Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 20.05. 2018
Dnes má svátek Zbyšek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Turistické cíle 3

Vědomostní test - Turistické cíle 3
07. 08. 2017 Testy inteligence
Prázdniny se překlopily do své druhé poloviny, dovolené jsou v plném proudu. Určitě i vy rádi cestujete nebo jste si oblíbili výlety po krásách naší země. Turistických cílů je u nás více než dost a věříme, že nejen proto s chutí zasednete k našemu dalšímu „cestovatelskému“ testíku! Pokračujeme Plzeňským krajem. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 2

Vědomostní test - Turistické cíle 2
31. 07. 2017 Testy inteligence
V plném proudu je léto, prázdniny, doba dovolených a výletů po krásách naší země. Příroda, kulturní památky, hrady a zámky… Zajímavých cílů výletů je víc než dost. Jak jsme slíbili, zaměříme se na ně v našich letních testech a věříme, že pro některé z vás budou inspirací. Pokračujeme Jihočeským krajem. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle

Vědomostní test - Turistické cíle
24. 07. 2017 Testy inteligence
Je léto, prázdniny, doba dovolených nebo alespoň výletů po krásách naší země. Příroda, kulturní památky, skanzeny, hrady a zámky… Zajímavých cílů výletů je víc než dost. I my se na ně zaměříme v našich letních testech a věříme, že pro některé z vás mohou být i inspirací. Začneme Středočeským krajem. …více»

Vědomostní test - Tajemná místa u nás

Vědomostní test - Tajemná místa u nás
17. 07. 2017 Testy inteligence
Prázdniny jsou v plném proudu, plánujeme dovolené nebo výlety. Někoho lákají památky, hrady a zámky, jiného hory, voda – možností je prostě mnoho. Možná máte rádi tajemno a znáte některá místa, která v této souvislosti stojí za návštěvu. Náš dnešní test o podobných místech může pro vás být třeba i inspirací. Tak s chutí do toho! …více»

Vědomostní test - Naše skanzeny

Vědomostní test - Naše skanzeny
10. 07. 2017 Testy inteligence
Máte někdy chuť utéct od každodenních starostí a shonu? Kdo by neměl?! Právě pro takové příležitosti rádi vyhledáváme místa, kde se zastavil čas. Jedním z podobných míst je pro mnoho lidí například skanzen, „muzeum v přírodě“. Pusťte se s chutí do dnešního testu, třeba vám poslouží i jako inspirace k výletu. …více»

Vědomostní test - Helena Vondráčková

Vědomostní test - Helena Vondráčková
03. 07. 2017 Testy inteligence
Jedna z našich nejpopulárnějších zpěvaček, kterou není třeba více představovat: Helena Vondráčková. Nedávno oslavila významné životní jubileum a jistě budete souhlasit, že tuto stálici naší populární hudby si stojí za to připomenout v dnešním testu. …více»

Vědomostní test – Odpady

Vědomostní test – Odpady
26. 06. 2017 Testy inteligence
Všichni produkujeme denně velké množství odpadků. Záleží pak na nás, jak s odpadem zacházíme – zda jej třídíme, nebo vyhazujeme vše do popelnic. A někdo dokonce klidně vyhodí odpad z okénka auta, nebo ho zaveze do lesa. Víte jaká je přibližná doba rozkladu jednotlivých druhů odpadků? Pojďte si to vyzkoušet v našem vědomostním testu – budete se možná hodně divit!! …více»

Vědomostní test – Houby

Vědomostní test – Houby
19. 06. 2017 Testy inteligence
Pro mnohé z nás je sbírání hub nejen potěšení z dobré smaženice nebo řízku, ale i radost , uklidnění a relaxace při procházce po lese. A ten plný košíček nasbíraných hub tu radost a potěšení jen umocňuje Pojďte si vyzkoušet, jaký jste znalec hub. Tento test jsme tu již jednou měli, takže pro většinu z vás to bude jen lehké „opáčko“. …více»

Vědomostní test – Parfémy

Vědomostní test – Parfémy
12. 06. 2017 Testy inteligence
Vůně mají velkou moc: vyvolávají vzpomínky, dokáží svést opačné pohlaví nebo zlepšit náladu. Historie parfémů je stará téměř jako lidstvo samo. Kolik toho o parfémech víte vy, to můžete zjistit z dnešního testu. …více»

Naše a světové filmové ceny

Naše a světové filmové ceny
05. 06. 2017 Testy inteligence
V jednom našem testíku jste si mohli prověřit své znalosti o nejprestižnějších světových filmových cenách: Oscarech. Jak jsme slíbili, dnešní test bude také o dalších filmových festivalech a cenách, se kterými se můžete setkat u nás i ve světě. Jak dobře je znáte? …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !