Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Rozdělení Československa

Vědomostní test - Rozdělení Československa
08. 01. 2018 Testy inteligence
V minulých dnech jsme si připomněli výročí rozdělení našeho státu a vzniku samostatné České republiky. Většina z nás si tyto události pamatuje, mladší ročníky je znají pouze z vyprávění rodičů nebo třeba školních učebnic. Vaše znalosti k danému tématu si můžete vyzkoušet právě nyní v dnešním testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2017?

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2017?
01. 01. 2018 Testy inteligence
Je tu začátek nového roku, což je pro mnohé z nás příležitost k bilancování. Vzpomínáme také na ty, kteří tu už s námi nejsou. Bohužel i v roce 2017 nás opustila řada významných osobností, herců a zpěváků, politiků, vědců… Pojďte si na některé z nich spolu s námi zavzpomínat u dnešního testu. Jak dobře jste je znali? …více»

Vědomostní test - Nový rok

Vědomostní test - Nový rok
25. 12. 2017 Testy inteligence
Silvestr je za dveřmi a tradičně se připravujeme na oslavy konce roku a příchodu roku nového. Tyto oslavy si užívají lidé po celém světě, každá země má své způsoby a tradice. Jestli chcete vědět jaké (a nejen to), vyzkoušejte své znalosti v našem dnešním testu. Třeba se dozvíte i něco nového; tak hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Vánoční filmy a pohádky

Vědomostní test - Vánoční filmy a pohádky
18. 12. 2017 Testy inteligence
A je to tady: opět tu máme Vánoce - jediné období v roce, kdy si všichni užíváme pohádky plnými hrstmi. Už pár dní si jimi můžeme vánoční čas přiblížit a přivolat tu pravou vánoční atmosféru. Jak to s pohádkami a návratem do dětství máte vy? Pojďte si v dnešním testu ověřit, jak dobře znáte pohádky i filmy s vánoční tematikou. Hezkou zábavu a odreagování v předvánočním shonu! …více»

Vědomostní test – Advent

Vědomostní test – Advent
11. 12. 2017 Testy inteligence
Je to tu zase: obchody jsou plné vánočního zboží a výzdobou, z televize na nás útočí vánoční reklamy a v mnoha domácnostech začínají i samotné přípravy na Vánoce. Shánění dárků, pečení cukroví… Ještě předtím nás ale čeká doba adventu. Co o něm víte? Pojďte to zjistit s naším testem. …více»

Vědomostní test – Mikuláš

Vědomostní test – Mikuláš
04. 12. 2017 Testy inteligence
Advent je tady a hodné i zlobivé děti už čekají na návštěvu čerta s Mikulášem. Tato tradice je u nás stále oblíbená – víte ale něco o její historii? Jestli máte chuť, můžete si své znalosti otestovat v našem dnešním testu. Hodně zábavy a snad i poučení! …více»

Vědomostní test - Fenomén televize

Vědomostní test - Fenomén televize
27. 11. 2017 Testy inteligence
Někdo z vás možná zaznamenal, že na jeden z uplynulých dní připadl Světový den televize. Ano, televize se dávno stala fenoménem a život bez ní si jen těžko umíme představit. Je zdrojem zábavy i poučení. Co o ní a hlavně její historii opravdu víte, to můžete zjistit třeba v našem dnešním testu. Máte chuť? Tak hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle – Praha

Vědomostní test - Turistické cíle – Praha
20. 11. 2017 Testy inteligence
To nejlepší nakonec? Dá se říct... Každopádně sérii testů o turistických cílech v jednotlivých krajích zakončíme naším hlavním a největším městem: Prahou. Je to jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Co tu tedy stojí za návštěvu? Historické památky, muzea a galerie, prostě spousta zajímavých známých i méně známých míst. Pojďme si alespoň některá z nich připomenout v dnešním testu! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 13

Vědomostní test - Turistické cíle 13
13. 11. 2017 Testy inteligence
Turistické cíle jste mohli v našich testech poznávat po dobu několika týdnů, protože – jak jistě víte – jsme je rozdělili podle jednotlivých krajů naší republiky. Dnešní test o Zlínském kraji je jedním z posledních. Snad si ho užijete stejně jako testy předchozí. Přejeme hodně štěstí při prověřování vašich znalostí i objevování nových poznatků! …více»

Vědomostní test - Dušičky a Halloween

Vědomostní test - Dušičky a Halloween
06. 11. 2017 Testy inteligence
Dušičky a Halloween: dva svátky, které mají společný základ. Tím jsou naše vzpomínky na ty, kteří tu už bohužel s námi nejsou. Připomněli jsme si je v těchto dnech. Dnes si můžete v našem testu vyzkoušet, co o těchto svátcích víte. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !