5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout  	Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017 Jarní prázdniny 2017 - termínyJarní prázdniny 2017 - termíny
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.02. 2017
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Internet a my

Vědomostní test - Internet a my
20. 02. 2017 Testy inteligence
Internet je pro nás v dnešní době naprostá samozřejmost. Kde jsou ty doby, kdy byl jednou velkou neznámou… V těchto dnech uplynulo významné výročí – od doby, kdy internet dobyl i Českou republiku, už přece jen nějaký ten rok uplynul. Co o historii internetu u nás víte? Pojďte si s námi svoje znalosti ověřit a třeba se o něm i něco nového dozvědět! …více»

Vědomostní test – Valentýn

Vědomostní test – Valentýn
13. 02. 2017 Testy inteligence
Tento týden někteří z nás budou slavit a někteří asi jen registrovat (a ignorovat) svátek sv. Valentýna - svátek všech zamilovaných. Valentýn je příležitostí užít si krásné chvíle s těmi, které máme nejraději. Také si snad užijete tento test, ve kterém se dozvíte zajímavá fakta o lásce a zamilovanosti, prověříte si své dosavadní znalosti a hlavně se pobavíte. …více»

Vědomostní test - České rybníkářství

Vědomostní test - České rybníkářství
06. 02. 2017 Testy inteligence
České rybníkářství má dlouholetou tradici. Vyvrcholením rybářského řemesla jsou podzimní výlovy rybníků a většina z nás si tak u štědrovečerního stolu mohla pochutnat na kaprovi právě z některého z nich. Znalosti o našem rybníkářství a jeho historii si můžete prověřit právě v dnešním testu. …více»

Vědomostní test - Karel Svoboda

Vědomostní test - Karel Svoboda
30. 01. 2017 Testy inteligence
28. leden je datem, které se mimo jiné váže ke smutné události: k úmrtí Karla Svobody. Jistě jste na něj nezapomněli – byl opravdu významným českým skladatelem; jeho podpis najdeme pod mnoha dnes již velice populárními muzikálovými, filmovými i jinými melodiemi. Stojí za to si ho dnes trochu připomenout… …více»

Vědomostní test – Z. Miler a jeho krteček

Vědomostní test – Z. Miler a jeho krteček
23. 01. 2017 Testy inteligence
Známá a po desetiletí velmi oblíbená postavička dětských večerníčků, knížek, videokazet, omalovánek nebo třeba plyšová hračka – to je roztomilý krteček výtvarníka Zdeňka Milera. Právě slaví významné „životní“ jubileum a určitě si ho spolu s námi prostřednictvím dnešního testu rádi připomenete i vy. …více»

Vědomostní test - Charta 77

Vědomostní test - Charta 77
16. 01. 2017 Testy inteligence
Disidentství a Charta 77 už neodmyslitelně patří k naší historii. Prohlášení Charty 77 bylo léta uloženo ve vyšetřovacím spise StB jako důkaz pro vyšetřování jejích signatářů. Nedávno jste mohli o Chartě 77 v médiích opět slyšet. Co o ní víte? To můžete zjistit z našeho testu. …více»

Vědomostní test - Události roku 2016

Vědomostní test - Události roku 2016
09. 01. 2017 Testy inteligence
Vstoupili jsme do nového roku s očekáváním a nadějí. Co přinese, to teprve uvidíme. Víme ale, co nám všem přinesl loňský rok – rok 2016. Pojďte si spolu s námi v dnešním testu připomenout několik významných událostí. …více»

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2016

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2016
02. 01. 2017 Testy inteligence
Začíná nám nový rok a všichni bychom si přáli, aby byl mnohem lepší než ten loňský. Rok 2016 jako každý jiný něco dal, něco vzal. Bohužel bylo hodně těch, kteří nás v tomto roce opustili. Pojďme si v našem testu připomenout osobnosti, které se roku 2017 už nedožili... …více»

Vědomostní test - Vánoce ve světě

Vědomostní test - Vánoce ve světě
26. 12. 2016 Testy inteligence
Vánoce se slaví po celém světě – všude se dodržují vánoční tradice a zvyky, ale mnohé jsou odlišné od těch, které známe u nás. Chcete vědět, jak se slaví jinde ve světě nebo si chcete ověřit svoje znalosti? Pak je pro vás tím pravým dnešní test! …více»

Vědomostní test – Popelka

Vědomostní test – Popelka
19. 12. 2016 Testy inteligence
Jistě souhlasíte, že k Vánocům patří pohádky. Každý máme tu svou nejoblíbenější – mezi ně patří v našich domácnostech bezpochyby Popelka. Dočkala se nejednoho filmového zpracování a je známá v mnoha zemích světa. Co o ní víte, to můžete zjistit z dnešního testu. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !