Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 15.10. 2018
Dnes má svátek Tereza
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Znáte naše seriály?

Vědomostní test - Znáte naše seriály?
19. 03. 2018 Testy inteligence
Pro většinu z nás možná až trochu hloupá otázka – našich seriálů televize chrlí takové množství, že asi neexistuje nikdo, kdo by alespoň nějaký nesledoval? Jsme prostě seriálový národ, tak snad si rádi své znalosti z této oblasti vyzkoušíte i v našem dnešním testu! …více»

Vědomostní test - Jiří Menzel

Vědomostní test - Jiří Menzel
12. 03. 2018 Testy inteligence
Jiří Menzel patří bezesporu k našim nejvýznamnějším režisérům, i když je dobře známý také jako herec a méně známý i jako spisovatel. Je to osobnost, která sbírá úspěchy a uznání nejen u nás, ale i v zahraničí. V minulých dnech oslavil životní jubileum a jistě si ho rádi spolu s námi připomenete v dnešním testu. Co tedy víte o životě a díle Jiřího Menzela? Pojďte to zjistit! …více»

Vědomostní test - Naše medaile na ZOH 2018

Vědomostní test - Naše medaile na ZOH 2018
05. 03. 2018 Testy inteligence
Letošní zimní olympijské hry jsou za námi. Možná i někdo z vás byl v davu mezi těmi, kteří naše sportovce po příjezdu vítali na Staroměstském náměstí. Určitě jste olympiádu sledovali, takže dnešní test pro vás bude hračka. …více»

Vědomostní test - Známé horské chaty

Vědomostní test - Známé horské chaty
26. 02. 2018 Testy inteligence
Spousta lidí jezdí relaxovat na hory – ať už v zimě, nebo i v jinou roční dobu. Na horských chatách se můžete ubytovat, zastavit se na dobré jídlo a pití a načerpat síly na další kilometry. Některé chaty nebo hotely se staly za léta své existence nekorunovanými královnami hor. Jak dobře znáte nejznámější z nich? …více»

Vědomostní test - ZOH 2018

Vědomostní test - ZOH 2018
19. 02. 2018 Testy inteligence
Většina světa upíná pozornost k významné sportovní události, jakou jsou nedávno zahájené ZOH. Samozřejmě nejen kvůli zastoupení našich sportovců ani náš národ není výjimkou. Přeneste se alespoň prostřednictvím našeho testu do historie i současnosti olympijských her a ověřte si své znalosti. …více»

Vědomostní test – Chřipka

Vědomostní test – Chřipka
12. 02. 2018 Testy inteligence
Možná jste už zaznamenali (v lepším případě ze zpráv v televizi nebo rozhlasu), že tu máme chřipkovou epidemii. Možná se i vás toto onemocnění právě v těchto dnech týká. Každopádně v našem dnešním testu si můžete vyzkoušet, kolik toho o chřipce víte. A třeba se i sami dozvíte něco nového. …více»

Vědomostní test - Prezidentské volby

Vědomostní test - Prezidentské volby
05. 02. 2018 Testy inteligence
Před pár dny se většina z nás zúčastnila prezidentských voleb. I ti kteří k volbám nakonec z různých důvodů nešli více či méně sledovali dění kolem nich. Debaty o výsledcích voleb neutichají ani pár dní po zvolení prezidenta, a tak pro vás dnešní test bude jistě hračka. …více»

Vědomostní test - Korunovační klenoty

Vědomostní test - Korunovační klenoty
29. 01. 2018 Testy inteligence
Možná se někdo z vás vydal do Prahy prohlédnout si ojedinělou výstavu: v rámci oslav 100. výročí založení Československa a 25. výročí vzniku České republiky tu byly vystaveny české korunovační klenoty. V našem testu si nyní můžete vyzkoušet, co o nich víte. …více»

Vědomostní test - Co je to…

Vědomostní test - Co je to…
22. 01. 2018 Testy inteligence
V dnešním vědomostním testíku se zaměříme na výrazy, se kterými se můžete setkat v lékařském prostředí. Mnozí z nás mají s některými z nich osobní zkušenost, ti šťastnější (nebo mladší) je na vlastní kůži nezažili. Vyzkoušejte si spolu s námi, jaké znalosti máte v této oblasti vy. Hodně štěstí, poučení a snad i zábavy! …více»

Vědomostní test - Tři králové

Vědomostní test - Tři králové
15. 01. 2018 Testy inteligence
Se starým rokem jsme se již rozloučili a pomalu se také loučíme s vánoční atmosférou a výzdobou. Završením Vánoc jsou Tři králové, kdy velká část lidí dodržuje tradici s nimi spojenou – odstrojování stromečku. Tři králové možná před pár dny zazvonili i u vašich dveří. Co o nich vlastně víte? Svoje znalosti si můžete vyzkoušet v našem testu. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky