Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 09.07. 2020
Dnes má svátek Drahoslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Evropský den Melanomu

Evropský den Melanomu
3. 04. 2008 Nemoci
Blíží se Evropský den Melanomu. V rámci toho projektu je zájemcům poskytováno bezplatné vyšetření kůže u jejich dermatologa. …více»

Sestavte si zdravý jídelníček a trochu zhubněte

Sestavte si zdravý jídelníček a trochu zhubněte
3. 04. 2008 Péče o tělo
Chcete se stravovat zdravě či rozumně hubnout bez pocitu hladu? Sestavte si zdravý jídelníček a hlídejte nejen celkovou energetickou hodnotu stravy, ale i její správnou skladbu a rozložení během dne. …více»

Lze se projíst ke krásným vlasům? (2)

Lze se projíst ke krásným vlasům? (2)
2. 04. 2008 Péče o vlasy
Takže otázka vlastně zní: lze se projíst ke krásným vlasům? Odpověď není tak snadná, ale přesto zní: ano, do jisté míry je to možné. Ani sebelepší strava nezmění zásadně genetické dispozice nebo  …více»

Ewa Farná nenosila rovnátka jen kvůli křivým zubům

Ewa Farná nenosila rovnátka jen kvůli křivým zubům
1. 04. 2008 Úspěšní lidé
Zpěvačka Ewa Farna je označována za propagátorku rovnátek. Díky ní se mnoho teenagerů přestalo stydět za tzv. drátky v puse. V dalším díle pořadu Hádej, kdo jsem!  …více»

Pružnost pleti se s věkem snižuje

Pružnost pleti se s věkem snižuje
30. 03. 2008 Péče o tělo
Z dlouhodobých studií renovovaných ústavů vyplývá, že ne všechny ženy umí o svoji pleť vhodně pečovat a méně často znají hladinu vlhkosti své pleti. …více»
 

Zubům sluší bílá barva

Zubům sluší bílá barva
26. 03. 2008 Péče o tělo
Zubní sklovina je přirozeně mléčná, ale během života se barví nejrůznějšími pigmenty. Mezi nejobávanější barviva patří cigarety, káva, čaj, kolové limonády a červené víno. Při jejich pravidelné  …více»

Spotřeba biopotravin v ČR roste

Spotřeba biopotravin v ČR roste
25. 03. 2008 Krása
Spotřeba biopotravin v České republice dosáhla v roce 2007 1,29 miliardy korun, což je nárůst o 70 procent oproti roku 2006.  …více»

Obočí udává charakter celého obličeje

Obočí udává charakter celého obličeje
21. 03. 2008 Péče o tělo
Obočí je velice důležité, protože udává ráz a charakter celého obličeje. Tvar obočí je možno změnit a vylepšit. Špatně upravené obočí pokazí celkový vzhled. Nikdy obočí nevytrháváme na horním …více»

Oslavte Světový den vody 2008

Oslavte Světový den vody 2008
21. 03. 2008 Krása
V pořadí již 15. ročník Světového dne vody, který si připomínají i lidé v České republice, upozorňuje světovou veřejnost na problematiku čistoty vody a s ní spojenou hygienu.  …více»

Soutěž o nejkrásnější nohy!

Soutěž o nejkrásnější nohy!
20. 03. 2008 Úspěšní lidé
Kdo z českých celebrit má nejkrásnější nohy? Finalistky soutěže o nejkrásnější nohy českých celebrit již byly představeny: jsou jimi Petra Faltýnová, Lucie Váchová a Kateřina Kristelová  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !