Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 18.10. 2018
Dnes má svátek Lukáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zveme Vás na 5. ročník charitativního běhu nadačního fondu AQUAPURA

13. 04. 2017 | Ze společnosti

v rámci XXIV. česko-slovenské konference

o trombóze a hemostáze


Výtěžek charitativního běhu je určen na pomoc pacientům s poruchou srážlivosti krve. Svoji účast přislíbily hráčky basketbalového týmu Hradecké lvice, které nadační fond AQUAPURA pravidelně podporují. Běh je otevřený pro veřejnost a každý přihlášený účastník dostane funkční triko.

Charitativní běh se koná ve čtvrtek 18. května 2017 od 18 hodin v Hradci Králové.


START: TJ Sokol Hradec Králové, Eliščino nábřeží 777, na místním oválu. Trať o délce 4,5 km vede kolem řeky Labe v centru města.
Poplatek: 300 Kč/osobu, 200 Kč (studenti).
Poplatek lze uhradit do 11. 5. 2017 na č. ú. 246 101 055 / 0300 nebo na místě. Přihlášku s Vaším jménem a kontaktem zašlete emailem do 11. 5. 2017 na info@aquapura.cz.

charitativní běhCelý poplatek je věnován nadačnímu fondu AQUAPURA, který jako jediný v ČR pomáhá pacientům, kterým byla diagnostikována porucha srážlivosti krve, tzv. tromboembolická nemoc. Ta patří mezi kardiovaskulární onemocnění, která představují třetí nejčastější příčinu úmrtí v České republice a v dalších rozvinutých zemích. Je způsobena porušením rovnováhy mezi tvorbou a rozpouštěním drobných sraženin v krvi. Projevuje se žilní trombózou, tedy vznikem krevní sraženiny, která se může uvolnit do krevního řečiště a způsobit embolii, jež může skončit až úmrtím. Nejčastěji jsou výskytem trombu postiženy žíly v dolní končetině. Vytvořit se ale může také v horních končetinách nebo jinde v žilním systému.

Prevencí tromboembolie je zdravý a aktivní styl života s dostatkem pohybu včetně dodržování pitného režimu. Mezi nejvíce ohrožené patří lidé v produktivním věku. Rizikových faktorů onemocnění je celá řada a patří mezi ně především obezita, věk, nádorová onemocnění, imobilizace, operace nebo užívání některých léků.

Přihlaste se na charitativní běh na pomoc pacientům s tímto onemocněním.
Těšíme se na Vás a děkujeme, že pomáháte s námi!

Více na: www.aquapura.cz a www.hemostaza2017.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Zveme Vás na 5. ročník charitativního běhu nadačního fondu AQUAPURA:

Zveme Vás na 5. ročník charitativního běhu nadačního fondu AQUAPURA
Zveme Vás na 5. ročník charitativního běhu nadačního fondu AQUAPURA
Zveme Vás na 5. ročník charitativního běhu nadačního fondu AQUAPURA
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky