Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.12. 2018
Dnes má svátek Lýdie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Účinné hubnutí musí být intenzivní!

Účinné hubnutí musí být intenzivní!
9. 04. 2008 Diety
Opakovaně držím všechny možné diety, co já jsem jich už vyzkoušela! Krátkodobě se mi i podařilo zhubnout několik kilogramů. Pak se ale dostavil útroby svírající vlčí hlad, nebo mi bylo smutno, byla  …více»

Hubneme krok za krokem

Hubneme krok za krokem
9. 04. 2008 Péče o tělo
Snižování hmotnosti se může přirovnat k běhu na dlouhou trať. Cílem je postupné ale trvalé zavádění změn do života tak, aby byl snížen příjem a zvýšen výdej energie. …více»

Čepice dolů! Je tu jaro...

Čepice dolů! Je tu jaro...
9. 04. 2008 Péče o vlasy
Jaro se letos dostává ke slovu jen obtížně, ale přesto, jaro je tady, možná nesmělé, ale je tu! S radostí odložíme zimní kabáty, rukavice a čepice. Je dobrým zvykem vítat jaro v novém, ať to je nová  …více»

Myslete na svůj zrak hlavně když svítí sluníčko

Myslete na svůj zrak hlavně když svítí sluníčko
8. 04. 2008 Péče o tělo
Slunce, teplo, voda – léto bude za pár týdnů v plném proudu. Jsou i vaše oči připravené na sluneční paprsky? Pokud ne, měli byste v čas navštívit oční optiku, kde vám jistě profesionálně poradí  …více»

Rozhovor o problematice akné a péče o pleť

Rozhovor o problematice akné a péče o pleť
6. 04. 2008 Krása
Rozhovor o problematice akné a péče o pleť s MUDr. Kykalovou – korektivní dermatolog, specialista na laserovou a estetickou medicínu. Zajímá Vás, co vyloučit ze stravy a jaký má vliv na pleť čokoláda? …více»
 

Evropský den Melanomu

Evropský den Melanomu
3. 04. 2008 Nemoci
Blíží se Evropský den Melanomu. V rámci toho projektu je zájemcům poskytováno bezplatné vyšetření kůže u jejich dermatologa. …více»

Sestavte si zdravý jídelníček a trochu zhubněte

Sestavte si zdravý jídelníček a trochu zhubněte
3. 04. 2008 Péče o tělo
Chcete se stravovat zdravě či rozumně hubnout bez pocitu hladu? Sestavte si zdravý jídelníček a hlídejte nejen celkovou energetickou hodnotu stravy, ale i její správnou skladbu a rozložení během dne. …více»

Lze se projíst ke krásným vlasům? (2)

Lze se projíst ke krásným vlasům? (2)
2. 04. 2008 Péče o vlasy
Takže otázka vlastně zní: lze se projíst ke krásným vlasům? Odpověď není tak snadná, ale přesto zní: ano, do jisté míry je to možné. Ani sebelepší strava nezmění zásadně genetické dispozice nebo  …více»

Ewa Farná nenosila rovnátka jen kvůli křivým zubům

Ewa Farná nenosila rovnátka jen kvůli křivým zubům
1. 04. 2008 Úspěšní lidé
Zpěvačka Ewa Farna je označována za propagátorku rovnátek. Díky ní se mnoho teenagerů přestalo stydět za tzv. drátky v puse. V dalším díle pořadu Hádej, kdo jsem!  …více»

Pružnost pleti se s věkem snižuje

Pružnost pleti se s věkem snižuje
30. 03. 2008 Péče o tělo
Z dlouhodobých studií renovovaných ústavů vyplývá, že ne všechny ženy umí o svoji pleť vhodně pečovat a méně často znají hladinu vlhkosti své pleti. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !