Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 14.08. 2018
Dnes má svátek Alan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Turistické cíle 5

Vědomostní test - Turistické cíle 5
28. 08. 2017 Testy inteligence
V těchto dnech se bohužel už pomalu blíží konec prázdnin. Na některé šťastlivce ještě čeká dovolená, ale léto přece nekončí a počasí stále přeje třeba i menším výletům. Užijte si je stejně jako náš dnešní test. Tentokrát mapujeme turistické cíle v Libereckém kraji. …více»

Vědomostní test - Obtížný hmyz

Vědomostní test - Obtížný hmyz
21. 08. 2017 Testy inteligence
Léto je v plném proudu, sluníčko, dovolená… Toto roční období má ale také svou stinnou stránku: všudypřítomný a otravný hmyz. Klíšťatům, komárům, vosám a dalšímu hmyzu se nedá vyhnout, jen se jim více či méně úspěšně bráníme. Co o nich víte? Pojďte si vyzkoušet náš dnešní test. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 4

Vědomostní test - Turistické cíle 4
14. 08. 2017 Testy inteligence
Dnes pokračujeme v naší sérii testů o turistických cílech v jednotlivých krajích České republiky. Počasí v těchto dnech dovoleným a výletům opravdu přeje a věříme, že se třeba některým z testů necháte inspirovat. Dnes se zaměříme na Karlovarský kraj. Tak hodně zábavy u dnešního testu a užívejte si volné dny! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 3

Vědomostní test - Turistické cíle 3
07. 08. 2017 Testy inteligence
Prázdniny se překlopily do své druhé poloviny, dovolené jsou v plném proudu. Určitě i vy rádi cestujete nebo jste si oblíbili výlety po krásách naší země. Turistických cílů je u nás více než dost a věříme, že nejen proto s chutí zasednete k našemu dalšímu „cestovatelskému“ testíku! Pokračujeme Plzeňským krajem. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 2

Vědomostní test - Turistické cíle 2
31. 07. 2017 Testy inteligence
V plném proudu je léto, prázdniny, doba dovolených a výletů po krásách naší země. Příroda, kulturní památky, hrady a zámky… Zajímavých cílů výletů je víc než dost. Jak jsme slíbili, zaměříme se na ně v našich letních testech a věříme, že pro některé z vás budou inspirací. Pokračujeme Jihočeským krajem. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle

Vědomostní test - Turistické cíle
24. 07. 2017 Testy inteligence
Je léto, prázdniny, doba dovolených nebo alespoň výletů po krásách naší země. Příroda, kulturní památky, skanzeny, hrady a zámky… Zajímavých cílů výletů je víc než dost. I my se na ně zaměříme v našich letních testech a věříme, že pro některé z vás mohou být i inspirací. Začneme Středočeským krajem. …více»

Vědomostní test - Tajemná místa u nás

Vědomostní test - Tajemná místa u nás
17. 07. 2017 Testy inteligence
Prázdniny jsou v plném proudu, plánujeme dovolené nebo výlety. Někoho lákají památky, hrady a zámky, jiného hory, voda – možností je prostě mnoho. Možná máte rádi tajemno a znáte některá místa, která v této souvislosti stojí za návštěvu. Náš dnešní test o podobných místech může pro vás být třeba i inspirací. Tak s chutí do toho! …více»

Vědomostní test - Naše skanzeny

Vědomostní test - Naše skanzeny
10. 07. 2017 Testy inteligence
Máte někdy chuť utéct od každodenních starostí a shonu? Kdo by neměl?! Právě pro takové příležitosti rádi vyhledáváme místa, kde se zastavil čas. Jedním z podobných míst je pro mnoho lidí například skanzen, „muzeum v přírodě“. Pusťte se s chutí do dnešního testu, třeba vám poslouží i jako inspirace k výletu. …více»

Vědomostní test - Helena Vondráčková

Vědomostní test - Helena Vondráčková
03. 07. 2017 Testy inteligence
Jedna z našich nejpopulárnějších zpěvaček, kterou není třeba více představovat: Helena Vondráčková. Nedávno oslavila významné životní jubileum a jistě budete souhlasit, že tuto stálici naší populární hudby si stojí za to připomenout v dnešním testu. …více»

Vědomostní test – Odpady

Vědomostní test – Odpady
26. 06. 2017 Testy inteligence
Všichni produkujeme denně velké množství odpadků. Záleží pak na nás, jak s odpadem zacházíme – zda jej třídíme, nebo vyhazujeme vše do popelnic. A někdo dokonce klidně vyhodí odpad z okénka auta, nebo ho zaveze do lesa. Víte jaká je přibližná doba rozkladu jednotlivých druhů odpadků? Pojďte si to vyzkoušet v našem vědomostním testu – budete se možná hodně divit!! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !