Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 11.07. 2020
Dnes má svátek Olga
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zastavte stárnutí a získejte zpět ztracenou energii

26. 02. 2020 | Péče o tělo
-Komerční sdělení-

Přijde okamžik, kdy si každý z nás uvědomí, že stárne. Chybí nám energie na činnosti, kterým jsme se ještě nedávno s chutí věnovali. Sil ubývá a každý rok je znát čím dál víc. Odpočinek sice pomáhá, ale už to není, co to bývalo dřív. Není třeba smutnit a hned se smiřovat s nejhorším. Je mnoho věcí, které můžeme udělat pro to, abychom věk „zastavili“ a užívali si každý den naplno.

Stárnutí je přirozenou součástí života a přináší s sebou i úbytek energie. Je pochopitelné, že v 50 či 60 letech jen těžko zvládneme to, co ve dvaceti, aniž bychom pak nepociťovali následky a únavu, se kterými se budeme potýkat mnohem déle. Jenže potíž spočívá v tom, že v době, kdy je velkým trendem a businessem věčné mládí a krása, stárneme mnohem rychleji než dříve. Je to kvůli stresu, přepracování, znečištěnému životnímu prostředí a některým lékům.

Naturevia Koenzym Q10Nepříjemné vedlejší účinky léků


Mnohdy za to mohou léky, i když nechtěně. K nejužívanějším patří statiny, které pomáhají proti vysokému cholesterolu. Jeho vyšší hladinu má přitom zhruba 85 % dospělých Čechů. Právě tyto medikamenty mají nepříjemný vedlejší efekt. Prokazatelně blokují tvorbu koenzymu Q10 a snižují jeho koncentraci v těle až o polovinu. Přitom je to právě tato látka, jež zmírňuje nepříjemné vedlejší účinky léků, ke kterým patří bolest svalů, slabost, křeče či únava.


Koenzym Q10 jako záchranná brzda


Pokles koncentrace koenzymu Q10 může mít vážné následky. Tento vitamin je totiž pro lidské tělo životně důležitý. Je nezbytnou součástí téměř každé buňky v lidském těle a ve velkém množství se vyskytuje v orgánech, jako jsou srdce, plíce a játra. Pokud se sníží jeho množství o čtvrtinu, může dojít k narušení fyziologických funkcí organismu. Koenzym Q10 má nezastupitelnou úlohu při získávání energie z potravy a pomáhá také při tvorbě energie v buňkách. Jako silný antioxidant vás ochrání před škodlivým LDL-cholesterolem. Pomáhá rovněž při paradontóze či zánětech dásní a důležitý je také jeho pozitivní vliv na srdce.Naturevia  Koenzym A10

Ovšem jeho tvorba se snižuje i bez užívání léků. Sice ne tak dramaticky, ale po čtyřicítce jeho množství přirozeně klesá. Odborníci nám tak radí, abychom jej tělu dodávali pomocí doplňků stravy, a to tím spíše pokud užíváme léky na cholesterol. Jeho ideálním zdrojem je přípravek Naturevia Koenzym Q10, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10.

Návrat do mládí


Tento vitamin funguje jako antiaging a pomůže nám navrátit mladický elán. Díky němu získáme potřebnou energii. Nicméně je to také o hlavě a přístupu, jak mladí se budeme cítit. Zůstat v kondici nám pomůže také sport a strava bohatá na vitaminy a minerály. K bystré mysli pak pomohou také křížovky, sudoku či studium. Takže se nevzdávejme a užívejme si života, co to jen jde!
Zdroj, foto: www.naturevia.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
« Předchozí   1   2   3   4   5  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkPátýSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
......pouzr 2
Obrázek uživatelky
profil
ČtvrtýSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
4 ušáčci
Obrázek uživatelky
profil
4SmajlíkSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles