Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.10. 2018
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test – Vysvědčení

Vědomostní test – Vysvědčení
06. 08. 2018 Testy inteligence
Školáci si už více než měsíc užívají vytoužených prázdnin a (většinou) sladkého volna. Prázdninám ale na základních a středních školách předcházelo vysvědčení. Dnešní testík se bude týkat vašich znalostí právě o něm. Pobavte se, poučte, ale hlavně si co nejvíce užijte letní dny! …více»

Vědomostní test - Vlajky států

Vědomostní test - Vlajky států
30. 07. 2018 Testy inteligence
Kdo usedl k minulému testíku, ten si určitě pamatuje náš slib, že vzhledem k prázdninám se i v některých dalších testech více zaměříme na znalosti spojené s cestováním. Právě v rámci letních měsíců cestujeme nejvíce, a to i daleko za naše hranice. Dnes se tedy zaměříme na státní symboly často navštěvovaných států, kterými jsou jejich vlajky. Jak je znáte? …více»

Vědomostní test - Turistické cíle Evropy

Vědomostní test - Turistické cíle Evropy
23. 07. 2018 Testy inteligence
Prázdniny jsou dobou dovolených, výletů a cestování vůbec, a to samozřejmě nejen po vlastech českých. Nezapomeneme na ně ani v několika vědomostních testech. Touto dobou totiž častěji než kdy jindy míříme za naše hranice – vyrážíme nejen za mořem, ale také za nejznámějšími památkami a poznáním do vyhledávaných turistických destinací i do méně známých míst. Pojďte se dnes s námi podívat do Evropy! …více»

Vědomostní test - Jiří Krampol

Vědomostní test - Jiří Krampol
16. 07. 2018 Testy inteligence
V minulých dnech oslavilo hned několik našich známých osobností významná životní jubilea. Mezi nimi byl i Jiří Krampol, kterého jsme se rozhodli připomenout prostřednictvím dnešního testu. Tak hodně zábavy, snad i nových poznatků a hlavně štěstí! …více»

Vědomostní test - Co víte o Řecku?

Vědomostní test - Co víte o Řecku?
09. 07. 2018 Testy inteligence
A máme tu léto - čas dovolených. Co si takhle zaletět či zajet do Řecka? Dnešním testíkem pokračujeme v takovém malém putování po zemích a dnes se zastavíme právě v Řecku. Patří mezi oblíbená místa, kde můžeme prožít dovolenou. Znáte ho? Zkuste odpovědět na deset otázek následujícího testíku a hned uvidíte. Určitě si pak svůj výsledek porovnejte i s ostatními Chytrými ženami v diskuzi o IQ testech. Tak s chutí do toho! …více»

Vědomostní test - Lidice a Ležáky

Vědomostní test - Lidice a Ležáky
02. 07. 2018 Testy inteligence
Měsíc červen máme často spojený především se začátkem léta a posledními školními dny. Bohužel k němu patří i smutné události, které se pojí s II. světovou válkou. Možná si je ještě ze školních lavic pamatujete. Dnes si je připomeneme v našem testu. …více»

Vědomostní test - Libuše Šafránková

Vědomostní test - Libuše Šafránková
25. 06. 2018 Testy inteligence
Libuše Šafránková patří k našim nejoblíbenějším hereckým hvězdám. Národem milovaná Popelka v minulých dnech oslavila významné životní jubileum a nejen při té příležitosti je vhodné si ji připomenout. V dnešním testu tak můžete zjistit, co všechno o ní víte nebo se případně dozvědět něco, co jste ještě nevěděli. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Léto a hmyz

Vědomostní test - Léto a hmyz
18. 06. 2018 Testy inteligence
Máme tu léto, na které mnozí z nás dlouho čekali – sluníčko, teplo, blížící se prázdniny a dovolené. S létem máme spojené většinou samé příjemné zážitky. Co patří k tomu méně příjemnému? Například obtížný hmyz. Dnes nás ale bude obtěžovat jen v našem testíku – jestli tedy máte chuť se do něj pustit. …více»

Vědomostní test - Vladimír Menšík

Vědomostní test - Vladimír Menšík
11. 06. 2018 Testy inteligence
V minulých dnech jsme si připomínali výročí úmrtí tohoto našeho významného herce. Mnozí jste ho znali a měli rádi, a tak věříme, že si ho stejně rádi i připomenete v našem dnešním testu. Pojďte si tedy s námi vyzkoušet, co o Vladimírovi Menšíkovi víte a co jste případně nevěděli nebo zapomněli. …více»

Vědomostní test - Královská svatba

Vědomostní test - Královská svatba
04. 06. 2018 Testy inteligence
Nejen fanouškům britské královské rodiny je určen náš dnešní testík. Všichni máme ještě v živé paměti královskou svatbu, která proběhla za účasti mnoha televizních štábů z celého světa – věříme tedy, že v tomto případě budete odpovědi doslova sypat z rukávu. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !