Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 20.01. 2019
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - 100 let republiky

Vědomostní test - 100 let republiky
05. 11. 2018 Testy inteligence
Letošní rok znamená pro naši republiku více příležitostí k oslavám – tou hlavní je ale bezesporu oslava stoletého výročí jejího vzniku. Nedávné datum 28. října a velkou oslavu, která proběhla hlavně v Praze velmi okázale o víkendu 27. a 28. 10., máme ještě v paměti. Co tedy víte o vzniku naší republiky a událostech této doby? Zjistíte to v našem testu. …více»

Vědomostní test - Nejslavnější muzikály

Vědomostní test - Nejslavnější muzikály
29. 10. 2018 Testy inteligence
Muzikály si i u nás za poslední roky získaly velké množství příznivců, a tak jste pravděpodobně také měli možnost některý z nich navštívit, popřípadě alespoň vidět jeho fillmovou podobu. V dnešním testu si na toto téma můžete ověřit své znalosti. Neváhejte a s chutí do toho!


 …více»

Vědomostní test - Pojmy z plastické chirurgie

Vědomostní test - Pojmy z plastické chirurgie
22. 10. 2018 Testy inteligence
Dávno pryč jsou doby, kdy se u nás ženy (a nejen ony) styděly přiznat, že jim ke kráse kromě přírody dopomohla i ruka plastického chirurga. Řada zákroků plastické a estetické chirurgie je dnes tak běžná, že se nad nimi ani nepozastavujeme. Možná také patříte k těm, kteří si dopřáli nějaké to „vylepšení“. Každopádně pokud chcete zjistit, jak dobře se vyznáte v lékařské terminologii právě v této oblasti, máte nyní možnost! …více»

Vědomostní test - Petr Štěpánek

Vědomostní test - Petr Štěpánek
15. 10. 2018 Testy inteligence
V minulých dnech jste možná zaznamenali, že další z našich známých herců – Petr Štěpánek – slavil významné životní jubileum. Snad se i tentokrát shodneme na tom, že také Petra Štěpánka stojí za to si připomenout. A proč ne prostřednictvím našeho testu? …více»

Vědomostní test - T. G. Masaryk

Vědomostní test - T. G. Masaryk
08. 10. 2018 Testy inteligence
Při letošních oslavách 100. výročí vzniku republiky nejde nezmínit se také o prvním prezidentovi Československé republiky a jednom z našich nejvýznamnějších prezidentů vůbec, kterým byl T. G. Masaryk. Některá fakta o něm si budete jistě pamatovat ze školy a někdo z nás ho může dokonce znát třeba ještě z vyprávění svých prarodičů. Co si o jeho životě pamatujete? Můžete to právě teď zjistit, když se pustíte do našeho testu! …více»

Vědomostní test - Chemie–značky prvků

Vědomostní test - Chemie–značky prvků
01. 10. 2018 Testy inteligence
Školáci už se zaběhli v novém školním roce, my dospělí jsme (většinou) rádi, že už máme školní léta za sebou. Určitě ale neškodí trochu si připomenout znalosti, které jsme ve své době „mrskali, jako když bičem práská“. Vybavíte si třeba všechny značky chemických prvků? Pojďte to zkusit s námi! …více»

Vědomostní test - Čokoláda

Vědomostní test - Čokoláda
24. 09. 2018 Testy inteligence
Kdo by neměl rád čokoládu... Jistě i mnozí z vás patří k jejím milovníkům – na světě jsou přece takových lidí miliony! Nikoho asi nepřekvapí, že i čokoláda má svůj den. Mezinárodní den čokolády připadá na 13. září. Čokoláda je prostě vášeň, a tak mlsejte a třeba si při tom zkuste své znalosti v dnešním testu. …více»

Vědomostní test – České pivo

Vědomostní test – České pivo
17. 09. 2018 Testy inteligence
Říká se co Čech, to pivní expert! My Češi jsme známí jako „pivní národ“, dlouhé roky také držíme prvenství ve spotřebě piva na hlavu. Jak jsme na tom ale po teoretické stránce a co vlastně víme o českém pivu? Deset otázek vypracovaných společně s Českým svazem pivovarů a sladoven prověří vaše pivní znalosti. Vyzkoušejte se, jak jste na tom se znalostí národního nápoje. …více»

Vědomostní test - František Němec

Vědomostní test - František Němec
10. 09. 2018 Testy inteligence
U nás snad nenajdete člověka, který by neznal skvělé komedie Marie Poledňákové Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny. V jedné z hlavních rolí exceloval vedle Tomáše Holého František Němec, který nedávno oslavil významné životní jubileum. Nejen proto stojí za to připomenout si ho v dnešním testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Naše poutní místa

Vědomostní test - Naše poutní místa
03. 09. 2018 Testy inteligence
Prázdniny jsou u konce, ale dnes s námi můžete ještě cestovat prostřednictvím nového testu – vydáme se na návštěvu našich nejznámějších poutních míst. Kde lidé nacházejí už stovky let klid, duchovní sílu a třeba odpovědi na své otázky? I když pouť neznamená jen pouhý výlet, poznejte tato místa s námi! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !