Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 17.12. 2018
Dnes má svátek Daniel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Péče o tělo

Péče o pleť a pokožku těla

Péče o pleť a pokožku těla
19. 08. 2008 Péče o tělo
Pokožce celého těla bychom měli věnovat dostatečnou pozornost. Nejdůležitější je péče o pleť obličeje, který je nejvíce vystaven zevním vlivům nebo je zatěžován líčidly. A jak správně pečovat o pleť? …více»

Varování úst aneb nepodceňujte varovné signály těla

Varování úst aneb nepodceňujte varovné signály těla
17. 08. 2008 Péče o tělo
Spoustu nemocí poznáme spíše zvenku. Ideální oblastí, kde pozorujeme první příznaky, jsou ústa. Nejlepší čas je ráno v koupelně při čištění zubů. Ústa, zuby a dásně totiž často signalizují blížící  …více»

Pitný režim a nápoje ve výživě

Pitný režim a nápoje ve výživě
7. 08. 2008 Péče o tělo
Význam tekutin pro člověka si snáze uvědomíme v souvislosti se skutečností, že 60 % hmotnosti dospělého člověka je tvořeno vodou. V průběhu života se toto procento snižuje. U novorozence je to 90% …více»

Sůl aneb jak snížit její spotřebu

Sůl aneb jak snížit její spotřebu
5. 08. 2008 Péče o tělo
Žijeme v zemi, která nemá problémy s hladem, spíše naopak. Mnohdy se však dopouštíme velkých chyb v našich stravovacích zvyklostech. Patří k nim vysoký energetický příjem způsobený nadměrnou konzumací …více»

Vláknina v našem jídelníčku

Vláknina v našem jídelníčku
5. 08. 2008 Péče o tělo
Česká populace má ve svém stravování vlákniny nedostatek. Je to dáno hlavně stravovacími zvyklostmi a chuťovými preferencemi. Denní konzumace většího množství zeleniny, pravidelné zařazování …více»
 

Minerální látky ve výživě

Minerální látky ve výživě
4. 08. 2008 Péče o tělo
Minerální látky jsou v těle zastoupeny v malém množství, pro organismus jsou však nezbytné. Tělo si je nedokáže samo vytvořit a je proto odkázáno na jejich příjem potravou a vodou. Minerální látky …více»

Zázračná voda Vincenze Priessnitze

Zázračná voda Vincenze Priessnitze
30. 07. 2008 Péče o tělo
Tradiční a co nejjednodušší lázeňské procedury spojené v léčivými účinky obyčejné vody prožívají po letech opět svoji renesanci. Skotské střiky, Priessnitzovy zábaly či obyčejné šlapání v ledové …více»

Žádné děti na sluníčku bez krému a bez kloboučku

Žádné děti na sluníčku bez krému a bez kloboučku
8. 07. 2008 Péče o tělo
Léto už je tady a s ním i prázdninové pobyty u vody. Čeká-li vás tedy taková dovolená s dětmi, budou se vám možná hodit následující doporučení, která se týkají zdravého opalování dětí. …více»

Při hubnutí si stanovte rozumné cíle

Při hubnutí si stanovte rozumné cíle
22. 06. 2008 Péče o tělo
Lidé trpící obezitou nebo nadváhou mají často pocit, že se svým stavem nemohou nic dělat. Mají deprese z toho, že se jim opakovaně nedaří zhubnout, neúspěchy pak zahánějí jídlem, což opět prohlubuje …více»

Masáže konopným olejem

Masáže konopným olejem
18. 06. 2008 Péče o tělo
Tým Therme Laa Hotel & Spa vyvinul absolutně nový masážní olej a úplně nový druh masáže: Therme Laa Senses masáž s konopným olejem. Nová masáž obsahuje prvky klasické masáže v kombinaci s hudbou …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !