Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 27.04. 2018
Dnes má svátek Jaroslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Jean-Paul Belmondo

Vědomostní test - Jean-Paul Belmondo
23. 04. 2018 Testy inteligence
V minulých dnech oslavil tento vynikající francouzský herec významné životní jubileum. Jeho filmy zná starší i mladší generace také u nás. Není divu: Belmondo je jednou z největších filmových legend… Chcete si tohoto herce trochu připomenout a zároveň si vyzkoušet své znalosti? Pak se pojďte pustit do našeho testu! …více»

Vědomostní test – Co víte o potravinách?

Vědomostní test – Co víte o potravinách?
16. 04. 2018 Testy inteligence
Snažíte se vařit zdravě? Hlídáte při vaření kalorie? Pojďte si vyzkoušet, co víte o potravinách a jejich obsahu. …více»

Vědomostní test - Jmeniny v kalendáři

Vědomostní test - Jmeniny v kalendáři
09. 04. 2018 Testy inteligence
V našem dnešním testu si můžete vyzkoušet, jaký máte přehled o nejčastějších jménech v českém kalendáři. Kdy slaví svátek ti, kteří mají nejvíce používaná jména? Určitě budete vědět nebo správně tipovat. …více»

Vědomostní test - Velikonoce ve filmu

Vědomostní test - Velikonoce ve filmu
02. 04. 2018 Testy inteligence
Stejně jako se většina z nás o Vánocích těší na pohádky, některá filmová tvorba se točí také kolem Velikonoc. A právě o filmech a pohádkách s velikonoční tematikou bude náš dnešní test. Tak hodně štěstí i zábavy při návratu do dětství! …více»

Vědomostní test - Velikonoce

Vědomostní test - Velikonoce
26. 03. 2018 Testy inteligence
Konečně jsme přivítali jaro a nyní se těšíme na Velikonoce – svátky jara a jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků. Jejich historii, tradice a vůbec vše kolem nich si můžete i letos připomenout v našem testu. Hodně štěstí, ponaučení a snad také zábavy! …více»

Vědomostní test - Znáte naše seriály?

Vědomostní test - Znáte naše seriály?
19. 03. 2018 Testy inteligence
Pro většinu z nás možná až trochu hloupá otázka – našich seriálů televize chrlí takové množství, že asi neexistuje nikdo, kdo by alespoň nějaký nesledoval? Jsme prostě seriálový národ, tak snad si rádi své znalosti z této oblasti vyzkoušíte i v našem dnešním testu! …více»

Vědomostní test - Jiří Menzel

Vědomostní test - Jiří Menzel
12. 03. 2018 Testy inteligence
Jiří Menzel patří bezesporu k našim nejvýznamnějším režisérům, i když je dobře známý také jako herec a méně známý i jako spisovatel. Je to osobnost, která sbírá úspěchy a uznání nejen u nás, ale i v zahraničí. V minulých dnech oslavil životní jubileum a jistě si ho rádi spolu s námi připomenete v dnešním testu. Co tedy víte o životě a díle Jiřího Menzela? Pojďte to zjistit! …více»

Vědomostní test - Naše medaile na ZOH 2018

Vědomostní test - Naše medaile na ZOH 2018
05. 03. 2018 Testy inteligence
Letošní zimní olympijské hry jsou za námi. Možná i někdo z vás byl v davu mezi těmi, kteří naše sportovce po příjezdu vítali na Staroměstském náměstí. Určitě jste olympiádu sledovali, takže dnešní test pro vás bude hračka. …více»

Vědomostní test - Známé horské chaty

Vědomostní test - Známé horské chaty
26. 02. 2018 Testy inteligence
Spousta lidí jezdí relaxovat na hory – ať už v zimě, nebo i v jinou roční dobu. Na horských chatách se můžete ubytovat, zastavit se na dobré jídlo a pití a načerpat síly na další kilometry. Některé chaty nebo hotely se staly za léta své existence nekorunovanými královnami hor. Jak dobře znáte nejznámější z nich? …více»

Vědomostní test - ZOH 2018

Vědomostní test - ZOH 2018
19. 02. 2018 Testy inteligence
Většina světa upíná pozornost k významné sportovní události, jakou jsou nedávno zahájené ZOH. Samozřejmě nejen kvůli zastoupení našich sportovců ani náš národ není výjimkou. Přeneste se alespoň prostřednictvím našeho testu do historie i současnosti olympijských her a ověřte si své znalosti. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !