Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod Pejsci se radují z krmiva od čtenářek portálu Chytrá ŽenaPejsci se radují z krmiva od čtenářek portálu Chytrá Žena
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 05.07. 2015
Dnes má svátek Cyril a Metoděj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Krása

Detoxikace organismu

Detoxikace organismu
6. 02. 2010 Krása
Detoxikací rozumíme proces, jímž se tělo zbavuje jedovatých látek. Samotná detoxikace má pomoci organismu zbavit se toxických látek dříve než začnou v organizmu narušovat probíhající fyziologické proc …více»

Naučte se mít ráda!

Naučte se mít ráda!
5. 02. 2010 Krása
Procházím ulicí, míjejí mě lidé různého pohlaví, různého věku. Hubení, štíhlí, vysocí, malí… A jako ženská si prostě všímám své konkurence – žen. Kterákoliv kolem mě projde, závidím jí.  …více»

S endoskopií bez jizev

S endoskopií bez jizev
25. 01. 2010 Krása
O endoskopii coby diagnostické metodě už většina lidí někdy slyšela. Mnohé jímá hrůza při představě, že jim lékař bude některým z tělních otvorů zavádět hadičku, aby tak mohl prohlédnout některý z  …více»

Chcete opět nabýt ztracený půvab? Skoncujte s kouřením!

Chcete opět nabýt ztracený půvab? Skoncujte s kouřením!
5. 01. 2010 Krása
Kouření cigaret neblaze ovlivňuje funkci mnoha orgánů v lidském těle. Toto působení sice nemusí mít hned tragické následky v podobě infarktu nebo rakoviny, některé změny přesto mohou být – zejména  …více»

Tvářenka doladí váš make-up

Tvářenka doladí váš make-up
28. 12. 2009 Krása
Žádný dokonalý make-up se bez tvářenky, nebo chcete-li růže, neobejde. Pomůže vám krásně vymodelovat obličej a navíc může skvěle oživit unavenou pleť. …více»
 

Krása očima plastického chirurga

Krása očima plastického chirurga
26. 12. 2009 Krása
Kdo je krásný? Nakolik je krása relativní? A není snad krása nespravedlivá? Vždyť již krásnému miminku se dostává více pozornosti než tomu méně krásnému. Ale pro každou matku,je její dítě nejkrásnější …více»

Rovnátka – móda nebo nutnost?

Rovnátka – móda nebo nutnost?
22. 12. 2009 Krása
Po čtyřech letech práce na ortodontickém oddělení jsem se nedávno zamyslela nad tím, proč lidé nejčastěji vyhledávají naši pomoc a co od nás očekávají praktičtí zubní lékaři. Výsledky jsou zajímavé. …více»

Minerální koktejl

Minerální koktejl
24. 11. 2009 Krása
Nejdříve se objevila biokosmetika, pak vibrující řasenka, teď minerální líčidla - přírodní, čisté přípravky prakticky bez chemických látek. Trend s velkým T. Je ale opravdu tak úžasný? …více»

Jiná barva očí? S kontaktními čočkami za pár sekund!

Jiná barva očí? S kontaktními čočkami za pár sekund!
7. 11. 2009 Krása
Napadlo vás někdy, co vás při prvním setkání na lidech upoutá nejvíce? Ano, oči hrají v mezilidském kontaktu jednu z hlavních rolí. Proč se stydět za své oči, když mohou mít vaši vysněnou barvu? …více»

Pohádkový rychlokurz krásy

Pohádkový rychlokurz krásy
2. 11. 2009 Krása
Víte jak udělat z Popelky princeznu? Pokud ne, postupujte s námi krok za krokem a zrcadlo Vám na konci odpoví, zda se to podařilo... …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.
NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !