Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 10.12. 2018
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Nemoci

Hořký život se sladkou nemocí

Hořký život se sladkou nemocí
7. 02. 2008 Nemoci
Když vám lékař sdělí diagnózu s názvem „diabetes mellitus“, nastávají vám krušné časy. Nejen, že je před vámi nutnost trvalé změny životního stylu, ale zároveň se jedná o nemoc, na jejíž léčbu je každý sám – lékař totiž může  …více»

Strašák naprosté většiny mužů

Strašák naprosté většiny mužů
6. 02. 2008 Nemoci
Poruchy erekce, čili erektilní dysfunkce, nejsou vážnou nemocí. Strašák naprosté většiny mužů se v dnešní době dá poměrně snadno napravit. Důležitou podmínkou je ale řešit ho včas.  …více»

Léčivý zázrak ze Sibiře: Minerál šungit

Léčivý zázrak ze Sibiře: Minerál šungit
5. 02. 2008 Nemoci
Šungit je 2 miliardy let starý minerál, jehož jediné naleziště se nachází v Karélii, v severozápadním Rusku. Šungit obsahuje křemík a uhlík ve velmi neobvyklé formě tzv. fullerenů a má zcela mimořádné účinky, díky kterému  …více»

Karboxyterapie - šetrná metoda odstraňující projevy stárnutí

Karboxyterapie - šetrná metoda odstraňující projevy stárnutí
28. 01. 2008 Péče o tělo
Přestože pozvolnému stárnutí se nevyhne nikdo z nás, jeho projevy lze velmi účinně omezit. Jednu z nejúspěšnějších metod sloužících k odstraňování projevů stárnutí naší pleti představuje karboxyterapie …více»

Kůže, pokožka a pleť?

Kůže, pokožka a pleť?
8. 01. 2008 Nemoci
Kůže je největší orgán lidského organismu. Zaujímá celý povrch těla a v místech přirozených otvorů (ústa,oči, nos) přechází plynule ve sliznici. Plocha kůže u dospělého člověka je 1,5 – 2 m2. Kůže chrání organismus před nepříznivými vlivy  …více»
 

Cykloturistice zdar!!!

Cykloturistice zdar!!!
28. 12. 2007 Nemoci
Od puberty zhruba od 15 let trpím bolestmi nohou a zad. Protože jsem byla mladá, bylo to připisováno růstu, pubertě, někdy jsem byla označována za "simulanta". Ani mně se nelíbilo, že jsem nemocná …více»

Bechtěrevička na kole na cestu kolem světa

Bechtěrevička na kole na cestu kolem světa
27. 12. 2007 Nemoci
Žiji tak, jak jsem si nikdy ani nedovedla představit! Nejde o peníze, nejde o to, že bych získala pohádkové dědictví nebo majetek. Je to něco úplně obyčeného, přesto pro mě ještě před rokem nepředstavitelného. Mám práci …více»

Problematika větrání z hlediska alergologie

Problematika větrání z hlediska alergologie
18. 12. 2007 Nemoci
Kvalita vzduchu v interiéru je velmi důležitá. Větrání a topení zamezuje tomu, aby se v místnostech udržovali hlavně roztoči a vzdušné plísně. Zvyšuje se koncentrace alergenu roztočů a prach. V prašném prostředí je aktivní …více»

Komplexní screening dokonale prověří stav organismu

Komplexní screening dokonale prověří stav organismu
15. 12. 2007 Nemoci
Nejmodernější diagnostickou metodu současnosti představuje multioborové vyšetření zvané komplexní screening, díky němuž mohou lékaři dokonale rozpoznat okamžitý stav organismu a odhalit případné počínající nemoci. …více»

Polovinu lidstva trápí atopický ekzém či akné

Polovinu lidstva trápí atopický ekzém či akné
2. 12. 2007 Nemoci
Lidská kůže představuje hraniční orgán, který nás odděluje od okolního světa. A současně nás chrání před nejrůznějšími negativními vlivy prostředí. Jenže kůže může také onemocnět. Choroby  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !