Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.06. 2019
Dnes má svátek Leoš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Čokoládová terapie

Čokoládová terapie
26. 02. 2008 Péče o tělo
Čokoládové ošetření je multifunkční relaxační kosmetické ošetření s využitím čokolády a širokého souboru účinných látek, antioxidantů a látek bránících vzniku zánětů a mikrozánětů, což zpomaluje proces stárnutí kůže.  …více»

Masáže - harmonie mysli a těla

Masáže - harmonie mysli a těla
25. 02. 2008 Péče o tělo
Stále více lidí si uvědomuje, že krása vychází především z vnitřní harmonie mysli a těla. I když se to neposlouchá dobře, bez dodržování pitného režimu, zásad správné racionální výživy, nedostatku fyzické aktivity a přemíře stresu …více»

Obsah energie a živin již nyní na obalech výrobků

Obsah energie a živin již nyní na obalech výrobků
20. 02. 2008 Péče o tělo
Již u tří set výrobků mohou spotřebitelé využít pro orientaci při nákupu potravin nové značení GDA, tj. detailní informace o obsahu energie a živin v jedné porci a o jeho podílu na doporučeném denním množství. Za podpory  …více»

Tipy na správné protažení celého těla

Tipy na správné protažení celého těla
8. 02. 2008 Fitness
Každý, kdo rád sportuje, už asi netrpělivě očekává příchod jara. Pohyb na čerstvém vzduchu nic nenahradí, ovšem do doby, než bude venku příjemné počasí, většině sportovních nadšenců nezbývá než svůj oblíbený sport provozovat  …více»

Náplasti – „chytré“ nosiče léků

Náplasti – „chytré“ nosiče léků
7. 02. 2008 Nemoci
Výhody aplikace léků prostřednictvím náplastí spočívají v šetrnosti vůči organizmu, ve vyrovnané hladině účinné látky v těle a komfortu pro pacienty. Podstatnou předností této aplikace je předání přesné dávky léku, což zaručuje stabilní …více»
 

Hořký život se sladkou nemocí

Hořký život se sladkou nemocí
7. 02. 2008 Nemoci
Když vám lékař sdělí diagnózu s názvem „diabetes mellitus“, nastávají vám krušné časy. Nejen, že je před vámi nutnost trvalé změny životního stylu, ale zároveň se jedná o nemoc, na jejíž léčbu je každý sám – lékař totiž může  …více»

Strašák naprosté většiny mužů

Strašák naprosté většiny mužů
6. 02. 2008 Nemoci
Poruchy erekce, čili erektilní dysfunkce, nejsou vážnou nemocí. Strašák naprosté většiny mužů se v dnešní době dá poměrně snadno napravit. Důležitou podmínkou je ale řešit ho včas.  …více»

Léčivý zázrak ze Sibiře: Minerál šungit

Léčivý zázrak ze Sibiře: Minerál šungit
5. 02. 2008 Nemoci
Šungit je 2 miliardy let starý minerál, jehož jediné naleziště se nachází v Karélii, v severozápadním Rusku. Šungit obsahuje křemík a uhlík ve velmi neobvyklé formě tzv. fullerenů a má zcela mimořádné účinky, díky kterému  …více»

Jarní wellness víkend s Chytrou Ženou

Jarní wellness víkend s Chytrou Ženou
1. 02. 2008 Krása
Připravili jsme pro Vás další relaxační wellness víkend za účasti lékařek, odbornic na zdravou životosprávu, masérek a vizážistek. Prožijete wellnes víkend také za účasti naší známé astroložky Márii Juru. Nejen že si  …více»

Slavné osobnosti ovlivňují plastickou chirurgii

Slavné osobnosti ovlivňují plastickou chirurgii
1. 02. 2008 Péče o tělo
Proběhl přelomový celosvětový průzkum předních plastických chirurgů. Chcete vědět, které celebrity jsou předlohami pro chirurgy při jejich zákrocích. Mezi favority jsou Jolieová, Kidmanová, Andersonová, Lorenová, Bündchenová …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !