Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 14.08. 2018
Dnes má svátek Alan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Královská svatba

Vědomostní test - Královská svatba
04. 06. 2018 Testy inteligence
Nejen fanouškům britské královské rodiny je určen náš dnešní testík. Všichni máme ještě v živé paměti královskou svatbu, která proběhla za účasti mnoha televizních štábů z celého světa – věříme tedy, že v tomto případě budete odpovědi doslova sypat z rukávu. …více»

Vědomostní test - Gastronomické pojmy

Vědomostní test - Gastronomické pojmy
28. 05. 2018 Testy inteligence
Znáte dobře všechny gastronomické pojmy a nebo se vám někdy třeba v restauraci stává, že trochu tápete? Možná se u dnešního testu nejen pobavíte, ale také zčásti poučíte. Pokud tedy máte chuť . Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Co víte o Slovensku?

Vědomostní test - Co víte o Slovensku?
21. 05. 2018 Testy inteligence
Dnešním testíkem pokračuje takové malé putování po zemích. Podíváme se na skok k našemu sousedovi a to na Slovensko. Co o něm vše víte či nevíte? Zkuste odpovědět na deset otázek našeho testíku a hned uvidíte! Nezapomeňte si svůj výsledek porovnat i s ostatními Chytrými ženami v diskuzi o IQ testech. Tak s chutí do toho! Pokud se Vám dnešní testík bude líbit, můžete si vyzkoušet i jiné ze stejné série.  …více»

Vědomostní test - MS v hokeji a kdo fandí

Vědomostní test - MS v hokeji a kdo fandí
14. 05. 2018 Testy inteligence
Až do 20. května probíhá MS v ledním hokeji. Samozřejmě budeme fandit našim hokejistům. Většina z nás sleduje hokejové přenosy u televizní obrazovky, ti šťastnější (a movitější) mohli nějaký ten zápas zažít živě. Víte, kdo fandí našim hokejistům kromě nás? Kdo jsou jejich partnerky a manželky? Pojďte si vyzkoušet své znalosti! …více»

Vědomostní test – Večerníček

Vědomostní test – Večerníček
07. 05. 2018 Testy inteligence
Naše televize začala vysílat 1. května 1953 a slaví tedy v těchto dnech již 65 let od zahájení vysílání. K tehdejší Československé televizi neodmyslitelně patří celá desetiletí a po celé generace oblíbené večerníčky. Co víte o jejich historii a jak dobře je znáte? Pojďte se v dnešním testu na chvíli vrátit do dětství… …více»

Vědomostní test -Lidské tělo-klouby

Vědomostní test -Lidské tělo-klouby
30. 04. 2018 Testy inteligence
Již v minulosti jste si s námi mohli vyzkoušet své znalosti o lidském těle. Nyní máte tuto možnost znovu, a to tentokrát v testu o kloubech. Co o nich víte nebo snad nevíte, to si můžete vyzkoušet právě teď. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Jean-Paul Belmondo

Vědomostní test - Jean-Paul Belmondo
23. 04. 2018 Testy inteligence
V minulých dnech oslavil tento vynikající francouzský herec významné životní jubileum. Jeho filmy zná starší i mladší generace také u nás. Není divu: Belmondo je jednou z největších filmových legend… Chcete si tohoto herce trochu připomenout a zároveň si vyzkoušet své znalosti? Pak se pojďte pustit do našeho testu! …více»

Vědomostní test – Co víte o potravinách?

Vědomostní test – Co víte o potravinách?
16. 04. 2018 Testy inteligence
Snažíte se vařit zdravě? Hlídáte při vaření kalorie? Pojďte si vyzkoušet, co víte o potravinách a jejich obsahu. …více»

Vědomostní test - Jmeniny v kalendáři

Vědomostní test - Jmeniny v kalendáři
09. 04. 2018 Testy inteligence
V našem dnešním testu si můžete vyzkoušet, jaký máte přehled o nejčastějších jménech v českém kalendáři. Kdy slaví svátek ti, kteří mají nejvíce používaná jména? Určitě budete vědět nebo správně tipovat. …více»

Vědomostní test - Velikonoce ve filmu

Vědomostní test - Velikonoce ve filmu
02. 04. 2018 Testy inteligence
Stejně jako se většina z nás o Vánocích těší na pohádky, některá filmová tvorba se točí také kolem Velikonoc. A právě o filmech a pohádkách s velikonoční tematikou bude náš dnešní test. Tak hodně štěstí i zábavy při návratu do dětství! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !