Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 20.05. 2018
Dnes má svátek Zbyšek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Váleční zločinci

Vědomostní test - Váleční zločinci
16. 10. 2017 Testy inteligence
Každý rok v květnu si připomínáme konec 2. světové války a výročí osvobození. Hitler je právem považován za jednoho z nejhorších válečných zločinců všech dob. V televizi jste možná sledovali právě o něm nebo jiné dokumenty o 2. světové válce. Jaký byl Adolf Hitler a další váleční zločinci? Zkuste si ověřit své vědomosti v dnešním testu. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 10

Vědomostní test - Turistické cíle 10
09. 10. 2017 Testy inteligence
Babí léto konečně zaťukalo na dveře a snad u nás alespoň chvíli zůstane. Využijte počasí k dalším výletům a poznávání krás naší země. V sérii testů dnes pokračujeme Jihomoravským krajem. Jaké jsou právě tady nejoblíbenější turistické cíle? Pojďte to zjistit spolu s námi a ověřit si svoje znalosti - třeba hned teď! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 9

Vědomostní test - Turistické cíle 9
02. 10. 2017 Testy inteligence
Máme tu začátek podzimu a stále ještě vyhlídku pěkných dní, které lákají alespoň k výletům. Někteří z nás i v této době vyrážejí na dovolené. Třeba se vám jako inspirace bude hodit další ze série testů o našich nejnavštěvovanějších památkách, přírodních scenériích, rozhlednách, hradech a zámcích… Turistických cílů je u nás více než dost. V dnešním testu pokračujeme krajem Vysočina. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 8

Vědomostní test - Turistické cíle 8
25. 09. 2017 Testy inteligence
Jak jsme slíbili, pokračujeme dalším testíkem ze série nejzajímavějších, nejnavštěvovanějších nebo nejznámějších turistických cílů u nás podle jednotlivých krajů. Dnes je na řadě Pardubický kraj. Pojďte si opět spolu s námi připomenout jeho turistická „nej“, něco nového se dozvědět a nebo třeba najít inspiraci pro vaše výlety. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 7

Vědomostní test - Turistické cíle 7
18. 09. 2017 Testy inteligence
Doba výletů po krásách naší země stále pokračuje. Příroda, kulturní památky, skanzeny, hrady a zámky… Zajímavých cílů výletů je u nás víc než dost. I my se na ně znovu zaměříme v dalším z našich letních testů. Pokračujeme Ústeckým krajem. Hodně zábavy, ponaučení a třeba i inspirace! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 6

Vědomostní test - Turistické cíle 6
11. 09. 2017 Testy inteligence
Prázdniny jsou sice k nelibosti školáků již za námi, ale léto ještě nekončí. Stejně tak nemusí končit naše putování po krajích České republiky, takže nekončí ani naše série testů. Ty nejhezčí turistické cíle budeme i prostřednictvím nich navštěvovat dál… Dnes si můžete vyzkoušet své znalosti o Královéhradeckém kraji. Hodně zábavy, poučení i inspirace! …více»

Vědomostní test - Princezna Diana

Vědomostní test - Princezna Diana
04. 09. 2017 Testy inteligence
31. srpna si celý svět připomněl 20. výročí tragického úmrtí ženy známé jako princezna Diana. Většina z nás si ji ještě dobře pamatuje – pojďme si tedy tuto výjimečnou ženu v dnešním testu alespoň trochu také připomenout a možná se o ní i dozvědět něco nového. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 5

Vědomostní test - Turistické cíle 5
28. 08. 2017 Testy inteligence
V těchto dnech se bohužel už pomalu blíží konec prázdnin. Na některé šťastlivce ještě čeká dovolená, ale léto přece nekončí a počasí stále přeje třeba i menším výletům. Užijte si je stejně jako náš dnešní test. Tentokrát mapujeme turistické cíle v Libereckém kraji. …více»

Vědomostní test - Obtížný hmyz

Vědomostní test - Obtížný hmyz
21. 08. 2017 Testy inteligence
Léto je v plném proudu, sluníčko, dovolená… Toto roční období má ale také svou stinnou stránku: všudypřítomný a otravný hmyz. Klíšťatům, komárům, vosám a dalšímu hmyzu se nedá vyhnout, jen se jim více či méně úspěšně bráníme. Co o nich víte? Pojďte si vyzkoušet náš dnešní test. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 4

Vědomostní test - Turistické cíle 4
14. 08. 2017 Testy inteligence
Dnes pokračujeme v naší sérii testů o turistických cílech v jednotlivých krajích České republiky. Počasí v těchto dnech dovoleným a výletům opravdu přeje a věříme, že se třeba některým z testů necháte inspirovat. Dnes se zaměříme na Karlovarský kraj. Tak hodně zábavy u dnešního testu a užívejte si volné dny! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !