Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 21.02. 2019
Dnes má svátek Lenka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Nakonec jsem opravdu zhubla

Nakonec jsem opravdu zhubla
21. 07. 2008 Diety
Po dvou porodech jsem hodně přibrala na váze, a ač jsem se snažila zhubnout, vůbec kila nešla dolů. A to ani navzdory tomu, že jsem spoustu nocí probděla u postýlek nemocných dětí, točila jsem  …více»

Nevěra - kniha pro podváděné i podvádějící

Nevěra - kniha pro podváděné i podvádějící
20. 07. 2008 Nemoci
Populárně odborná monografie našeho předního matrimoniologa je svým tématem ojedinělou publikací na našem knižním trhu. Autor nabízí vlastní pracovní definici pojmu nevěra a přehled jejích hlavních …více»

Jak hubnou čtenářky Chytré Ženy?

Jak hubnou čtenářky Chytré Ženy?
18. 07. 2008 Krása
Nakupujte s chladnou hlavou. Co nekoupíte, to nesníte. Nejspíš i vy máte zvláštní dar objevit doma každou tatranku, sklenice nutely se před vámi třese hrůzou a štangle vysočiny zelená strachy. Pak …více»

Klíšťata - letní nebezpečí

Klíšťata - letní nebezpečí
17. 07. 2008 Nemoci
Nebezpeční zabijáci, kteří mají na svědomí každoročně několik životů.To jsou klíšťata, jichž je v posledních letech v lesích jako máku.A nejen tam a nejen během letních prázdnin.Zvláště letos, kdy byl …více»

Koupání má být radost, ne zdroj zdravotních komplikací

Koupání má být radost, ne zdroj zdravotních komplikací
16. 07. 2008 Nemoci
Léto je konečně tady! Už brzy se převlékneme do plavek a vypravíme se k vodě. Koupání v rybnících, jezerech, řekách nebo přírodních koupalištích s sebou ale kromě relaxace a romantických zážitků  …více»
 

Nenechte ze člena rodiny udělat blázna

Nenechte ze člena rodiny udělat blázna
15. 07. 2008 Nemoci
Kdo jiný by měl být k člověku, kterého bolí duše, laskavý a vlídný než psychologové a psychiatři. Vždyť právě oni jsou odborníky na to, co člověk cítí. Naprostá většina psychiatrů, psychologů  …více»

Léky, které pomáhají

Léky, které pomáhají
14. 07. 2008 Nemoci
Léky nám pomáhají, ale také mohou zabíjet. Řidiči dobře ví, že s alkoholem nesmí usednout za volant, protože alkohol snižuje jejich schopnosti. Stejně tak ale mohou působit i léky. Nesedejte proto …více»

Solární alergie – nepřítel dovolené u vody

Solární alergie – nepřítel dovolené u vody
13. 07. 2008 Nemoci
Pohodička, koupání, slunění ..jenže! Za pár hodin nebo i s odstupem několika dní se mohou objevit na osluněných místech různé druhy vyrážky, která vám znepříjemní život mimo jiné “nervy-drásajícím”  …více»

Domácí vlasové zábaly

Domácí vlasové zábaly
10. 07. 2008 Péče o vlasy
Pro zdravé i nemocné vlasy je dobré, pokud jim dvakrát až třikrát měsíčně dodáte intenzivnější kúru ve formě vlasového zábalu. Vlasové zábaly pomáhají obnovit vlasu, který je poškozený buď mechanickým …více»

Nejčastější letní zažívací potíže

Nejčastější letní zažívací potíže
10. 07. 2008 Nemoci
V létě na nás více než kdy jindy číhá nebezpečí v podobě střevních infekcí, způsobených nakaženými (kontaminovanými) potravinami. Není divu, protože vysoké teploty vytvářejí přímo ideální podmínk …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !