Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Radostná seznámení ve StarDanceRadostná seznámení ve StarDance Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.07. 2024
Dnes má svátek Vítězslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o džbánek, zelený a černý čaj Lipton ZERO bez cukru

24.08. - 30.08. 2020 | Aktuální soutěže
Lipton ZERO

Ledový zelený čaj bez kalorií!


Máte chuť na osvěžující ledový čaj a přitom myslíte na svou linii? Máme řešení! Užijte si svůj den plnými doušky a ochutnejte zelený čaj Lipton Zero Green Ice Tea s citrónem nebo Lipton s příchutí broskve. Neobsahují žádné kalorie a přitom si stále zachovávají svoji osvěžující chuť.

Čaje Lipton obsahují rovněž žádné konzervanty, umělá aromata nebo barviva. Chuť každého ledového čaje Lipton začíná opravdovými čajovými lístky – proto vás vždy osvěží svou neodolatelnou lehkostí a stane se vítaným společníkem při jakékoliv příležitosti.

Doplňte si svůj pitný režim bez obav z nadbytečných kalorií

s čaji LIPTON Zero!

čaje Lipton ERO
Pravidla soutěže:
Soutěž o džbánky, ledové kostky a čaje LIPTON ZERO probíhá od pondělí 24. srpna do 30. srpna 2020. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

7 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá džbánek, ledové kostky, zelený čaj LIPTON ZERO s příchutí citrónu, černý čaj LIPTON ZERO s příchutí broskve a Zelený ledový čaj s příchutí bílé broskve.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 31. srpna  2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. září 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách čajů LIPTON
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !