Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 23.01. 2019
Dnes má svátek Zdeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Libuše Šafránková

Vědomostní test - Libuše Šafránková
25. 06. 2018 Testy inteligence
Libuše Šafránková patří k našim nejoblíbenějším hereckým hvězdám. Národem milovaná Popelka v minulých dnech oslavila významné životní jubileum a nejen při té příležitosti je vhodné si ji připomenout. V dnešním testu tak můžete zjistit, co všechno o ní víte nebo se případně dozvědět něco, co jste ještě nevěděli. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Léto a hmyz

Vědomostní test - Léto a hmyz
18. 06. 2018 Testy inteligence
Máme tu léto, na které mnozí z nás dlouho čekali – sluníčko, teplo, blížící se prázdniny a dovolené. S létem máme spojené většinou samé příjemné zážitky. Co patří k tomu méně příjemnému? Například obtížný hmyz. Dnes nás ale bude obtěžovat jen v našem testíku – jestli tedy máte chuť se do něj pustit. …více»

Vědomostní test - Vladimír Menšík

Vědomostní test - Vladimír Menšík
11. 06. 2018 Testy inteligence
V minulých dnech jsme si připomínali výročí úmrtí tohoto našeho významného herce. Mnozí jste ho znali a měli rádi, a tak věříme, že si ho stejně rádi i připomenete v našem dnešním testu. Pojďte si tedy s námi vyzkoušet, co o Vladimírovi Menšíkovi víte a co jste případně nevěděli nebo zapomněli. …více»

Vědomostní test - Královská svatba

Vědomostní test - Královská svatba
04. 06. 2018 Testy inteligence
Nejen fanouškům britské královské rodiny je určen náš dnešní testík. Všichni máme ještě v živé paměti královskou svatbu, která proběhla za účasti mnoha televizních štábů z celého světa – věříme tedy, že v tomto případě budete odpovědi doslova sypat z rukávu. …více»

Vědomostní test - Gastronomické pojmy

Vědomostní test - Gastronomické pojmy
28. 05. 2018 Testy inteligence
Znáte dobře všechny gastronomické pojmy a nebo se vám někdy třeba v restauraci stává, že trochu tápete? Možná se u dnešního testu nejen pobavíte, ale také zčásti poučíte. Pokud tedy máte chuť . Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Co víte o Slovensku?

Vědomostní test - Co víte o Slovensku?
21. 05. 2018 Testy inteligence
Dnešním testíkem pokračuje takové malé putování po zemích. Podíváme se na skok k našemu sousedovi a to na Slovensko. Co o něm vše víte či nevíte? Zkuste odpovědět na deset otázek našeho testíku a hned uvidíte! Nezapomeňte si svůj výsledek porovnat i s ostatními Chytrými ženami v diskuzi o IQ testech. Tak s chutí do toho! Pokud se Vám dnešní testík bude líbit, můžete si vyzkoušet i jiné ze stejné série.  …více»

Vědomostní test - MS v hokeji a kdo fandí

Vědomostní test - MS v hokeji a kdo fandí
14. 05. 2018 Testy inteligence
Až do 20. května probíhá MS v ledním hokeji. Samozřejmě budeme fandit našim hokejistům. Většina z nás sleduje hokejové přenosy u televizní obrazovky, ti šťastnější (a movitější) mohli nějaký ten zápas zažít živě. Víte, kdo fandí našim hokejistům kromě nás? Kdo jsou jejich partnerky a manželky? Pojďte si vyzkoušet své znalosti! …více»

Vědomostní test – Večerníček

Vědomostní test – Večerníček
07. 05. 2018 Testy inteligence
Naše televize začala vysílat 1. května 1953 a slaví tedy v těchto dnech již 65 let od zahájení vysílání. K tehdejší Československé televizi neodmyslitelně patří celá desetiletí a po celé generace oblíbené večerníčky. Co víte o jejich historii a jak dobře je znáte? Pojďte se v dnešním testu na chvíli vrátit do dětství… …více»

Vědomostní test -Lidské tělo-klouby

Vědomostní test -Lidské tělo-klouby
30. 04. 2018 Testy inteligence
Již v minulosti jste si s námi mohli vyzkoušet své znalosti o lidském těle. Nyní máte tuto možnost znovu, a to tentokrát v testu o kloubech. Co o nich víte nebo snad nevíte, to si můžete vyzkoušet právě teď. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Jean-Paul Belmondo

Vědomostní test - Jean-Paul Belmondo
23. 04. 2018 Testy inteligence
V minulých dnech oslavil tento vynikající francouzský herec významné životní jubileum. Jeho filmy zná starší i mladší generace také u nás. Není divu: Belmondo je jednou z největších filmových legend… Chcete si tohoto herce trochu připomenout a zároveň si vyzkoušet své znalosti? Pak se pojďte pustit do našeho testu! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !