Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 17.01. 2018
Dnes má svátek Drahoslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ženy v akci

16. 09. 2014 | Vaše příběhy

Vážené čtenářky a čtenáři, chtěla bych se s vámi podělit s příběhem, který se opravdu stal, i když je to už asi tři roky zpátky. 

Bydlíme v klasickém panelovém domě a naším nejen sousedem, ale i kamarádem je pán, který je sice o nějaký ten rok starší. Věkový rozdíl nijak nerozpoznáváme, je svým způsobem „stále mlád“. Téměř každodenní návštěvy přerušila jeho opravdu náročná operace. Po nějakém čase, když rekonvalescence udělala své, už to nebylo jen o krátkých telefonických rozhovorech, ale opět nás začal navštěvovat. Stačilo jej prozvonit telefonem a během chvilky přišel na kávu. Ovšem v kontaktu nebyl jen s námi, ale také se svou kamarádkou, kterou nám představil a i ona je naším vítaným hostem, a se kterou často komunikujeme. Den D nastal v sobotu. Zvonil mi telefon a volala mi Helena. 

„No prosím tě, nevíš co je s Pavlem..., není u vás? Já mu volám už asi dvě hodiny,... volám ..., a to jak na mobily, tak i na pevnou a ani jeden nebere! A víš, už je taky ve věku, teď ta operace do toho, to není sranda..., jenom aby byl v pořádku. Zkuste mu zavolat vy!“

Tak jo..., říkám si, volám já, volá manžel... a nic.

ženy v akciVolám Helence zpátky, že opravdu ani jeden nebere. „No to nemyslíš vážně! Hele, víš co, tak budem ve spojení, já to budu zkoušet a když tak..., no já nevím, já snad zavolám policajty, nebo co..., je po operaci, ve věku a mohlo se stát cokoliv...“

Po několika hodinách, protože první telefon od Helenky byl opravdu někdy odpoledne a už byl večer, tak mi Helenka volala a domluvily jsme se tak, že já půjdu za dveře jeho bytu, zda tam budou slyšet zvonící telefony. No, byly! Helence došly nervy a po domluvě se mnou zavolala policii a dala jim kontakt na mne.

Policie přijela a teď co..., Pavel bydlí v prvním patře, v bytě s lodžií a dveře lodžie byly otevřené. Policajti zavolali hasiče, že se do bytu podívají, zda tam je, či ne atd. Takže, v jednosměrné ulici, která je takřka bez provozu, pozdě večer blikající maják..., otevřená okna a sousedi sledující, co se děje. Žebřík a na něm příslušník policie, hasiči, vysílačky, maják...  Z vysílačky bylo slyšet „tady není, tady taky ne“, prostě jak procházeli bytem...

Najednou se však z vysílačky ozvalo: „Jo, tady je, pán teď dorazil domů!...“

 ... Zadním vchodem, u kterého měl po celý den zaparkované auto. Nikdo z nás netušil, že se po tak náročné operaci, jako je odstranění karcinomu v plicích, vydá za synem tramvají přes celé město a nota bene, že ho jeho poměrně neochotný syn přiveze zpátky! A telefony, které nosí po kapsách, nechal doma a rovnou oba dva.

No, největší „perlou“ byl však Pavlův výrok:

„Lidi, vy si to neumíte představit, co to bylo za šok, ale vemte si, že já přijdu domů, odemknu byt a v předsíni mi stojí policajt a dva hasiči!!!“


Vikitorie - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
mne by asi porazilo, mít v chodbě hasiče a policajtaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný článek...pro pána to musel být šok...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ale já bych to asi nevydýchala kdybych otevřela dveře svého bytu a proti mně stál policajt!Smajlík
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dovedu si predstavit panuv sok, kdyz otevrel dvere od bytuSmajlík hezky pribehSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ta starost od sousedů hezké
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles