Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 17.08. 2018
Dnes má svátek Petra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Samovyšetření prsou

Samovyšetření prsou
2. 12. 2007 Péče o tělo
Ženy kolem třiceti let by měly provádět samovyšetření prsu pravidelně, a to nejlépe jednou za měsíc. Mohou předejít rozvinutí zhoubné rakoviny prsu. Zhoubné nádory prsů jsou častým nádorovým onemocněním …více»

Wellness? To je takové milé hýčkání

Wellness?  To je takové milé hýčkání
25. 11. 2007 Péče o tělo
Význam slova wellness je znám každému malému dítěti. Je to samozřejmost současného životního stylu. Wellness je prostě něco jako zdraví. Ale je tomu úplně tak přesně?  …více»

NÁVOD NA POUŽITÍ ČESKÉHO ZDRAVOTNICTVÍ V ROCE 2008

NÁVOD NA POUŽITÍ ČESKÉHO ZDRAVOTNICTVÍ V ROCE 2008
24. 11. 2007 Nemoci
Také jste si již několikrát položili otázku, kolik asi budete platit při návštěvě lékaře, kolik za recepty a pobyt v nemocnici? Těhotné maminky jistě zajímá výše poplatku při pravidelných návštěvách u gynekologa, maminky zase kontroly …více»

Vůně pro lepší život

Vůně pro lepší  život
24. 11. 2007 Krása
Dnešní život celého tzv. západního světa je charakteristický svou hektičností. Naše těla jsou zatížená a stresovaná. Ztrácí se spojení s přírodou a zapomínáme na to, že člověk je stále součástí přírody a pokud jí nebudeme ničit, ona  …více»

Máte už hodnotný dárek k Vánocům? Můžete mít dva!

Máte už hodnotný dárek k Vánocům? Můžete mít dva!
18. 11. 2007 Péče o tělo
Snad každý z nás na vlastní kůži poznal, jak je někdy těžké vybrat dárek pro své blízké, který by opravdu potěšil. Vedle kategorie drahých a krásných dárků, které mají udělat radost už při samotném pohledu, se mnohem …více»
 

Krásné nohy bez křečových žil - Jak na to?

Krásné nohy bez křečových žil - Jak na to?
18. 11. 2007 Péče o tělo
Křečové žíly jsou jasně viditelné žíly pod kůží, které se kroutí, mají ztenčenou stěnu a jsou rozšířené. Nejčastěji jsou postiženy povrchové žíly dolní končetiny. Jsou postiženy i žilní chlopně, které umožňují krvi, aby  …více»

Co nevíte o vlasech?

Co nevíte o vlasech?
16. 11. 2007 Péče o tělo
Péče s vlasy rozhodně není pouze kosmetickou záležitostí. Nejde totiž jen o dobrý pocit při pohledu do zrcadla a účes podle poslední módy, ale i o zdraví – nemocná pokožka může působit různé zdravotní potíže a signalizovat i některá …více»

Obezitu vyženeme z těla nejlépe pohybem

Obezitu vyženeme z těla nejlépe pohybem
16. 11. 2007 Diety
Chcete skoncovat s obezitou či nadváhou? Přestaňte nezdravě jíst, pravidelně sportujte a zajeďte si do lázní. Nejlépe je spojit vše dohromady. „Ano, velmi vhodným místem na zahájení postupného hubnutí jsou lázně …více»

Podzim je ideální k úpravě těla

Podzim je ideální k úpravě těla
14. 11. 2007 Péče o tělo
Podzim většina z nás nemiluje. Spadané listí, málo slunce, mírná či větší deprese. Jenže podzim může být ideální nejen ke sbírání barevného listí či pouštění draků. Je to ideální období k plastické operaci …více»

Co způsobuje příliš mnoho vitamínů?

Co způsobuje příliš mnoho vitamínů?
11. 11. 2007 Péče o tělo
Vitaminy jsou sice pro naše tělo životně důležité, což však neznamená, že jejich dvojnásobná dávka nám dvojnásobně prospěje. Jejich nadměrný příjem může být dokonce nebezpečný a může náš organismus  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !