Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.02. 2018
Dnes má svátek Matěj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Turistické cíle

Vědomostní test - Turistické cíle
24. 07. 2017 Testy inteligence
Je léto, prázdniny, doba dovolených nebo alespoň výletů po krásách naší země. Příroda, kulturní památky, skanzeny, hrady a zámky… Zajímavých cílů výletů je víc než dost. I my se na ně zaměříme v našich letních testech a věříme, že pro některé z vás mohou být i inspirací. Začneme Středočeským krajem. …více»

Vědomostní test - Tajemná místa u nás

Vědomostní test - Tajemná místa u nás
17. 07. 2017 Testy inteligence
Prázdniny jsou v plném proudu, plánujeme dovolené nebo výlety. Někoho lákají památky, hrady a zámky, jiného hory, voda – možností je prostě mnoho. Možná máte rádi tajemno a znáte některá místa, která v této souvislosti stojí za návštěvu. Náš dnešní test o podobných místech může pro vás být třeba i inspirací. Tak s chutí do toho! …více»

Vědomostní test - Naše skanzeny

Vědomostní test - Naše skanzeny
10. 07. 2017 Testy inteligence
Máte někdy chuť utéct od každodenních starostí a shonu? Kdo by neměl?! Právě pro takové příležitosti rádi vyhledáváme místa, kde se zastavil čas. Jedním z podobných míst je pro mnoho lidí například skanzen, „muzeum v přírodě“. Pusťte se s chutí do dnešního testu, třeba vám poslouží i jako inspirace k výletu. …více»

Vědomostní test - Helena Vondráčková

Vědomostní test - Helena Vondráčková
03. 07. 2017 Testy inteligence
Jedna z našich nejpopulárnějších zpěvaček, kterou není třeba více představovat: Helena Vondráčková. Nedávno oslavila významné životní jubileum a jistě budete souhlasit, že tuto stálici naší populární hudby si stojí za to připomenout v dnešním testu. …více»

Vědomostní test – Odpady

Vědomostní test – Odpady
26. 06. 2017 Testy inteligence
Všichni produkujeme denně velké množství odpadků. Záleží pak na nás, jak s odpadem zacházíme – zda jej třídíme, nebo vyhazujeme vše do popelnic. A někdo dokonce klidně vyhodí odpad z okénka auta, nebo ho zaveze do lesa. Víte jaká je přibližná doba rozkladu jednotlivých druhů odpadků? Pojďte si to vyzkoušet v našem vědomostním testu – budete se možná hodně divit!! …více»

Vědomostní test – Houby

Vědomostní test – Houby
19. 06. 2017 Testy inteligence
Pro mnohé z nás je sbírání hub nejen potěšení z dobré smaženice nebo řízku, ale i radost , uklidnění a relaxace při procházce po lese. A ten plný košíček nasbíraných hub tu radost a potěšení jen umocňuje Pojďte si vyzkoušet, jaký jste znalec hub. Tento test jsme tu již jednou měli, takže pro většinu z vás to bude jen lehké „opáčko“. …více»

Vědomostní test – Parfémy

Vědomostní test – Parfémy
12. 06. 2017 Testy inteligence
Vůně mají velkou moc: vyvolávají vzpomínky, dokáží svést opačné pohlaví nebo zlepšit náladu. Historie parfémů je stará téměř jako lidstvo samo. Kolik toho o parfémech víte vy, to můžete zjistit z dnešního testu. …více»

Naše a světové filmové ceny

Naše a světové filmové ceny
05. 06. 2017 Testy inteligence
V jednom našem testíku jste si mohli prověřit své znalosti o nejprestižnějších světových filmových cenách: Oscarech. Jak jsme slíbili, dnešní test bude také o dalších filmových festivalech a cenách, se kterými se můžete setkat u nás i ve světě. Jak dobře je znáte? …více»

Vědomostní test - Hlavní města Evropy

Vědomostní test - Hlavní města Evropy
29. 05. 2017 Testy inteligence
Většina z nás už plánuje letní dovolenou. Mnoho lidí ji tráví různě po Evropě, každý má své oblíbené destinace. K těm už léta u Čechů patří Chorvatsko, k moři jezdíme často i do Řecka; do hor třeba k našim sousedům do Rakouska, znovu objevujeme krásy Slovenska… Určitě jste také alespoň kousek světa procestovali. Hlavní města Evropy ale můžete znát i bez cestování a dnešní test bude pro vás jistě hračka. …více»

Vědomostní test - Jarní houby

Vědomostní test - Jarní houby
22. 05. 2017 Testy inteligence
Máte rádi houby a rádi je sbíráte? Pak jistě víte, že nemusíte čekat do léta: na jaro jsme letos dlouho čekali, ale jarní druhy hub už konečně rostou. Jak dobře jarní houby znáte, to si můžete právě nyní vyzkoušet v našem testu. Hodně štěstí! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !