Životopisná komedie Zachraňte pana BankseŽivotopisná komedie Zachraňte pana Bankse Fantasy film Kráska a zvířeFantasy film Kráska a zvíře Muž roku ČR 2014 - přihlaste svého partnera či kamaráda!Muž roku ČR 2014 - přihlaste svého partnera či kamaráda! Filmová komedie Víta Olmera BONY A KLID 2Filmová komedie Víta Olmera BONY A KLID 2
Chytrá Žena na Facebooku
Fotosoutěž
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 24.04. 2014
Dnes má svátek Jiří
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
Nejčtenější články
ZAJÍMAVÉ TIPY
Jak zdravě zhubnout? Nechte si vytvořit dietní plán – dietní jídelníček na hubnutí výživovými poradci centra Wellnessia. Nabízíme lázeňské a wellness pobyty pro vaši relaxaci.

Krása

Masáže konopným olejem

Masáže konopným olejem
18. 06. 2008 Péče o tělo
Tým Therme Laa Hotel & Spa vyvinul absolutně nový masážní olej a úplně nový druh masáže: Therme Laa Senses masáž s konopným olejem. Nová masáž obsahuje prvky klasické masáže v kombinaci s hudbou …více»

Péče o problematickou pleť

Péče o problematickou pleť
10. 06. 2008 Péče o tělo
Opticky ji poznáte velmi snadno a rychle – podle zvýšeného lesku a rozšířených pórů. Často se na ní také tvoří zanícené komedony. Akné je zánět mazových žláz a vlasových folikulů. Nejčastěji postihuje obličej a krk …více»

Dny slunce bez rizika

Dny slunce bez rizika
29. 05. 2008 Krása
Cílem projektu DNY SLUNCE BEZ RIZIKA je zvýšit povědomí široké veřejnosti o možných rizikách slunečního záření a doporučit vhodné chování na slunci. Navštivte od 4. června vybrané lékárny  …více»

Kde se berou biopotraviny a jak je poznáme?

Kde se berou biopotraviny a jak je poznáme?
15. 05. 2008 Krása
Biopotraviny začínají být velmi diskutovaným a často také kontroverzním tématem mezi jejich nadšenými příznivci a většími či menšími odpůrci. Každá skupina má pro svá tvrzení řadu pravdivých argumentů …více»

Co biopotraviny rozhodně nevyřeší - aneb vyvracení mýtů

Co biopotraviny rozhodně nevyřeší - aneb vyvracení mýtů
14. 05. 2008 Krása
Biopotraviny rozhodně nemají (ve srovnání s běžnými potravinami) nižší obsah kalorií, a nejsou tudíž výhodnější pro redukční dietu. Ani obsah cholesterolu v biopotravinách není nižší, proto nejsou  …více»
 

Nový Laser MIX TO vás zbaví vrásek a jizev

Nový Laser MIX TO vás zbaví vrásek a jizev
13. 05. 2008 Krása
Zákrok se provádí ambulantně. Výkon není bolestivý, laserový paprsek způsobuje jen pocit štípání. Proto se 30-45 minut před zákrokem nanese na ošetřovanou oblast mast s anestetikem. Laserové ošetření  …více»

Potřebujeme biopotraviny?

Potřebujeme biopotraviny?
11. 05. 2008 Krása
Rozvoj potravinářské produkce ve 20. století a zvyšující se potřeba skladovat vytvořené potraviny přinesly nutnost používání konzervantů a dalších látek (tzv. xenobiotik). …více»

Opalování a ochrana před UV zářením

Opalování a ochrana před UV zářením
11. 05. 2008 Péče o tělo
Sami často říkáme, že nám doslova „dobíjí baterky“. Pobyt na vzduchu a slunci našemu organismu vyloženě prospívá. Na druhou stranu ale příliš časté vystavování se slunečním paprskům způsobuje v lepším …více»

Co říkáte svým oblečením?

Co říkáte svým oblečením?
10. 05. 2008 Pro ženy
Každá žena (či muž) svým oblečením ať vědomě či nevědomě zděluje svému okolí jaká (jaký) je. Nabízí všem zcela otevřenou knihu, kterou si mohou přečíst. Mnoho o sobě člověk řekne barvou oblečení, ale …více»

Chřest, přírodní elixír mládí

Chřest, přírodní elixír mládí
10. 05. 2008 Krása
Do vázy nebo na talíř? Latinský název asparagus officinalis k takové otázce možná svádí, český název této rostliny na ni však dává jasnou odpověď: na talíř! Chřest obecný oceňují labužníci natolik …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip
Spodní prádlo Astratex.cz - Vyberte si ty nejlepší kousky z kolekce spodního prádla 2013 ještě dnes!
Získejte prestižní titul MBA, který Vám otevře dveře k rozvoji Vaší další kariéry.
Láká Vás dovolená v řecku? Zkuste specialistu na řecko – Greece-tours.cz
NAVŠTIVTE NÁS ...
ODKAZY PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PARTNEŘI KONTAKT REKLAMA  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !