Muzikál EVITA od 19.2. 2015 v divadle Studio DVAMuzikál EVITA od 19.2. 2015 v divadle Studio DVA Nikol Švantnerová je nová Česká Miss 2015Nikol Švantnerová je nová Česká Miss 2015 TýTý 2014 získali Gott, Vondráčková i Karel ŠípTýTý 2014 získali Gott, Vondráčková i Karel Šíp Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 25.04. 2015
Dnes má svátek Marek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Krása

Prsa jako zamlada…

Prsa jako zamlada…
2. 09. 2009 Krása
Jak zpevnit ochablé poprsí? Zapomeňte na krémy, pomůže jedině operace! Ženské prsy byly od nepaměti symbolem krásy a ženskosti. Není proto divu, že jejich tvar a symetrie výrazně ovlivňuje ženy. …více»

Jak kosmetické přípravky přicházejí na svět?

Jak kosmetické přípravky přicházejí na svět?
24. 08. 2009 Krása
Každá žena se ráda nechává hýčkat kosmetikou, má svojí oblíbenou značku a kosmetický přípravek. Kolik z nás žen ale ví, jak se vlastně kosmetika vyrábí a jací lidé za jejím vývojem stojí? …více»

Krása není doménou jen mladých žen aneb I stárnout je umění

Krása není doménou jen mladých žen aneb I stárnout je umění
23. 08. 2009 Krása
V současné době, kdy nás ze všech stran masíruje kult mládí a nutí nám hodnoty, jako jsou dokonalost, aktivita a produktivita, jako by nebylo místo pro jev zcela přirozený a běžný – lidské stárnutí.  …více»

Jak se líčit a pečovat o pleť během léta?

Jak se líčit a pečovat o pleť během léta?
12. 08. 2009 Krása
Zásadou číslo jedna je ochrana proti nežádoucímu UV záření. Podle svého fototypu si vyberte vhodný ochranný krém a pravidelně ho nanášejte na pleť. Sluníčku bychom se měly vyhýbat mezi 11-15 hod. …více»

Čtyři tipy pro krásu!

Čtyři tipy pro krásu!
3. 08. 2009 Krása
Být krásná je snadné! Stačí přijmout svůj vzhled takový, jaký je, a vyzdvihnout jeho přednosti. A věřte - každá žena má něco, čím se může chlubit! Tak vyzkoušejte naše kosmetické tipy a nechte.... …více»
 

Klasická, přírodní, bio a aromaterapeutická kosmetika aneb jak se v nich vyznat?

Klasická, přírodní, bio a aromaterapeutická kosmetika aneb jak se   v nich vyznat?
27. 07. 2009 Krása
Co je přírodní, co bio, klasická a aromaterapeutická kosmetika? Jako „přírodní“ může v současnosti bez kontroly označovat své kosmetické produkty v podstatě kterýkoli výrobce.  …více»

Protěž přispívá ke kráse a zdraví pokožky

Protěž přispívá ke kráse a zdraví pokožky
29. 06. 2009 Krása
Plesnivec alpský (Leontopodium alpinum), též protěž alpská, je jedna z nejznámějších horských květin. Protěž Je vytrvalá bylina, pokrytá bílým plstem. Přímá lodyha je 5-30 cm vysoká. Listy má nejen …více»

Staňte se profesionální vizážistkou...

Staňte se profesionální vizážistkou...
4. 06. 2009 Krása
Make up artist neboli profesionální vizážista. Atraktivní a trendy zaměstnání, které umožňuje být časově flexibilní. Ideální práce pro kreativní ženu. Je to obor neustále se rozvíjející a možnosti …více»

Stárnutí pokožky? Jde to i jinak!

Stárnutí pokožky? Jde to i jinak!
19. 05. 2009 Krása
Stárnutí buněk pokožky není pouze přirozeným následkem plynutí času a reálný věk ženy neodpovídá vždy skutečnosti, kterou vidíme na její tváři. Je mnoho faktorů ovlivňujících urychlení procesů  …více»

Do sukně i s křečovými žilami

Do sukně i s křečovými žilami
16. 05. 2009 Krása
Muži by za nás volili jednoznačně. Cokoli, s jedinou podmínkou: čím kratší, tím lepší. Ale proč se nechat omezovat… Právě variabilita délek, střihů a materiálů dělá ze sukně geniální oblečení. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !