Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.02. 2018
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Získejte příspěvek 2 000 Kč na očkování proti meningokoku B

28. 10. 2014 | Nemoci
-Komerční sdělení-

Získejte příspěvek 2 000 Kč na očkování proti meningokoku BV letošním roce je v Česku poprvé dostupné očkování proti meningokoku skupiny B. Ten je nejčastější příčinou všech meningokokových onemocnění u nás. Vzhledem k závažnosti onemocnění a nebezpečí, které s sebou přináší, se VZP rozhodla svým pojištěncům přispět částkou 2 000 Kč po aplikaci druhé dávky nové vakcíny BEXSERO. Druhá dávka vakcíny musí proběhnout do 31. 12. 2014. Příspěvek je určen pro děti ve věku 6 měsíců až 18 let a získá ho prvních 5 000 klientů VZP.


Získejte příspěvek 2 000 Kč na očkování proti meningokoku BVZP se takto snaží pomoci chránit děti, které jsou nejvíce ohroženou skupinou. Nejvíce nemocných je stabilně ve věkové skupině dětí do pěti let věku a adolescentů. Zvýšené riziko platí i pro děti navštěvující větší kolektivy (školy, školky či jiná zařízení), kde je pravděpodobnost nákazy vyšší.

Za posledních pět let se nakazilo v Česku meningokokem 340 lidí, přičemž více než 70 % všech případů je způsobeno meningokokem B. Přenašečem této nemoci může být až 20 % zdravých lidí. Bakterie se šíří kapénkovou infekcí a počáteční příznaky nemoci jsou jen těžce rozeznatelné od virových onemocnění, jako je například chřipka. Průběh nemoci je velmi rychlý, a pokud nedojde k okamžité léčbě, v mezních případech může do 24 hodin nastat i smrt. Mezi trvalé následky patří amputace končetin, svalové křeče, mentální porucha, ztráta sluchu nebo selhání ledvin.

Účinnou ochranou proti meningokoku B může být právě očkování. VZP je první zdravotní pojišťovnou, která významně přispěje svým klientům a podpoří je tak v boji proti zákeřnému meningokoku B.
Více informací o akci naleznete na: www.vzp.cz/meningokok

Bexsero injekční suspenze v předplněné injekční stříkačce. Vakcína proti meningokokům skupiny B (rDNA, komponentní, adsorbovaná) je léčivý přípravek, jehož výdej je vázán na lékařský předpis. Očkování provádí na žádost praktický lékař pro děti a dorost. Informujte se u svého lékaře. Vakcína je určena k injekčnímu podání a není hrazena z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Vakcinační akce schválená Ministerstvem zdravotnictví ČR.

PEČLIVĚ PROČTĚTE PŘÍBALOVOU INFORMACI VAKCÍNY.
CZ1409241956


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Moje řeč...
Obrázek uživatelky
profil
Došel jsem k poznání, že ty ceny nestojí za ty nervy...
Obrázek uživatelky
profil
Drobné můžete vyměnit za zlato. Od toho je směnárna.
Obrázek uživatelky
profil
já mám šperky,diamanty a zlato 0. Zato v drobných se topím.
Obrázek uživatelky
profil
mé,ale padaly drobne asi 4dny a bankovky mam 0
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles