Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.02. 2018
Dnes má svátek Matěj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Jarní zelenina

Vědomostní  test - Jarní zelenina
15. 05. 2017 Testy inteligence
Konečně jsme se dočkali období, které nabízí bohatý výběr čerstvé zeleniny. Ta nám poskytuje nejen vitamíny a minerály důležité pro naše zdraví, ale také výbornou chuť. Každý má jistě rád alespoň některé druhy jarní zeleniny. A právě ta je tématem našeho dnešního testu. …více»

Vědomostní test - Jiří Bartoška

Vědomostní test - Jiří Bartoška
08. 05. 2017 Testy inteligence
Kdo by neznal Jiřího Bartošku? Jeden z našich nejpopulárnějších herců a sexsymbolů 24. března slavil narozeniny. Pojďte si ho spolu s námi připomenout v dnešním testu – troufnete si vyzkoušet, jak dobře znáte jeho osobní i profesní život? …více»

Vědomostní test - 1. máj

Vědomostní test - 1. máj
01. 05. 2017 Testy inteligence
A je to tady: konečně jsme se dočkali nejen jara (i když při pohledu na teploměr to tak letos často ani nevypadá), ale i měsíce lásky, května. Květen je mnohými považován za nejkrásnější měsíc v roce. Co se váže k 1. máji? Pojďme si to připomenout v našem testu. …více»

Vědomostní test – Titanic

Vědomostní test – Titanic
24. 04. 2017 Testy inteligence
Kdo by neznal Titanic alespoň ze stejnojmenného filmu, kdy se každému vybaví již legendární scéna s Leonardem DiCapriem a Kate Winslet? Zkázu této lodi jsme si před pár dny mohli připomenout v souvislosti s jejím smutným výročím. Co všechno o Titanicu víte, to si můžete ověřit právě nyní v našem testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Metro ve světě

Vědomostní test - Metro ve světě
17. 04. 2017 Testy inteligence
Nedávno jste si mohli na našich stránkách vyzkoušet test o pražském metru. Samozřejmě podzemní doprava je hojně využívaná nejen u nás, takže metro existuje i v mnoha dalších světových metropolích. A právě o nich – a o něm – je náš další vědomostní testík. Pojďte se s námi pobavit a prověřit si svoje znalosti! …více»

Vědomostní test - České vysoké školství

Vědomostní test - České vysoké školství
10. 04. 2017 Testy inteligence
Nemusíte být zrovna absolventem vysoké školy, abyste neměli alespoň nějaké znalosti o našem vysokém školství. A právě to, jaké znalosti máte - případně nemáte - v tomto oboru, můžete zjistit díky našemu dnešnímu testíku. Tak hodně štěstí a s chutí do toho! …více»

Vědomostní test - Pražské metro

Vědomostní test - Pražské metro
03. 04. 2017 Testy inteligence
Pokud jde o osobní dopravu, většina z nás určitě upřednostní auto. V některých světových velkoměstech – a mezi nimi je samozřejmě i Praha – mají kromě jiného navíc metro. Máte chuť zjistit, co o tom našem víte? Tak se pusťte do dnešního testu! …více»

Vědomostní test - Velikonoce 2

Vědomostní test - Velikonoce 2
27. 03. 2017 Testy inteligence
V minulém testu si mnozí z vás zkusili prověřit své znalosti v testu o Velikonocích. Jak jsme slíbili, dnes přinášíme jeho pokračování. Čeká vás další náhled do historie i tradic Velikonoc. Velikonoční neděle bude už 16. dubna, tak s chutí do toho a hodně štěstí a zábavy! …více»

Vědomostní test - Velikonoce

Vědomostní test - Velikonoce
20. 03. 2017 Testy inteligence
Jaro už klepe hodně hlasitě na dveře, tento týden se konečně dočkáme prvního jarního dne. Nebude to dlouho trvat a budou tu i Velikonoce, svátky jara a zároveň jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků. Co o nich - především o jejich historii - víte? Můžete to zjistit třeba hned, když se pustíte do našeho testíku. …více»

Vědomostní test - Naše filmové princezny

Vědomostní test - Naše filmové princezny
13. 03. 2017 Testy inteligence
Jako malé holčičky jsme si často hrály na princezny a snily o svých princích. Komu se ale v dospělosti takový sen může splnit? To štěstí měly a mají herečky – některé se v rolích princezen nesmazatelně vryly do našich srdcí. Pojďme si je připomenout v dnešním testu… …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !