Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 17.01. 2019
Dnes má svátek Drahoslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdravé děti bez alergií

26. 01. 2018 | Knižní tipy
Název: Zdravé děti bez alergií
Autor: Robin Nixon Pompaová
Nakladatelství:  BIZBOOKS
Datum vydání: 1 / 2018
Formát: 167 x 225 mm
Vazba: vázaná
Počet stran: 224 stran
Cena: 314 Kč

Pomozte svých dětem zmírnit potravinové alergie nebo se jim úplně vyhnout!


Trpí vaše dítě potravinovou alergií? Pokud se donedávna tvrdilo, že bychom měli děti od potravinových alergenů chránit co nejdéle, tak nejnovější klinické výzkumy ukazují pravý opak.

Tajemství spočívá v postupném řízeném a opatrném přijímání alergenů v potravě, takže se s nimi tělo může pomaličku seznámit a zvyknout si na ně. Namísto vyhýbání se vajíčkům, ořechům, mléku, lepku a dalším alergenům, se doporučuje zavádět alergeny do stravy dětí co nejdříve, velmi opatrně a často, alespoň po dobu prvních pěti let života. Tento postup přijal a doporučuje také americký Státní zdravotní ústav a další významná lékařská sdružení.

Zdravé děti bez alergiíV knize najdete:

o Srozumitelný přehled výzkumu v oblasti prevence a léčby potravinových alergií 
o Praktický návod, jak pomoci svým dětem vyhnout se celoživotnímu boji s potravinovými alergiemi 
o 70 jednoduchých a lahodných receptů, které vám pomohou zařadit potravinové alergeny do stravy vašich dětí
o Recepty rozdělené podle alergenů a také podle věku dětí (od kojenců až po předškolní děti)
o Podporu v situaci, která může být pro celou rodinu velmi obtížná

Když byla dceři Robin Nixon Pompové diagnostikována silná alergie na určité potraviny, vyhledala Gideona Lacka, lékaře, který se zabývá klinickým výzkumem prevence a léčby alergií v jedné londýnské nemocnici. Doktor Lack se ujal její dcery a později i synů a pomohl celé rodině vystoupit z koloběhu alergických reakcí a strachů z toho, že dítě někde sní normální jídlo.


Ukázka z knihy Zdravé děti bez alergií


Těhotenství a narození dítěte
Dítě je před narozením v zásadě sterilní. Vím, že slovo sterilní se pro rozkošný uzlíček rychle rostoucího plodu, který vidíme na obrázcích z ultrazvuku, příliš nehodí, ale odpovídá skutečnosti. Dítě, která je stále uvnitř matčina těla, je tak čisté, jako už nikdy později nebude. A nemám na mysli jen špínu a drobky, kterými jsou mé děti obvykle pokryté už několik minut po koupeli. Než se novorozenec vydá na cestu ven z těla své mámy, postrádá jakékoli bakterie. Na cestě ven jej však rychle kolonizují okolní mikroby. Obvykle se jedná o mikroby jeho matky, zejména při vaginálním porodu. Když se dítě tlačí porodním kanálem, sbírá přitom prospěšné bakterie, které děti narozené císařským řezem nedostanou. Vědci si nyní uvědomují, že tato raná bakteriální kolonizace je velmi důležitá. Někteří proto zkoumají, zda by nebylo možné dětem narozeným  císařským řezem pomoci tak, že by je porodníci prostě potřeli smotkem gázy s bakteriemi z porodního kanálu. Většina lékařů včetně alergologů matkám doporučuje, aby alespoň několik prvních měsíců své děti kojily.


Tuto knihu Zdravé děti bez alergií koupíte v knihkupectví a na internetových stránkách nakladatelství Albatros media.


ZUZI
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Zdravé děti bez alergií:

Zdravé děti bez alergií
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !