Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 23.11. 2017
Dnes má svátek Klement
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Život a doba soudce A.K. 2 - Pirát

13. 11. 2017 | Televizní tipy
„Jak to jedeš, ty…“ Premiéra další řady televizního seriálu ze soudního prostředí. V seriálu Život a doba soudce A.K. 2 – Pirát hrají: D. Švehlík, D. Kolářová, M. Daniel, D. Byrtusová, P. Stach, J. Plesl, M. Mejzlík, G. Filippi a další. Scénář M. Zapletal. Kamera J. Šuster. Režie R. Sedláček.

Bohatý podnikatel, majitel velké firmy. Člověk zkušený, rozhodný, a také dost arogantní, přesvědčený o tom, že ví, jak se jeho svět pohybuje a jak ho lze řídit. Ale také je to člověk s velkou odpovědností, přetížený a ve stresu. V jedné chvíli podlehne emocím a vytlačí ze silnice dodávku plnou stavebních dělníků.

Naštvali ho svou jízdou, tak je prostě a jednoduše odklidil ze silnice. Nehoda, těžká zranění, on sám ujel. Ví, že je to malér, ale má na skvělého právníka, věří, že jeho nemohou dostat, on přece ví, jak na to. Dostává se před soud, kterému předsedá soudce Adam Klos. Bohatý, mocný, bezohledný muž proti skupince pobitých stavebních dělníků.

Život a doba soudce A.K. 2 - PirátObhajoba je v seriálu Život a doba soudce A.K. 2 – Pirát skvělá, účinně využívá každou štěrbinu v důkazech. Dělá možné i nemožné, aby svého mandanta obhájila, a on sám stále věří, že ho nemohou dostat, jeho přece ne! Adam se nenechává odpudit jeho arogancí a pečlivě hledá důvody toho, co se stalo.

Není to zase tak jednoduché, argumenty pro vinu i proti ní mají obě strany. Ale ten inteligentní, zralý a zkušený člověk přece musel vědět, co svým činem může způsobit.

A Adam ze seriálu Život a doba soudce A.K. 2 - Pirát, jako miliony jiných řidičů, vozí v autě své dítě... Ale probíhající proces není jedinou Adamovou starostí, je tu i matka, přítel Igor, a také materiály z procesu s obviněným policistou, které předal vrchnímu státnímu zástupci. Jaký bude jejich osud?

Život a doba soudce A.K. 2 – Pirát můžete sledovat 13. 11. 2017 od 20 hodin na ČT1!


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Život a doba soudce A.K. 2 - Pirát:

Život a doba soudce A.K. 2 - Pirát
Život a doba soudce A.K. 2 - Pirát
Život a doba soudce A.K. 2 - Pirát
Život a doba soudce A.K. 2 - Pirát
Život a doba soudce A.K. 2 - Pirát
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !