Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 25.09. 2018
Dnes má svátek Zlata
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Život a doba soudce A.K. – 5. díl - Diskrétní odpad

29. 09. 2014 | Televizní tipy
Co je víc? Ochrana osobnosti, nebo právo veřejnosti na informace? Premiéra nového televizního seriálu Život a doba soudce A.K. ze soudního prostředí je tu s 5. dílem.

Známá zpěvačka žaluje v 5. dílu seriálu Život a doba soudce A.K. bulvární list za sérii vulgárních, pomlouvačných článků. Zástupce protistrany, advokát bulvárního listu, se sebevědomě usmívá a soudce Adam Klos dobře ví, proč. Ani on nepochybuje, že výkon bulvárního plátku byl nevkusný a nechutný. Jenže některé věci soudit nelze – například nevkus. Rozhodne se postupovat jako skutečný soudce, tedy soudit skutky, nikoli pocity.

Život a doba soudce A.K. – 5. díl - Diskrétní odpadNe nadarmo se říká, že ďábel se skrývá v detailu – právě tyto detaily ukazují, že pravda je na obou stranách. Přes všechny slzy a nabubřelá slova případ míří k zásadní otázce: jak to je? Má přednost ochrana osobnosti před veřejným zájmem lidí o informace? Nebo je to naopak? A přichází další tajemný a znepokojující anonym, tentokrát již s jasnou výhružkou, ve které jde o život. A k tomu podivná matčina setkání se státní zástupkyní.

Znepokojující otázky bez odpovědí. Ani jeho atraktivní psychoterapeutka mu na ně neodpoví. Začíná být unavený, možná vyhořelý. Případ zpěvačky, poškozené bulvárem, však vyžaduje jasné rozhodnutí a on se v tom nemůže jen marně patlat. Musí nalézt svou pravdu a vynést rozsudek.

V 5. dílu seriálu Život a doba soudce A.K. hrají: D. Švehlík, D. Kolářová, J. Bartoška, M. Daniel, J. Čvančarová, K. Brožová, J. Vondráček a další. Scénář Z. Zapletal. Kamera P. Koblovský. Režie: R. Špaček, R. Sedláček a B. Sláma.

5. díl seriálu Život a doba soudce A.K. můžete sledovat 29. 9. 2014 od 20 hodin na ČT1!


Zdroj: Česká televize
Foto: Pavla Černá

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Život a doba soudce A.K. – 5. díl - Diskrétní odpad:

Život a doba soudce A.K. – 5. díl - Diskrétní odpad
Život a doba soudce A.K. – 5. díl - Diskrétní odpad
Život a doba soudce A.K. – 5. díl - Diskrétní odpad
Život a doba soudce A.K. – 5. díl - Diskrétní odpad
Život a doba soudce A.K. – 5. díl - Diskrétní odpad
Život a doba soudce A.K. – 5. díl - Diskrétní odpad
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !