Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 22.02. 2019
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Masopust

Vědomostní test - Masopust
18. 02. 2019 Testy inteligence
Masopustní loučení se zimou se v dobách našich předků neslo ve znamení veselí. Celá řada zvyků se uchovala dodnes. Je tu čas zabíjaček i zábavy. Věříme, že i vy se pobavíte – třeba právě nyní u našeho testu, který prověří vaše znalosti o masopustu! …více»

Vědomostní test – Valentýn

Vědomostní test – Valentýn
11. 02. 2019 Testy inteligence
Možná jste zaregistrovali, že se blíží Valentýn – svátek zamilovaných, který u nás už údajně slaví téměř dvě třetiny Čechů. Ať už k nim patříte nebo ne, snad si dnes s námi v našem testu rádi vyzkoušíte svoje znalosti o tomto svátku, jeho historii i tradicích. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Květiny

Vědomostní test - Květiny
04. 02. 2019 Testy inteligence
Která žena by ráda nedostávala květiny? Ať už jde o dárek, milou pozornost, vyjádření lásky nebo poděkování, květinou prostě nikdy nepohrdneme. Možná dostáváte květiny pravidelně, možná pouze k různým příležitostem a nebo si dokonce musíte kyticí dělat radost sama – každopádně v dnešním testu si můžete vyzkoušet, jak ve znalostech jednotlivých květin obstojíte. …více»

Vědomostní test-Vynálezy, které změnily životy žen

Vědomostní test-Vynálezy, které změnily životy žen
28. 01. 2019 Testy inteligence
Je spousta věcí, které v životě využíváme, aniž bychom přemýšleli nad jejich původem. Ať už nám život usnadňují nebo „jen“ zpříjemňují, dávno je bereme jako samozřejmost. Které věci pomáhají nám ženám a co víme o jejich vzniku? Vyzkoušejte svoje znalosti s námi! …více»

Vědomostní test - Jan Palach

Vědomostní test - Jan Palach
21. 01. 2019 Testy inteligence
V těchto dnech si připomínáme významné 50. výročí, které uplynulo od upálení studenta Jana Palacha. Tuto událost připomínají všechna média a vy si právě nyní – v našem testu – můžete ověřit své znalosti. Co tedy víte o Janu Palachovi? …více»

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2018

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2018
14. 01. 2019 Testy inteligence
Rok 2018 skončil a spolu s ním bohužel skončily i životy některých našich známých osobností – herců, režisérů a dalších, se kterými se na tomto světě už nepotkáme. O koho šlo a jak dobře tyto osobnosti znáte? Jestli máte čas a chuť, můžete to právě teď zjistit v našem testu. …více»

Vědomostní test - Naše pověry

Vědomostní test - Naše pověry
07. 01. 2019 Testy inteligence
Neexistuje národ, který by neměl svoje pověry a různé rituály nebo zajímavé zvyky (nedávno jsme tu psali například o těch vánočních). Některé postupem času zanikly, jiné ovlivňují náš život dodnes. Určitě také nějaké znáte a třeba se jimi i řídíte. Právě znalost o nich si dnes můžete ověřit v našem testu. …více»

Vědomostní test – Leden 2019

Vědomostní test – Leden 2019
31. 12. 2018 Testy inteligence
1. ledna začíná rok 2019 a to je čas, kdy si většina z nás dává novoroční předsevzetí a také hodnotí rok uplynulý. V lednu si také připomeneme důležitá data a události naší historie, jako jsou například narození či úmrtí osobností, počátky okupací, revoluce a další… Pojďte si společně vyzkoušet, co si z důležitých událostí pamatujete. …více»

Vědomostní test - Štědrovečerní tradice

Vědomostní test - Štědrovečerní tradice
24. 12. 2018 Testy inteligence
Vánoce mají své kouzlo nejen pro děti, ale i pro většinu dospělých. Kromě kouzla jsou tu ale také různé pověry, tradice a zvyky, které se dodržovaly po staletí a které se třeba dodnes v mnoha rodinách dodržují dál. Jistě znáte alespoň nějaké – ty další poznáte, když se pustíte do našeho testu. …více»

Vědomostní test - Adventní zvyky a tradice

Vědomostní test - Adventní zvyky a tradice
17. 12. 2018 Testy inteligence
Advent je v plném proudu a jistě si rádi od současného shonu odpočinete u našeho malého vědomostního testíku. Nemusíte se bát, že budete příliš namáhat své mozkové závity. Pojďte se tedy s námi odreagovat u adventních zvyků. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !