Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 05.12. 2019
Dnes má svátek Jitka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Piercing - pěkná, ale nebezpečná ozdoba

Piercing - pěkná, ale nebezpečná ozdoba
27. 06. 2008 Nemoci
V posledních letech si mladí lidé stále častěji zdobí různé části svého těla kovovými ozdobami rozmanitých tvarů. Mnozí jeho majitelé si ale vůbec neuvědomují nebo podceňují rizika piercingu. …více»

Domácí mazlíčci mohou roznášet nebezpečné choroby

Domácí mazlíčci mohou roznášet nebezpečné choroby
27. 06. 2008 Zvířátka
Pes či kočka jsou samozřejmou součástí mnoha rodin a zvláště děti se s nimi rádi mazlí. Idylický obrázek ovšem má i své stinné stránky. Pokud své domácí mazlíčky pravidelně nezbavujeme vnějších …více»

Alergie - nemoc 21. století

Alergie - nemoc 21. století
25. 06. 2008 Nemoci
Červené oči zalité slzami, celoroční kýchání, občas nějaký ekzém. Rýma, ne z nachlazení. Zná to většina z nás. Dorazíte k lékaři a po různých vyšetření vám oznámí – jste alergik. Nemoc, která v tomto  …více»

Chraňte se před rakovinou děložního čípku

Chraňte se před rakovinou děložního čípku
24. 06. 2008 Nemoci
V České republice je rakovina děložního čípku ročně zjištěna u jednoho tisíce žen, z nichž kolem čtyř set nemoci podlehne. To je až dvakrát více, než v jiných evropských zemích. Většině zbytečných …více»

Při hubnutí si stanovte rozumné cíle

Při hubnutí si stanovte rozumné cíle
22. 06. 2008 Péče o tělo
Lidé trpící obezitou nebo nadváhou mají často pocit, že se svým stavem nemohou nic dělat. Mají deprese z toho, že se jim opakovaně nedaří zhubnout, neúspěchy pak zahánějí jídlem, což opět prohlubuje …více»
 

Masáže konopným olejem

Masáže konopným olejem
18. 06. 2008 Péče o tělo
Tým Therme Laa Hotel & Spa vyvinul absolutně nový masážní olej a úplně nový druh masáže: Therme Laa Senses masáž s konopným olejem. Nová masáž obsahuje prvky klasické masáže v kombinaci s hudbou …více»

Když vás často bolí záda, je vám drahá každá rada

Když vás často bolí záda, je vám drahá každá rada
11. 06. 2008 Nemoci
Více než 70 % lidí alespoň jednou v životě pocítí nepříjemnou bolest v kříži. Nejvíce ohroženou skupinou jsou lidé ve věku 35-55 let, přičemž v podstatě nezáleží na pohlaví. Bolest zad nás může ročně  …více»

Pochod proti rakovině prsu 2008

Pochod proti rakovině prsu 2008
10. 06. 2008 Nemoci
Již poosmé se Česká republika připojí k padesáti zemím světa, kde lidé Avon Pochodem bojují proti rakovině prsu. Letošní pochod odstartuje 14. června 2008 v poledne z dolní části Václavského náměstí  …více»

Péče o problematickou pleť

Péče o problematickou pleť
10. 06. 2008 Péče o tělo
Opticky ji poznáte velmi snadno a rychle – podle zvýšeného lesku a rozšířených pórů. Často se na ní také tvoří zanícené komedony. Akné je zánět mazových žláz a vlasových folikulů. Nejčastěji postihuje obličej a krk …více»

Černá henna poškozuje zdraví

Černá henna poškozuje zdraví
6. 06. 2008 Nemoci
Obvyklým vedlejším účinkem malování černou hennou jsou těžké alergické reakce provázené dlouhodobým poškozením zdraví. Barviva přidaná do pasty z henny k dosažení temně černého zbarvení …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !