Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Medvědí česnek pro medvědí zdravíMedvědí česnek pro medvědí zdraví Soutěžní show Nejlíp vaří moje máma na TV NovaSoutěžní show Nejlíp vaří moje máma na TV Nova Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.05. 2015
Dnes má svátek Vladimír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Krása

Ženské sebevědomí vs. skutečná krása

Ženské sebevědomí vs. skutečná krása
10. 10. 2009 Krása
Ta je dokonalá – ta postava, ty nohy, nádherné vlasy, zářící oči a ten úsměv. Určitě každý den potkáváte spoustu takových žen, u kterých se otřásáte závistí a říkáte si, proč mi pán bůh nenadělil taky …více»

Co dělat proti zubnímu kazu?

Co dělat proti zubnímu kazu?
17. 09. 2009 Krása
Celozrnné pečivo, žvýkačky, syrová zelenina a čaj – při správné výživě zůstanou zuby silné a zdravé. Důležité je hlavně pořádně kousat. Stačí syrovou mrkev, kedlubnu nebo jablka. Ale co dál?  …více»

Od plastického chirurga do lázní

Od plastického chirurga do lázní
8. 09. 2009 Krása
Plastická chirurgie je v očích veřejnosti vnímána většinou jako lékařská činnost věnující se hlavně modelacím prsů nebo jiným estetickým úpravám, které jsou vlastně docela banální záležitostí.  …více»

Prsa jako zamlada…

Prsa jako zamlada…
2. 09. 2009 Krása
Jak zpevnit ochablé poprsí? Zapomeňte na krémy, pomůže jedině operace! Ženské prsy byly od nepaměti symbolem krásy a ženskosti. Není proto divu, že jejich tvar a symetrie výrazně ovlivňuje ženy. …více»

Jak kosmetické přípravky přicházejí na svět?

Jak kosmetické přípravky přicházejí na svět?
24. 08. 2009 Krása
Každá žena se ráda nechává hýčkat kosmetikou, má svojí oblíbenou značku a kosmetický přípravek. Kolik z nás žen ale ví, jak se vlastně kosmetika vyrábí a jací lidé za jejím vývojem stojí? …více»
 

Krása není doménou jen mladých žen aneb I stárnout je umění

Krása není doménou jen mladých žen aneb I stárnout je umění
23. 08. 2009 Krása
V současné době, kdy nás ze všech stran masíruje kult mládí a nutí nám hodnoty, jako jsou dokonalost, aktivita a produktivita, jako by nebylo místo pro jev zcela přirozený a běžný – lidské stárnutí.  …více»

Jak se líčit a pečovat o pleť během léta?

Jak se líčit a pečovat o pleť během léta?
12. 08. 2009 Krása
Zásadou číslo jedna je ochrana proti nežádoucímu UV záření. Podle svého fototypu si vyberte vhodný ochranný krém a pravidelně ho nanášejte na pleť. Sluníčku bychom se měly vyhýbat mezi 11-15 hod. …více»

Čtyři tipy pro krásu!

Čtyři tipy pro krásu!
3. 08. 2009 Krása
Být krásná je snadné! Stačí přijmout svůj vzhled takový, jaký je, a vyzdvihnout jeho přednosti. A věřte - každá žena má něco, čím se může chlubit! Tak vyzkoušejte naše kosmetické tipy a nechte.... …více»

Klasická, přírodní, bio a aromaterapeutická kosmetika aneb jak se v nich vyznat?

Klasická, přírodní, bio a aromaterapeutická kosmetika aneb jak se   v nich vyznat?
27. 07. 2009 Krása
Co je přírodní, co bio, klasická a aromaterapeutická kosmetika? Jako „přírodní“ může v současnosti bez kontroly označovat své kosmetické produkty v podstatě kterýkoli výrobce.  …více»

Protěž přispívá ke kráse a zdraví pokožky

Protěž přispívá ke kráse a zdraví pokožky
29. 06. 2009 Krása
Plesnivec alpský (Leontopodium alpinum), též protěž alpská, je jedna z nejznámějších horských květin. Protěž Je vytrvalá bylina, pokrytá bílým plstem. Přímá lodyha je 5-30 cm vysoká. Listy má nejen …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !