Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 18.01. 2019
Dnes má svátek Vladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Jmeniny v kalendáři

Vědomostní test - Jmeniny v kalendáři
09. 04. 2018 Testy inteligence
V našem dnešním testu si můžete vyzkoušet, jaký máte přehled o nejčastějších jménech v českém kalendáři. Kdy slaví svátek ti, kteří mají nejvíce používaná jména? Určitě budete vědět nebo správně tipovat. …více»

Vědomostní test - Velikonoce ve filmu

Vědomostní test - Velikonoce ve filmu
02. 04. 2018 Testy inteligence
Stejně jako se většina z nás o Vánocích těší na pohádky, některá filmová tvorba se točí také kolem Velikonoc. A právě o filmech a pohádkách s velikonoční tematikou bude náš dnešní test. Tak hodně štěstí i zábavy při návratu do dětství! …více»

Vědomostní test - Velikonoce

Vědomostní test - Velikonoce
26. 03. 2018 Testy inteligence
Konečně jsme přivítali jaro a nyní se těšíme na Velikonoce – svátky jara a jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků. Jejich historii, tradice a vůbec vše kolem nich si můžete i letos připomenout v našem testu. Hodně štěstí, ponaučení a snad také zábavy! …více»

Vědomostní test - Znáte naše seriály?

Vědomostní test - Znáte naše seriály?
19. 03. 2018 Testy inteligence
Pro většinu z nás možná až trochu hloupá otázka – našich seriálů televize chrlí takové množství, že asi neexistuje nikdo, kdo by alespoň nějaký nesledoval? Jsme prostě seriálový národ, tak snad si rádi své znalosti z této oblasti vyzkoušíte i v našem dnešním testu! …více»

Vědomostní test - Jiří Menzel

Vědomostní test - Jiří Menzel
12. 03. 2018 Testy inteligence
Jiří Menzel patří bezesporu k našim nejvýznamnějším režisérům, i když je dobře známý také jako herec a méně známý i jako spisovatel. Je to osobnost, která sbírá úspěchy a uznání nejen u nás, ale i v zahraničí. V minulých dnech oslavil životní jubileum a jistě si ho rádi spolu s námi připomenete v dnešním testu. Co tedy víte o životě a díle Jiřího Menzela? Pojďte to zjistit! …více»

Vědomostní test - Naše medaile na ZOH 2018

Vědomostní test - Naše medaile na ZOH 2018
05. 03. 2018 Testy inteligence
Letošní zimní olympijské hry jsou za námi. Možná i někdo z vás byl v davu mezi těmi, kteří naše sportovce po příjezdu vítali na Staroměstském náměstí. Určitě jste olympiádu sledovali, takže dnešní test pro vás bude hračka. …více»

Vědomostní test - Známé horské chaty

Vědomostní test - Známé horské chaty
26. 02. 2018 Testy inteligence
Spousta lidí jezdí relaxovat na hory – ať už v zimě, nebo i v jinou roční dobu. Na horských chatách se můžete ubytovat, zastavit se na dobré jídlo a pití a načerpat síly na další kilometry. Některé chaty nebo hotely se staly za léta své existence nekorunovanými královnami hor. Jak dobře znáte nejznámější z nich? …více»

Vědomostní test - ZOH 2018

Vědomostní test - ZOH 2018
19. 02. 2018 Testy inteligence
Většina světa upíná pozornost k významné sportovní události, jakou jsou nedávno zahájené ZOH. Samozřejmě nejen kvůli zastoupení našich sportovců ani náš národ není výjimkou. Přeneste se alespoň prostřednictvím našeho testu do historie i současnosti olympijských her a ověřte si své znalosti. …více»

Vědomostní test – Chřipka

Vědomostní test – Chřipka
12. 02. 2018 Testy inteligence
Možná jste už zaznamenali (v lepším případě ze zpráv v televizi nebo rozhlasu), že tu máme chřipkovou epidemii. Možná se i vás toto onemocnění právě v těchto dnech týká. Každopádně v našem dnešním testu si můžete vyzkoušet, kolik toho o chřipce víte. A třeba se i sami dozvíte něco nového. …více»

Vědomostní test - Prezidentské volby

Vědomostní test - Prezidentské volby
05. 02. 2018 Testy inteligence
Před pár dny se většina z nás zúčastnila prezidentských voleb. I ti kteří k volbám nakonec z různých důvodů nešli více či méně sledovali dění kolem nich. Debaty o výsledcích voleb neutichají ani pár dní po zvolení prezidenta, a tak pro vás dnešní test bude jistě hračka. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !