Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.02. 2018
Dnes má svátek Matěj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test – Advent

Vědomostní test – Advent
11. 12. 2017 Testy inteligence
Je to tu zase: obchody jsou plné vánočního zboží a výzdobou, z televize na nás útočí vánoční reklamy a v mnoha domácnostech začínají i samotné přípravy na Vánoce. Shánění dárků, pečení cukroví… Ještě předtím nás ale čeká doba adventu. Co o něm víte? Pojďte to zjistit s naším testem. …více»

Vědomostní test – Mikuláš

Vědomostní test – Mikuláš
04. 12. 2017 Testy inteligence
Advent je tady a hodné i zlobivé děti už čekají na návštěvu čerta s Mikulášem. Tato tradice je u nás stále oblíbená – víte ale něco o její historii? Jestli máte chuť, můžete si své znalosti otestovat v našem dnešním testu. Hodně zábavy a snad i poučení! …více»

Vědomostní test - Fenomén televize

Vědomostní test - Fenomén televize
27. 11. 2017 Testy inteligence
Někdo z vás možná zaznamenal, že na jeden z uplynulých dní připadl Světový den televize. Ano, televize se dávno stala fenoménem a život bez ní si jen těžko umíme představit. Je zdrojem zábavy i poučení. Co o ní a hlavně její historii opravdu víte, to můžete zjistit třeba v našem dnešním testu. Máte chuť? Tak hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle – Praha

Vědomostní test - Turistické cíle – Praha
20. 11. 2017 Testy inteligence
To nejlepší nakonec? Dá se říct... Každopádně sérii testů o turistických cílech v jednotlivých krajích zakončíme naším hlavním a největším městem: Prahou. Je to jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Co tu tedy stojí za návštěvu? Historické památky, muzea a galerie, prostě spousta zajímavých známých i méně známých míst. Pojďme si alespoň některá z nich připomenout v dnešním testu! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 13

Vědomostní test - Turistické cíle 13
13. 11. 2017 Testy inteligence
Turistické cíle jste mohli v našich testech poznávat po dobu několika týdnů, protože – jak jistě víte – jsme je rozdělili podle jednotlivých krajů naší republiky. Dnešní test o Zlínském kraji je jedním z posledních. Snad si ho užijete stejně jako testy předchozí. Přejeme hodně štěstí při prověřování vašich znalostí i objevování nových poznatků! …více»

Vědomostní test - Dušičky a Halloween

Vědomostní test - Dušičky a Halloween
06. 11. 2017 Testy inteligence
Dušičky a Halloween: dva svátky, které mají společný základ. Tím jsou naše vzpomínky na ty, kteří tu už bohužel s námi nejsou. Připomněli jsme si je v těchto dnech. Dnes si můžete v našem testu vyzkoušet, co o těchto svátcích víte. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 12

Vědomostní test - Turistické cíle 12
30. 10. 2017 Testy inteligence
Dny se krátí, počasí v těchto dnech bývá často už „dušičkové“. Je tu sychravý podzim, ale to pro milovníky přírody a krás naší země není žádná překážka k výletům. Ani my se nenecháme odradit a pokračujeme dalším ze série testů o turistických cílech. Dnes je na řadě Moravskoslezský kraj. Vyzkoušejte si s námi své znalosti! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 11

Vědomostní test - Turistické cíle 11
23. 10. 2017 Testy inteligence
Teplejší dny babího léta si mnoho z nás užívá nejčastěji v přírodě. Využijte tento čas k výletům a poznávání krás naší země, kterých je opravdu mnoho. Třeba vás bude inspirovat i náš dnešní test, tentokrát z Olomouckého kraje. Zjistěte, co o něm víte! …více»

Vědomostní test - Váleční zločinci

Vědomostní test - Váleční zločinci
16. 10. 2017 Testy inteligence
Každý rok v květnu si připomínáme konec 2. světové války a výročí osvobození. Hitler je právem považován za jednoho z nejhorších válečných zločinců všech dob. V televizi jste možná sledovali právě o něm nebo jiné dokumenty o 2. světové válce. Jaký byl Adolf Hitler a další váleční zločinci? Zkuste si ověřit své vědomosti v dnešním testu. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 10

Vědomostní test - Turistické cíle 10
09. 10. 2017 Testy inteligence
Babí léto konečně zaťukalo na dveře a snad u nás alespoň chvíli zůstane. Využijte počasí k dalším výletům a poznávání krás naší země. V sérii testů dnes pokračujeme Jihomoravským krajem. Jaké jsou právě tady nejoblíbenější turistické cíle? Pojďte to zjistit spolu s námi a ověřit si svoje znalosti - třeba hned teď! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !