Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 13.07. 2020
Dnes má svátek Markéta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Voňavá nálada

Voňavá nálada
9. 12. 2007 Krása
Celebrity si zamilovaly aromaterapii a hned se v Hollyvoodu všichni cítí lépe. Funguje to, anebo je to jen mnoho povyku pro nic? Tak to rozhodně nezjistíte, dokud si ji nevyzkoušíte i vy sama! …více»

Zapomeňte na diety – IN je WELLNESS!

Zapomeňte na diety – IN je WELLNESS!
8. 12. 2007 Krása
Již delší dobu se objevují pořady, seriály, články a pravidelné rubriky o hubnutí a dietách. Hubnou slavné osobnosti i obyčejní lidé – pod dohledem odborníků nebo na vlastní pěst. Ne vždy je však při propagaci hubnutí zmíněna zmíněna komplexnost …více»

Vánoční snídaně nemusí být kalorickou bombou

Vánoční snídaně nemusí být kalorickou bombou
2. 12. 2007 Diety
Vánoční cukroví a kakao, studený řízek se salátem z předchozího dne nebo vánočka s vaječným koňakem – i tak vypadá vánoční snídaně některých z nás. Tak nevyvážený a kalorický začátek dne si však nemohou  …více»

Zničená prsa sportem? I to je možné

Zničená prsa sportem? I to je možné
2. 12. 2007 Péče o tělo
Lenka byla vždycky atraktivní mladá dáma. Dlouhé blond vlasy, vždy dobře naladěná, skvělá vysportovaná postava. Co víc by si člověk mohl přát. A právě sport byl tím, který jí v životě přichystal nejednu radost …více»

Polovinu lidstva trápí atopický ekzém či akné

Polovinu lidstva trápí atopický ekzém či akné
2. 12. 2007 Nemoci
Lidská kůže představuje hraniční orgán, který nás odděluje od okolního světa. A současně nás chrání před nejrůznějšími negativními vlivy prostředí. Jenže kůže může také onemocnět. Choroby  …více»
 

Samovyšetření prsou

Samovyšetření prsou
2. 12. 2007 Péče o tělo
Ženy kolem třiceti let by měly provádět samovyšetření prsu pravidelně, a to nejlépe jednou za měsíc. Mohou předejít rozvinutí zhoubné rakoviny prsu. Zhoubné nádory prsů jsou častým nádorovým onemocněním …více»

Wellness? To je takové milé hýčkání

Wellness?  To je takové milé hýčkání
25. 11. 2007 Péče o tělo
Význam slova wellness je znám každému malému dítěti. Je to samozřejmost současného životního stylu. Wellness je prostě něco jako zdraví. Ale je tomu úplně tak přesně?  …více»

NÁVOD NA POUŽITÍ ČESKÉHO ZDRAVOTNICTVÍ V ROCE 2008

NÁVOD NA POUŽITÍ ČESKÉHO ZDRAVOTNICTVÍ V ROCE 2008
24. 11. 2007 Nemoci
Také jste si již několikrát položili otázku, kolik asi budete platit při návštěvě lékaře, kolik za recepty a pobyt v nemocnici? Těhotné maminky jistě zajímá výše poplatku při pravidelných návštěvách u gynekologa, maminky zase kontroly …více»

Vůně pro lepší život

Vůně pro lepší  život
24. 11. 2007 Krása
Dnešní život celého tzv. západního světa je charakteristický svou hektičností. Naše těla jsou zatížená a stresovaná. Ztrácí se spojení s přírodou a zapomínáme na to, že člověk je stále součástí přírody a pokud jí nebudeme ničit, ona  …více»

Máte už hodnotný dárek k Vánocům? Můžete mít dva!

Máte už hodnotný dárek k Vánocům? Můžete mít dva!
18. 11. 2007 Péče o tělo
Snad každý z nás na vlastní kůži poznal, jak je někdy těžké vybrat dárek pro své blízké, který by opravdu potěšil. Vedle kategorie drahých a krásných dárků, které mají udělat radost už při samotném pohledu, se mnohem …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !