Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 15.08. 2018
Dnes má svátek Hana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Měny a kurzy měn

Vědomostní test - Měny a kurzy měn
13. 08. 2018 Testy inteligence
Léto a tudíž prázdniny i dovolené jsou v plném proudu. Pokud jedete na dovolenou do zahraničí, pak víte, jaká je měna a její kurz k české koruně ve vámi zvolené destinaci. Máte ale přehled i o ostatních státech? Jaké tam jsou měny a kolik korun - přibližně - zaplatíte při jejich nákupu? Pojďte si své znalosti ověřit v dnešním testu! …více»

Vědomostní test – Vysvědčení

Vědomostní test – Vysvědčení
06. 08. 2018 Testy inteligence
Školáci si už více než měsíc užívají vytoužených prázdnin a (většinou) sladkého volna. Prázdninám ale na základních a středních školách předcházelo vysvědčení. Dnešní testík se bude týkat vašich znalostí právě o něm. Pobavte se, poučte, ale hlavně si co nejvíce užijte letní dny! …více»

Vědomostní test - Vlajky států

Vědomostní test - Vlajky států
30. 07. 2018 Testy inteligence
Kdo usedl k minulému testíku, ten si určitě pamatuje náš slib, že vzhledem k prázdninám se i v některých dalších testech více zaměříme na znalosti spojené s cestováním. Právě v rámci letních měsíců cestujeme nejvíce, a to i daleko za naše hranice. Dnes se tedy zaměříme na státní symboly často navštěvovaných států, kterými jsou jejich vlajky. Jak je znáte? …více»

Vědomostní test - Turistické cíle Evropy

Vědomostní test - Turistické cíle Evropy
23. 07. 2018 Testy inteligence
Prázdniny jsou dobou dovolených, výletů a cestování vůbec, a to samozřejmě nejen po vlastech českých. Nezapomeneme na ně ani v několika vědomostních testech. Touto dobou totiž častěji než kdy jindy míříme za naše hranice – vyrážíme nejen za mořem, ale také za nejznámějšími památkami a poznáním do vyhledávaných turistických destinací i do méně známých míst. Pojďte se dnes s námi podívat do Evropy! …více»

Vědomostní test - Jiří Krampol

Vědomostní test - Jiří Krampol
16. 07. 2018 Testy inteligence
V minulých dnech oslavilo hned několik našich známých osobností významná životní jubilea. Mezi nimi byl i Jiří Krampol, kterého jsme se rozhodli připomenout prostřednictvím dnešního testu. Tak hodně zábavy, snad i nových poznatků a hlavně štěstí! …více»

Vědomostní test - Co víte o Řecku?

Vědomostní test - Co víte o Řecku?
09. 07. 2018 Testy inteligence
A máme tu léto - čas dovolených. Co si takhle zaletět či zajet do Řecka? Dnešním testíkem pokračujeme v takovém malém putování po zemích a dnes se zastavíme právě v Řecku. Patří mezi oblíbená místa, kde můžeme prožít dovolenou. Znáte ho? Zkuste odpovědět na deset otázek následujícího testíku a hned uvidíte. Určitě si pak svůj výsledek porovnejte i s ostatními Chytrými ženami v diskuzi o IQ testech. Tak s chutí do toho! …více»

Vědomostní test - Lidice a Ležáky

Vědomostní test - Lidice a Ležáky
02. 07. 2018 Testy inteligence
Měsíc červen máme často spojený především se začátkem léta a posledními školními dny. Bohužel k němu patří i smutné události, které se pojí s II. světovou válkou. Možná si je ještě ze školních lavic pamatujete. Dnes si je připomeneme v našem testu. …více»

Vědomostní test - Libuše Šafránková

Vědomostní test - Libuše Šafránková
25. 06. 2018 Testy inteligence
Libuše Šafránková patří k našim nejoblíbenějším hereckým hvězdám. Národem milovaná Popelka v minulých dnech oslavila významné životní jubileum a nejen při té příležitosti je vhodné si ji připomenout. V dnešním testu tak můžete zjistit, co všechno o ní víte nebo se případně dozvědět něco, co jste ještě nevěděli. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Léto a hmyz

Vědomostní test - Léto a hmyz
18. 06. 2018 Testy inteligence
Máme tu léto, na které mnozí z nás dlouho čekali – sluníčko, teplo, blížící se prázdniny a dovolené. S létem máme spojené většinou samé příjemné zážitky. Co patří k tomu méně příjemnému? Například obtížný hmyz. Dnes nás ale bude obtěžovat jen v našem testíku – jestli tedy máte chuť se do něj pustit. …více»

Vědomostní test - Vladimír Menšík

Vědomostní test - Vladimír Menšík
11. 06. 2018 Testy inteligence
V minulých dnech jsme si připomínali výročí úmrtí tohoto našeho významného herce. Mnozí jste ho znali a měli rádi, a tak věříme, že si ho stejně rádi i připomenete v našem dnešním testu. Pojďte si tedy s námi vyzkoušet, co o Vladimírovi Menšíkovi víte a co jste případně nevěděli nebo zapomněli. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !