Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 16.02. 2019
Dnes má svátek Ljuba
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Péče o tělo

Hubneme krok za krokem

Hubneme krok za krokem
9. 04. 2008 Péče o tělo
Snižování hmotnosti se může přirovnat k běhu na dlouhou trať. Cílem je postupné ale trvalé zavádění změn do života tak, aby byl snížen příjem a zvýšen výdej energie. …více»

Myslete na svůj zrak hlavně když svítí sluníčko

Myslete na svůj zrak hlavně když svítí sluníčko
8. 04. 2008 Péče o tělo
Slunce, teplo, voda – léto bude za pár týdnů v plném proudu. Jsou i vaše oči připravené na sluneční paprsky? Pokud ne, měli byste v čas navštívit oční optiku, kde vám jistě profesionálně poradí  …více»

Rozhovor o problematice akné a péče o pleť

Rozhovor o problematice akné a péče o pleť
6. 04. 2008 Krása
Rozhovor o problematice akné a péče o pleť s MUDr. Kykalovou – korektivní dermatolog, specialista na laserovou a estetickou medicínu. Zajímá Vás, co vyloučit ze stravy a jaký má vliv na pleť čokoláda? …více»

Sestavte si zdravý jídelníček a trochu zhubněte

Sestavte si zdravý jídelníček a trochu zhubněte
3. 04. 2008 Péče o tělo
Chcete se stravovat zdravě či rozumně hubnout bez pocitu hladu? Sestavte si zdravý jídelníček a hlídejte nejen celkovou energetickou hodnotu stravy, ale i její správnou skladbu a rozložení během dne. …více»

Pružnost pleti se s věkem snižuje

Pružnost pleti se s věkem snižuje
30. 03. 2008 Péče o tělo
Z dlouhodobých studií renovovaných ústavů vyplývá, že ne všechny ženy umí o svoji pleť vhodně pečovat a méně často znají hladinu vlhkosti své pleti. …více»
 

Zubům sluší bílá barva

Zubům sluší bílá barva
26. 03. 2008 Péče o tělo
Zubní sklovina je přirozeně mléčná, ale během života se barví nejrůznějšími pigmenty. Mezi nejobávanější barviva patří cigarety, káva, čaj, kolové limonády a červené víno. Při jejich pravidelné  …více»

Obočí udává charakter celého obličeje

Obočí udává charakter celého obličeje
21. 03. 2008 Péče o tělo
Obočí je velice důležité, protože udává ráz a charakter celého obličeje. Tvar obočí je možno změnit a vylepšit. Špatně upravené obočí pokazí celkový vzhled. Nikdy obočí nevytrháváme na horním …více»

Oslavte Světový den vody 2008

Oslavte Světový den vody 2008
21. 03. 2008 Krása
V pořadí již 15. ročník Světového dne vody, který si připomínají i lidé v České republice, upozorňuje světovou veřejnost na problematiku čistoty vody a s ní spojenou hygienu.  …více»

Nová vášeň Agáty Hanychové? Muži nebo čokoláda ?

Nová vášeň Agáty Hanychové? Muži nebo čokoláda ?
12. 03. 2008 Péče o tělo
Vášeň, kterou světu přinesly již staří Aztékové ,nyní zasáhla I Agátu Hanychovou. Ano, hádáte správně, jedná se o čokoládu! Ta má totiž prokazatelně afrodisiákální a stimulační účinky. …více»

Dopřejte si odpočinek a relaxaci, jako naše modelky!

Dopřejte si odpočinek a relaxaci, jako naše modelky!
10. 03. 2008 Úspěšní lidé
Pokud se v těchto dnech opravdu necítíte dobře, máte špatné dny, nic se Vám, neustále jste pod tlakem okolí? Odborníci radí, odpočívejte a na malou chvíli vypněte. V práci si vemte volno, dopřejte si relaxaci a uvolnění jako …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !