Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.04. 2017
Dnes má svátek Vojtěch
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Metro ve světě

Vědomostní test - Metro ve světě
17. 04. 2017 Testy inteligence
Nedávno jste si mohli na našich stránkách vyzkoušet test o pražském metru. Samozřejmě podzemní doprava je hojně využívaná nejen u nás, takže metro existuje i v mnoha dalších světových metropolích. A právě o nich – a o něm – je náš další vědomostní testík. Pojďte se s námi pobavit a prověřit si svoje znalosti! …více»

Vědomostní test - České vysoké školství

Vědomostní test - České vysoké školství
10. 04. 2017 Testy inteligence
Nemusíte být zrovna absolventem vysoké školy, abyste neměli alespoň nějaké znalosti o našem vysokém školství. A právě to, jaké znalosti máte - případně nemáte - v tomto oboru, můžete zjistit díky našemu dnešnímu testíku. Tak hodně štěstí a s chutí do toho! …více»

Vědomostní test - Pražské metro

Vědomostní test - Pražské metro
03. 04. 2017 Testy inteligence
Pokud jde o osobní dopravu, většina z nás určitě upřednostní auto. V některých světových velkoměstech – a mezi nimi je samozřejmě i Praha – mají kromě jiného navíc metro. Máte chuť zjistit, co o tom našem víte? Tak se pusťte do dnešního testu! …více»

Vědomostní test - Velikonoce 2

Vědomostní test - Velikonoce 2
27. 03. 2017 Testy inteligence
V minulém testu si mnozí z vás zkusili prověřit své znalosti v testu o Velikonocích. Jak jsme slíbili, dnes přinášíme jeho pokračování. Čeká vás další náhled do historie i tradic Velikonoc. Velikonoční neděle bude už 16. dubna, tak s chutí do toho a hodně štěstí a zábavy! …více»

Vědomostní test - Velikonoce

Vědomostní test - Velikonoce
20. 03. 2017 Testy inteligence
Jaro už klepe hodně hlasitě na dveře, tento týden se konečně dočkáme prvního jarního dne. Nebude to dlouho trvat a budou tu i Velikonoce, svátky jara a zároveň jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků. Co o nich - především o jejich historii - víte? Můžete to zjistit třeba hned, když se pustíte do našeho testíku. …více»

Vědomostní test - Naše filmové princezny

Vědomostní test - Naše filmové princezny
13. 03. 2017 Testy inteligence
Jako malé holčičky jsme si často hrály na princezny a snily o svých princích. Komu se ale v dospělosti takový sen může splnit? To štěstí měly a mají herečky – některé se v rolích princezen nesmazatelně vryly do našich srdcí. Pojďme si je připomenout v dnešním testu… …více»

Vědomostní test - Miloš Forman

Vědomostní test - Miloš Forman
27. 02. 2017 Testy inteligence
Našeho legendárního režiséra jistě není třeba představovat. V těchto dnech oslavil významné životní jubileum, takže proč si ho nepřipomenout v dnešním testu? Snad si i vy svoje znalosti o jednom z nejvýznamnějších světových režisérů rádi prověříte. …více»

Vědomostní test - Internet a my

Vědomostní test - Internet a my
20. 02. 2017 Testy inteligence
Internet je pro nás v dnešní době naprostá samozřejmost. Kde jsou ty doby, kdy byl jednou velkou neznámou… V těchto dnech uplynulo významné výročí – od doby, kdy internet dobyl i Českou republiku, už přece jen nějaký ten rok uplynul. Co o historii internetu u nás víte? Pojďte si s námi svoje znalosti ověřit a třeba se o něm i něco nového dozvědět! …více»

Vědomostní test – Valentýn

Vědomostní test – Valentýn
13. 02. 2017 Testy inteligence
Tento týden někteří z nás budou slavit a někteří asi jen registrovat (a ignorovat) svátek sv. Valentýna - svátek všech zamilovaných. Valentýn je příležitostí užít si krásné chvíle s těmi, které máme nejraději. Také si snad užijete tento test, ve kterém se dozvíte zajímavá fakta o lásce a zamilovanosti, prověříte si své dosavadní znalosti a hlavně se pobavíte. …více»

Vědomostní test - České rybníkářství

Vědomostní test - České rybníkářství
06. 02. 2017 Testy inteligence
České rybníkářství má dlouholetou tradici. Vyvrcholením rybářského řemesla jsou podzimní výlovy rybníků a většina z nás si tak u štědrovečerního stolu mohla pochutnat na kaprovi právě z některého z nich. Znalosti o našem rybníkářství a jeho historii si můžete prověřit právě v dnešním testu. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !