvoleném prvním muži Ameriky. Hodně štěstí, poučení i zábavy! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !