Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 21.02. 2018
Dnes má svátek Lenka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Miloš Forman

Vědomostní test - Miloš Forman
27. 02. 2017 Testy inteligence
Našeho legendárního režiséra jistě není třeba představovat. V těchto dnech oslavil významné životní jubileum, takže proč si ho nepřipomenout v dnešním testu? Snad si i vy svoje znalosti o jednom z nejvýznamnějších světových režisérů rádi prověříte. …více»

Vědomostní test - Internet a my

Vědomostní test - Internet a my
20. 02. 2017 Testy inteligence
Internet je pro nás v dnešní době naprostá samozřejmost. Kde jsou ty doby, kdy byl jednou velkou neznámou… V těchto dnech uplynulo významné výročí – od doby, kdy internet dobyl i Českou republiku, už přece jen nějaký ten rok uplynul. Co o historii internetu u nás víte? Pojďte si s námi svoje znalosti ověřit a třeba se o něm i něco nového dozvědět! …více»

Vědomostní test – Valentýn

Vědomostní test – Valentýn
13. 02. 2017 Testy inteligence
Tento týden někteří z nás budou slavit a někteří asi jen registrovat (a ignorovat) svátek sv. Valentýna - svátek všech zamilovaných. Valentýn je příležitostí užít si krásné chvíle s těmi, které máme nejraději. Také si snad užijete tento test, ve kterém se dozvíte zajímavá fakta o lásce a zamilovanosti, prověříte si své dosavadní znalosti a hlavně se pobavíte. …více»

Vědomostní test - České rybníkářství

Vědomostní test - České rybníkářství
06. 02. 2017 Testy inteligence
České rybníkářství má dlouholetou tradici. Vyvrcholením rybářského řemesla jsou podzimní výlovy rybníků a většina z nás si tak u štědrovečerního stolu mohla pochutnat na kaprovi právě z některého z nich. Znalosti o našem rybníkářství a jeho historii si můžete prověřit právě v dnešním testu. …více»

Vědomostní test - Karel Svoboda

Vědomostní test - Karel Svoboda
30. 01. 2017 Testy inteligence
28. leden je datem, které se mimo jiné váže ke smutné události: k úmrtí Karla Svobody. Jistě jste na něj nezapomněli – byl opravdu významným českým skladatelem; jeho podpis najdeme pod mnoha dnes již velice populárními muzikálovými, filmovými i jinými melodiemi. Stojí za to si ho dnes trochu připomenout… …více»

Vědomostní test – Z. Miler a jeho krteček

Vědomostní test – Z. Miler a jeho krteček
23. 01. 2017 Testy inteligence
Známá a po desetiletí velmi oblíbená postavička dětských večerníčků, knížek, videokazet, omalovánek nebo třeba plyšová hračka – to je roztomilý krteček výtvarníka Zdeňka Milera. Právě slaví významné „životní“ jubileum a určitě si ho spolu s námi prostřednictvím dnešního testu rádi připomenete i vy. …více»

Vědomostní test - Charta 77

Vědomostní test - Charta 77
16. 01. 2017 Testy inteligence
Disidentství a Charta 77 už neodmyslitelně patří k naší historii. Prohlášení Charty 77 bylo léta uloženo ve vyšetřovacím spise StB jako důkaz pro vyšetřování jejích signatářů. Nedávno jste mohli o Chartě 77 v médiích opět slyšet. Co o ní víte? To můžete zjistit z našeho testu. …více»

Vědomostní test - Události roku 2016

Vědomostní test - Události roku 2016
09. 01. 2017 Testy inteligence
Vstoupili jsme do nového roku s očekáváním a nadějí. Co přinese, to teprve uvidíme. Víme ale, co nám všem přinesl loňský rok – rok 2016. Pojďte si spolu s námi v dnešním testu připomenout několik významných událostí. …více»

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2016

Vědomostní test - Kdo nás opustil v r. 2016
02. 01. 2017 Testy inteligence
Začíná nám nový rok a všichni bychom si přáli, aby byl mnohem lepší než ten loňský. Rok 2016 jako každý jiný něco dal, něco vzal. Bohužel bylo hodně těch, kteří nás v tomto roce opustili. Pojďme si v našem testu připomenout osobnosti, které se roku 2017 už nedožili... …více»

Vědomostní test - Vánoce ve světě

Vědomostní test - Vánoce ve světě
26. 12. 2016 Testy inteligence
Vánoce se slaví po celém světě – všude se dodržují vánoční tradice a zvyky, ale mnohé jsou odlišné od těch, které známe u nás. Chcete vědět, jak se slaví jinde ve světě nebo si chcete ověřit svoje znalosti? Pak je pro vás tím pravým dnešní test! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !