Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 21.04. 2018
Dnes má svátek Alexandra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Bezpečné opalování!

Bezpečné opalování!
29. 04. 2008 Péče o tělo
Pokožka každé z nás má velmi významnou úlohu pro naše zdraví. Její celková plocha dosahuje 2m2, a je tudíž naším největším orgánem. Hebká, do bronzova opálená kůže znamená pro mnohé z nás také symbol  …více»

Týden citlivé pleti

Týden citlivé pleti
27. 04. 2008 Péče o tělo
V týdnu od 12. do 17. května letošního roku bude v 250 vybraných lékárnách po celé České republice probíhat TÝDEN CITLIVÉ PLETI.  …více»

Jak si doma poradit se zdravou výživou ?

Jak si doma poradit se zdravou výživou ?
27. 04. 2008 Krása
Rozhovor s Romanem Hadrbolcem, šéfkuchařem světových celebrit, zkušeným mistrem kuchařského umění. Roman se stal novou tváří mezinárodního programu Gustino pro rok 2008. …více»

Pozor na výkroje z ovoce!

Pozor na výkroje z ovoce!
25. 04. 2008 Nemoci
Spotřebitelé upozorňují, že v mnoha stáncích se zeleninou, ale i v kamenných prodejnách se rozmohl nešvar, který zákon o potravinách výslovně zakazuje. Jde o tzv. výkroje a konkrétně o výkroje ananasu …více»

Styl VICTORIA BECKHAM předvede 40 modelek !!

Styl VICTORIA BECKHAM  předvede 40 modelek !!
23. 04. 2008 Krása
Při Mistrovství ČR v účesové tvorbě profesionálů, ale i žáků odborných učilišť se můžete těšit na nové techniky prodlužování vlasů, soutěže v denním líčení ve stylu Victorie Backham a  …více»
 

Hubnete? A víte co si při dietě vybrat v restauraci?

Hubnete? A víte co si při dietě vybrat v restauraci?
21. 04. 2008 Diety
Rozhodli jste se zhubnout. Tentokrát to už myslíte opravdu vážně, takže jste si hned na ledničku umístili dlouhý seznam zakázaných potravin a činností. Mezi nejobávanější patří i návštěva restaurace.  …více»

Jak je to s tukem v těle?

Jak je to s tukem v těle?
21. 04. 2008 Diety
Odborníky bylo zjištěno, že tukové buňky u lidí s nadváhou či obezitou bývají až doslova nacpány tukem. A právě takové buňky podle posledních zjištění samy produkují látky, které …více»

Obezita – strašák současnosti

Obezita – strašák současnosti
21. 04. 2008 Péče o tělo
Obezita vzniká dlouhodobým nepoměrem mezi energetickým příjmem a výdejem. Jde o chronické onemocnění, které již dávno není problémem jen kosmetickým, ale především zdravotním. …více»

Bronzově opálená pokožka vás nemusí stát zdraví!

Bronzově opálená pokožka vás nemusí stát zdraví!
21. 04. 2008 Péče o tělo
Zatímco v některých asijských zemích je světlá pokožka považována za znak neobyčejné krásy, trend v Evropě je opačný. Bronzově zbarvená pokožka je u nás stále v kurzu a mnoho lidí se jí proto hlavně …více»

Víte, že bramborové hranolky mohou být součástí zdravé a vyvážené stravy?

Víte, že bramborové hranolky mohou být součástí zdravé a vyvážené stravy?
20. 04. 2008 Diety
McCain hranolky nejsou nic více než brambory z odbor-ně kontrolované sklizně. Dále obsahují rostlinný olej, který obsahuje nenasycené mastné kyseliny omega 6 a omega 9, nezbytně nutné pro zdraví.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !