Český Slavík Mattoni 2014 zná své vítězeČeský Slavík Mattoni 2014 zná své vítěze Nová pohádka Tři bratři Nová pohádka Tři bratři Školní rok a prázdniny 2014/2015Školní rok a prázdniny 2014/2015 Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Vánoce v kuchyni
Soutěžte s námi
o 300 skvělých výher
do startu zbývá
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.12. 2014
Dnes má svátek Šimon
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Jak zdravě zhubnout? Nechte si vytvořit dietní plán – dietní jídelníček na hubnutí výživovými poradci centra Wellnessia.
Nabízíme lázeňské pobyty a wellness procedury pro vaši relaxaci.

Krása

Když se jí pomeranč

Když se jí pomeranč
27. 01. 2009 Krása
Oranžový nebo červený, celý nebo vymačkaný, evropský nebo z Dálného východu. Každopádně jakýkoliv pomeranč, jakýmkoliv způsobem zpracovaný, je zdrojem přirozeného vitamínu C a povzbuzuje naší fyzičku. …více»

Kapesní bylinkář

Kapesní bylinkář
27. 01. 2009 Péče o tělo
Bylinky jsou nepřekonatelné. Jsou jemné, nedráždí žaludek a při správné aplikaci mají minimální vedlejší účinky. Pár takových mimořádných rostlinek pro vás jedna z našich čtenářek připravila. O jejich …více»

Malá škola líčení

Malá škola líčení
22. 12. 2008 Krása
Přirozenou krásu pak samo sebou může žena vylepšit ještě dekorativní kosmetikou. Když víte jak na to, dokáže líčení docela velká kouzla... akmile řekneme dekorativní kosmetika, řada žen si vybaví …více»

Jarní veletrh World of Beauty & Spa 2009

Jarní veletrh World of Beauty & Spa 2009
20. 12. 2008 Krása
Zajímají Vás novinky a trendy v oblasti kosmetiky, wellness, relaxace, manikúry a péče o nohy? Zajímají Vás praktické ukázky relaxačních masáží a blahodárné účinky aromaterapie? …více»

Esenciální oleje a jejich vlastnosti

Esenciální oleje a jejich vlastnosti
1. 12. 2008 Krása
Zmínky o používání esenciálních olejů se objevují již v nejstarších dochovaných historických záznamech, avšak v minulosti nebyly všemu obyvatelstvu snadno dostupné. …více»
 

Otázky kolem vůní...

Otázky kolem vůní...
28. 11. 2008 Krása
Vůně je ideálním vánočním dárkem nejen pro ženy, ale také pro muže a mladé dámy a pány, kteří začínají o svůj vzhled v období puberty více dbát. Někdy si i my samy k Vánocům přejeme parfém... …více»

VITALITA-SVĚŽEST-POVZBUZENÍ

VITALITA-SVĚŽEST-POVZBUZENÍ
24. 11. 2008 Krása
Kosmetické produkty proměnily výjimečné dary přírody na nové aktivní složky pro krásu a zdraví, které splnují všechny potřeby Vaší pleti. Již v dávných dobách hledali lidé podporu v čistých zdrojích …více»

Co v zimě dělat, aby byla vaše pleť fit?

Co v zimě dělat, aby byla vaše pleť fit?
23. 11. 2008 Krása
Zima představuje pro naši pleť velkou zátěž. V chladu tuhnou mastné látky zvané lipidy, které se nacházejí v buněčné stěně. Kvůli tomu se do buněk jen těžce dostávají výživné látky. V zimě zpomalují  …více»

Barevná typologie aneb jak vypadat svěží

Barevná typologie aneb jak vypadat svěží
20. 11. 2008 Krása
Vypadáte unaveně, bez energie a působíte nesympaticky? Problém může být v tom, že si vybíráte barvy, které Vám nesluší. Právě proto je tu barevná typologie. …více»

Příběh o skořici

Příběh o skořici
13. 11. 2008 Krása
Dávno tomu, kdy lidé žili v souladu s přírodou a jejími řády. V této době nám příroda věnovala velmi vzácný a aromatický dar v podobě nádherného stromu.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !