Nový český film Fotograf v našich kinechNový český film Fotograf v našich kinech Velký roční horoskop na rok 2015Velký roční horoskop na rok 2015 Jarní prázdniny 2015 - termínyJarní prázdniny 2015 - termíny Finanční horoskop na rok 2015Finanční horoskop na rok 2015
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 30.01. 2015
Dnes má svátek Robin
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Jak zdravě zhubnout? Nechte si vytvořit dietní plán – dietní jídelníček na hubnutí výživovými poradci centra Wellnessia.
Nabízíme lázeňské pobyty a wellness procedury pro vaši relaxaci.

Krása

Zásady správného opalování

Zásady správného opalování
6. 04. 2009 Péče o tělo
Maligní melanom je závažné a záludné onemocnění, a proto je zde tzv. primární prevence jednou z nejúčinnějších zbraní proti této chorobě. Incidence nádoru stoupla za posledních 30 let pětinásobně. …více»

Tipy na líčení

Tipy na líčení
9. 03. 2009 Krása
Tvá jemná pleť ti propůjčuje zdání křehkosti a je úplně fuk, že máš postavu baskeťačky. Ta křehkost tam prostě JE! S jemnými barvami, jako jsou odstíny tyrkysové, světle zelené, …více»

Na celulitidu platí podtlak

Na celulitidu platí podtlak
9. 03. 2009 Krása
Boj s celulitidou je během na dlouhou trať. Existují ale metody, které tenhle maratón mohou podstatně zkrátit. Jednou z nejmodernějších je systém VacuShape, který pracuje na principu podtlaku …více»

Soutěž v líčení na téma Sluneční královna

Soutěž v líčení na téma Sluneční královna
3. 03. 2009 Krása
V sobotu 13. června 2009 proběhne od 10.00 hodin ve Velkém sále KAISERŠTEJNSKÉHO PALÁCE v Praze soutěž v líčení. Soutěž v líčení je jediným vstupem pro finále soutěže v líčení na veletrhu …více»

Hořká pravda o klasické marmeládě

Hořká pravda o klasické marmeládě
18. 02. 2009 Krása
Ovoce a cukr jsou základními složkami marmelád. U obou se můžeme setkat s jistými úskalími: ovocný podíl vůbec nemusí odpovídat hodnotě uvedené na etiketě, a pokud si vybíráte „zdravé“ marmelády …více»
 

Solária ano nebo ne?

Solária ano nebo ne?
5. 02. 2009 Péče o tělo
Lidem v zimě chybí slunce a tak si sluneční paprsky nahrazují pobytem v soláriích, aby se ohřáli. K umělému opalování se tak někdy odhodlají i ti, kteří by tato zařízení jinak nenavštívili. Solárium …více»

Víte, že mandle prospívají vašemu zdraví?

Víte, že mandle prospívají vašemu zdraví?
2. 02. 2009 Krása
Mandle jsou bohaté na vlákninu, minerály, a obsah kalcia (252 mg), magnézia (170 mg) a draslíku (835 mg) je v nich mimořádně vysoký. Obsahují také mandlový olej a sacharidy. Konzumace mandlí posiluje …více»

Když se jí pomeranč

Když se jí pomeranč
27. 01. 2009 Krása
Oranžový nebo červený, celý nebo vymačkaný, evropský nebo z Dálného východu. Každopádně jakýkoliv pomeranč, jakýmkoliv způsobem zpracovaný, je zdrojem přirozeného vitamínu C a povzbuzuje naší fyzičku. …více»

Kapesní bylinkář

Kapesní bylinkář
27. 01. 2009 Péče o tělo
Bylinky jsou nepřekonatelné. Jsou jemné, nedráždí žaludek a při správné aplikaci mají minimální vedlejší účinky. Pár takových mimořádných rostlinek pro vás jedna z našich čtenářek připravila. O jejich …více»

Malá škola líčení

Malá škola líčení
22. 12. 2008 Krása
Přirozenou krásu pak samo sebou může žena vylepšit ještě dekorativní kosmetikou. Když víte jak na to, dokáže líčení docela velká kouzla... akmile řekneme dekorativní kosmetika, řada žen si vybaví …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !