Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 22.05. 2018
Dnes má svátek Emil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Naše a světové filmové ceny

Naše a světové filmové ceny
05. 06. 2017 Testy inteligence
V jednom našem testíku jste si mohli prověřit své znalosti o nejprestižnějších světových filmových cenách: Oscarech. Jak jsme slíbili, dnešní test bude také o dalších filmových festivalech a cenách, se kterými se můžete setkat u nás i ve světě. Jak dobře je znáte? …více»

Vědomostní test - Hlavní města Evropy

Vědomostní test - Hlavní města Evropy
29. 05. 2017 Testy inteligence
Většina z nás už plánuje letní dovolenou. Mnoho lidí ji tráví různě po Evropě, každý má své oblíbené destinace. K těm už léta u Čechů patří Chorvatsko, k moři jezdíme často i do Řecka; do hor třeba k našim sousedům do Rakouska, znovu objevujeme krásy Slovenska… Určitě jste také alespoň kousek světa procestovali. Hlavní města Evropy ale můžete znát i bez cestování a dnešní test bude pro vás jistě hračka. …více»

Vědomostní test - Jarní houby

Vědomostní test - Jarní houby
22. 05. 2017 Testy inteligence
Máte rádi houby a rádi je sbíráte? Pak jistě víte, že nemusíte čekat do léta: na jaro jsme letos dlouho čekali, ale jarní druhy hub už konečně rostou. Jak dobře jarní houby znáte, to si můžete právě nyní vyzkoušet v našem testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Jarní zelenina

Vědomostní  test - Jarní zelenina
15. 05. 2017 Testy inteligence
Konečně jsme se dočkali období, které nabízí bohatý výběr čerstvé zeleniny. Ta nám poskytuje nejen vitamíny a minerály důležité pro naše zdraví, ale také výbornou chuť. Každý má jistě rád alespoň některé druhy jarní zeleniny. A právě ta je tématem našeho dnešního testu. …více»

Vědomostní test - Jiří Bartoška

Vědomostní test - Jiří Bartoška
08. 05. 2017 Testy inteligence
Kdo by neznal Jiřího Bartošku? Jeden z našich nejpopulárnějších herců a sexsymbolů 24. března slavil narozeniny. Pojďte si ho spolu s námi připomenout v dnešním testu – troufnete si vyzkoušet, jak dobře znáte jeho osobní i profesní život? …více»

Vědomostní test - 1. máj

Vědomostní test - 1. máj
01. 05. 2017 Testy inteligence
A je to tady: konečně jsme se dočkali nejen jara (i když při pohledu na teploměr to tak letos často ani nevypadá), ale i měsíce lásky, května. Květen je mnohými považován za nejkrásnější měsíc v roce. Co se váže k 1. máji? Pojďme si to připomenout v našem testu. …více»

Vědomostní test – Titanic

Vědomostní test – Titanic
24. 04. 2017 Testy inteligence
Kdo by neznal Titanic alespoň ze stejnojmenného filmu, kdy se každému vybaví již legendární scéna s Leonardem DiCapriem a Kate Winslet? Zkázu této lodi jsme si před pár dny mohli připomenout v souvislosti s jejím smutným výročím. Co všechno o Titanicu víte, to si můžete ověřit právě nyní v našem testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Metro ve světě

Vědomostní test - Metro ve světě
17. 04. 2017 Testy inteligence
Nedávno jste si mohli na našich stránkách vyzkoušet test o pražském metru. Samozřejmě podzemní doprava je hojně využívaná nejen u nás, takže metro existuje i v mnoha dalších světových metropolích. A právě o nich – a o něm – je náš další vědomostní testík. Pojďte se s námi pobavit a prověřit si svoje znalosti! …více»

Vědomostní test - České vysoké školství

Vědomostní test - České vysoké školství
10. 04. 2017 Testy inteligence
Nemusíte být zrovna absolventem vysoké školy, abyste neměli alespoň nějaké znalosti o našem vysokém školství. A právě to, jaké znalosti máte - případně nemáte - v tomto oboru, můžete zjistit díky našemu dnešnímu testíku. Tak hodně štěstí a s chutí do toho! …více»

Vědomostní test - Pražské metro

Vědomostní test - Pražské metro
03. 04. 2017 Testy inteligence
Pokud jde o osobní dopravu, většina z nás určitě upřednostní auto. V některých světových velkoměstech – a mezi nimi je samozřejmě i Praha – mají kromě jiného navíc metro. Máte chuť zjistit, co o tom našem víte? Tak se pusťte do dnešního testu! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !