Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 19.01. 2019
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Chystáte se na dalekou dovolenou? Nezapomeňte na rizika

Chystáte se na dalekou dovolenou? Nezapomeňte na rizika
13. 05. 2008 Péče o tělo
Dovolenou v exotických krajích si můžete užít nebo „užít“. V prvním případě stačí trocha opatrnosti, v tom druhém naopak hodně nezájmu. Proč? Protože z vysněné dovolené si můžete jako suvenýr přivézt  …více»

Nový Laser MIX TO vás zbaví vrásek a jizev

Nový Laser MIX TO vás zbaví vrásek a jizev
13. 05. 2008 Krása
Zákrok se provádí ambulantně. Výkon není bolestivý, laserový paprsek způsobuje jen pocit štípání. Proto se 30-45 minut před zákrokem nanese na ošetřovanou oblast mast s anestetikem. Laserové ošetření  …více»

Bio a zdravý rozum

Bio a zdravý rozum
12. 05. 2008 Péče o tělo
Stále aktuální je otázka vhodnosti a výhod biopotravin pro naše stravování. Biopotraviny neřeší problém tvorby diet a skladby vyváženého jídelníčku. Jsou alternativou běžných potravin, neboť jejich …více»

Potřebujeme biopotraviny?

Potřebujeme biopotraviny?
11. 05. 2008 Krása
Rozvoj potravinářské produkce ve 20. století a zvyšující se potřeba skladovat vytvořené potraviny přinesly nutnost používání konzervantů a dalších látek (tzv. xenobiotik). …více»

Opalování a ochrana před UV zářením

Opalování a ochrana před UV zářením
11. 05. 2008 Péče o tělo
Sami často říkáme, že nám doslova „dobíjí baterky“. Pobyt na vzduchu a slunci našemu organismu vyloženě prospívá. Na druhou stranu ale příliš časté vystavování se slunečním paprskům způsobuje v lepším …více»
 

Co říkáte svým oblečením?

Co říkáte svým oblečením?
10. 05. 2008 Pro ženy
Každá žena (či muž) svým oblečením ať vědomě či nevědomě zděluje svému okolí jaká (jaký) je. Nabízí všem zcela otevřenou knihu, kterou si mohou přečíst. Mnoho o sobě člověk řekne barvou oblečení, ale …více»

Chřest, přírodní elixír mládí

Chřest, přírodní elixír mládí
10. 05. 2008 Krása
Do vázy nebo na talíř? Latinský název asparagus officinalis k takové otázce možná svádí, český název této rostliny na ni však dává jasnou odpověď: na talíř! Chřest obecný oceňují labužníci natolik …více»

Chloupky a my

Chloupky a my
9. 05. 2008 Péče o tělo
Ženské nohy a podpaží mají dohromady asi 78 000 vlasových folikul, tento počet je geneticky daný – od chvíle, kdy se narodíte, se žádné nové folikuly nevytvářejí. …více»

Krásné nohy podle poslední módy

Krásné nohy podle poslední módy
9. 05. 2008 Péče o tělo
Nezáleží na tom, zda používáte krém, tělové mléko nebo zvláčňující tělový olej – nejdůležitější je pokožce dodat potřebnou vlhkost. Nohy vypadají dobře jen tehdy, jsou-li hladké, hebké a zdravé. …více»

Jak účinně zformovat tělo do plavek?

Jak účinně zformovat tělo do plavek?
9. 05. 2008 Péče o tělo
Přináším několik vlastních tipů, které dokáží opravdové zázraky! Sjednotím to do několika bodů. Nejen že získáte skvěle zformované tělo, ale zároveň prospějete pleti a svému zdraví! Takže STOP …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !