Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 24.01. 2021
Dnes má svátek Milena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o luxusní dárkové sady Brazil keratin s keratinem a marulovým olejem

30.11. - 6.12. 2020 | Aktuální soutěže
K Vánocům neodmyslitelně patří tradice. Kdo z nás by si dokázal nejhezčí svátky v roce představit bez nazdobeného stromečku, koled, kapra, lití olova, pouštění skořápkových lodiček, jmelí…

Někteří z nás se celý Štědrý den postí, protože touží vidět zlaté prasátko, které má přinést hojnost a dobrou úrodu pro celý příští rok. Když už je řeč o zlatém prasátku, nejde nevzpomenout na reklamu: „Ne ne nemusím, já už ho vidím…“ Tuto znělku vídáme na televizní obrazovce už několik let a mám pocit, že se jen tak neomrzí, ba naopak stává se součástí Vánoc.
 
My ženy chceme mít na Vánoce vše uklizeno, navařeno, nakoupené dárky a zajistit tu pravou atmosféru, aby mohl přijít Ježíšek. Na druhou stranu ale také chceme být krásné, a to nejen o štědrovečerním dni. Rády bychom v příštím roce okouzlovaly svým vzhledem.

A s brazilkeratin.cz to dokážeme! Stačí se podívat na nabídku tohoto vlasového specialisty a vybere si každá, i ta nejnáročnější žena. Pryč s poškozenými a nezdravými vlasy! Zkroťte neposlušnou kštici, dodejte vlasům lesk a zdraví! Třeba se SETEM MARULA určeným pro nepoddajné vlasy se sklonem ke krepatění.

Luxusní dárková sada páče s keratinem a marulovým olejem pro hloubkovou regeneraci vlasů obsahuje:

Keratinový šampon s marulovým olejem pro všechny typy vlasů 300 ml
Keratinový kondicionér s marulovým olejem pro všechny typy vlasů 300 ml
100% čistý za studena lisovaný přírodní marulový olej 50 ml na vlasy, pleť, dekolt a nehty

A nezapomínejte, že Vánoce jsou svátky klidu a míru. Proto hoďte za hlavu generální úklid, pečení cukroví ve velkém a shon po vánočních dárcích… Vždyť stačí uklidit jako obvykle, cukroví na zobnutí a dárky můžete objednat z pohodlí domova na brazilkeratin.cz!
Brazil keratin - vánoční set


Pravidla soutěže:
Soutěž o luxusní dárkové sady Brazil keratin s keratinem a marulovým olejem probíhá od pondělí 30. listopadu do 6. prosince.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají luxusní dárkovou sadu Brazil keratin s keratinem a marulovým olejem.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 7. prosince 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 22. prosince 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Brazil keratin
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !