Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 19.02. 2018
Dnes má svátek Patrik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Život a doba soudce A.K. – 6. díl - Střelec

6. 10. 2014 | Televizní tipy
Obrana s puškou v ruce je zapeklitá věc. Premiéra nového televizního seriálu ze soudního prostředí.

Žalovaný Petr Janota z 6. dílu seriálu Život a doba soudce A.K. zasáhl žalujícího Jiřího Zdražila legálně drženou střelnou zbraní a způsobil mu zranění. Stalo se to na pozemku žalovaného a žalující tam kradl. Žalovaný byl již v dřívějším řízení odsouzen s podmínkou za nepřiměřenou obranu. Nyní se žalující domáhá náhrady škody ve výši téměř 900 tisíc. Situace je od samého začátku komplikovaná a soudce začíná rozplétat klubko protichůdných tvrzení, emocí, falše, účelových triků.

Život a doba soudce A.K. – 6. díl - StřelecCítí bezmoc žalovaného střelce, který je ve špatném psychickém stavu. Cítí suverenitu žalujícího zloděje, jehož psychický stav je zjevně v pořádku. Na jedné straně vnímá složité vnitřní váhání v podstatě slušného člověka, kterého obrana jeho majetku a stres s ní spojený dohnala až k výstřelu, na druhé straně musí zkoumat člověka, který drzost povýšil na nejvyšší stupeň. Jenomže to jsou jen pocity, soudce musí najít konkrétní fakta a vyvodit z nich konkrétní důsledky. A měl by to udělat i ve svém soukromém životě.

Jeho vztah s psycholožkou začíná v 6. dílu seriálu Život a doba soudce A.K. přesahovat rozměry klientského vztahu. S matkou vede po procesu s miliardářem tichou a skrytou válku, i otec dostává těžkou ránu. Pátrání po tajemném anonymu, který mu posílá výhružné e-maily, však přece jen klopotně pokračuje. A navíc je tu lahev slivovice, která poněkud tajemně spojuje různé postavy, blízké Adamovi: asistentku Terezu, státní zástupkyni, matku a otce. To všechno však musí odsouvat, čeká ho rozsudek.

V 6. dílu seriálu Život a doba soudce A.K. hrají: D. Švehlík, D. Kolářová, J. Bartoška, M. Daniel, J. Čvančarová, P. Liška, L. Noha, M. Ludvíková a další. Scénář Z. Zapletal. Kamera P. Koblovský. Režie: B. Sláma, R. Sedláček a R. Špaček

6. díl seriálu Život a doba soudce A.K. můžete sledovat 6. 10. 2014 od 20 hodin na ČT1!


Zdroj: Česká televize
Foto: Pavla Černá

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Život a doba soudce A.K. – 6. díl - Střelec:

Život a doba soudce A.K. – 6. díl - Střelec
Život a doba soudce A.K. – 6. díl - Střelec
Život a doba soudce A.K. – 6. díl - Střelec
Život a doba soudce A.K. – 6. díl - Střelec
Život a doba soudce A.K. – 6. díl - Střelec
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !