Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Muzikál EVITA od 19.2. 2015 v divadle Studio DVAMuzikál EVITA od 19.2. 2015 v divadle Studio DVA Ceny Thálie 2014Ceny Thálie 2014 Nikol Švantnerová je nová Česká Miss 2015Nikol Švantnerová je nová Česká Miss 2015
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 30.03. 2015
Dnes má svátek Arnošt
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Krása

Čtyři tipy pro krásu!

Čtyři tipy pro krásu!
3. 08. 2009 Krása
Být krásná je snadné! Stačí přijmout svůj vzhled takový, jaký je, a vyzdvihnout jeho přednosti. A věřte - každá žena má něco, čím se může chlubit! Tak vyzkoušejte naše kosmetické tipy a nechte.... …více»

Klasická, přírodní, bio a aromaterapeutická kosmetika aneb jak se v nich vyznat?

Klasická, přírodní, bio a aromaterapeutická kosmetika aneb jak se   v nich vyznat?
27. 07. 2009 Krása
Co je přírodní, co bio, klasická a aromaterapeutická kosmetika? Jako „přírodní“ může v současnosti bez kontroly označovat své kosmetické produkty v podstatě kterýkoli výrobce.  …více»

Protěž přispívá ke kráse a zdraví pokožky

Protěž přispívá ke kráse a zdraví pokožky
29. 06. 2009 Krása
Plesnivec alpský (Leontopodium alpinum), též protěž alpská, je jedna z nejznámějších horských květin. Protěž Je vytrvalá bylina, pokrytá bílým plstem. Přímá lodyha je 5-30 cm vysoká. Listy má nejen …více»

Staňte se profesionální vizážistkou...

Staňte se profesionální vizážistkou...
4. 06. 2009 Krása
Make up artist neboli profesionální vizážista. Atraktivní a trendy zaměstnání, které umožňuje být časově flexibilní. Ideální práce pro kreativní ženu. Je to obor neustále se rozvíjející a možnosti …více»

Stárnutí pokožky? Jde to i jinak!

Stárnutí pokožky? Jde to i jinak!
19. 05. 2009 Krása
Stárnutí buněk pokožky není pouze přirozeným následkem plynutí času a reálný věk ženy neodpovídá vždy skutečnosti, kterou vidíme na její tváři. Je mnoho faktorů ovlivňujících urychlení procesů  …více»
 

Do sukně i s křečovými žilami

Do sukně i s křečovými žilami
16. 05. 2009 Krása
Muži by za nás volili jednoznačně. Cokoli, s jedinou podmínkou: čím kratší, tím lepší. Ale proč se nechat omezovat… Právě variabilita délek, střihů a materiálů dělá ze sukně geniální oblečení. …více»

Škodí kosmetika očím?

Škodí kosmetika očím?
15. 05. 2009 Krása
Kosmetika má za úkol udělat oči krásnější, přitažlivější, někdy také vyčistit oční partie. Co by však dělat neměla, je očím škodit. Většina kosmetických přípravků je bezpečná, pokud je správně používá …více»

Dopřejte spánku čas

Dopřejte spánku čas
12. 05. 2009 Krása
Tak schválně. Kolikrát v tomto týdnu jste v noci prospali alespoň sedm hodin? Pokud je tak dlouhý spánek pro vás pouhým snem, dejte si pozor, ať navíc neprochladnete.  …více»

Nebojte se make-upu!

Nebojte se make-upu!
4. 05. 2009 Krása
Hlavně vypadat přirozeně! To je hlavní heslo většiny žen. A make-up? Ale jděte! Ten se hodí jen pro porcelánové panenky! Ovšem správně zvolený make-up nejenže není na první pohled vidět, ale zároveň  …více»

Kuřákům se líbí vrásky

Kuřákům se líbí vrásky
2. 05. 2009 Krása
Jinak si totiž nelze vysvětlit, proč by si dobrovolně zapalovali den co den cigaretu za cigaretou. Kromě takzvaného kuřáckého ranního kašle a krátkého dechu jsou totiž právě vrásky jakýmsi poznávacím …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Pomlázka