Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 09.05. 2021
Dnes má svátek Ctibor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte jeden ze tří Verra Komplexů na podporu plodnosti

26.10. - 1.11. 2020 | Aktuální soutěže

Verra


Plánování dítěte začíná péčí maminky o sama sebe


Vitamíny pro těhotné jsou v dnešní době už nezbytným doplňkem pro každou maminku. Ale vyznáte se v nich? Víte, kdy přesně je začít brát? Pokud máte dojem, že nastal čas až když znáte pozitivní výsledek, tak jste na omylu. Tak jako je důležité se rozhodnout pro početí, tak současně je podstatné řešit i stav maminky,
která později bude místem-útočištěm dítěte. Vhodné vitamíny a minerální látky totiž mohou velmi pozitivně ovlivnit právě samotnou reprodukci, ale také připraví tělo matky na zvýšené potřeby. Proto je ideální vybrat takové doplňky stravy, které mohou pomoci tělu před samotným početím i během těhotenství.

VerraDokonalým spojením vítamínů a minerálů s tou nejvyšší možnou vstřebatelností a čistotou je Verra Komplex. Jedná se o veganský produkt jehož součástí jsou klíčové živiny pro oplození i pro vývoj plodu. Většina dostupných produktů na podporu početí obsahuje anorganické formy vitamínů, což organismus téměř nevstřebá a ženy tak živiny za pár hodin z těla vyloučí. Jinak je tomu ale u Verra Komplexu, byl vyvinut s největší pečlivostí a citlivostí, které na tělo může působit a proto jsou živiny jako je kyselina listová a vitamín B12 v aktivní methylované podobě. Tedy do organismu vstupují již v aktivní podobě (bez nutnosti přeměny). Kyselina listová je navíc synergicky podpořená obsahem myoinositolu, který se podílí na vývoji vajíček.

Velmi zásadní je při jakémkoliv užívání doplňků dodržovat pravidelnost. Stejně tak jako je důležité tělo připravit na hormonální změny maminky, tak je dobré vnímat i to, že klíčové jsou první tři měsíce těhotenství právě pro vývoj miminka a vybírat to nejlepší složení. Verra Komplex vám pomůže všechny tyto zásadní body splnit a postará se tak nejen o vaše tělo, ale i to, nejcennější, co pod srdcem budete nosit.

Pravidla soutěže:
Soutěž o 3 Vera Komplexy na podporu plodnosti probíhá od pondělí 26. října do 1. listopadu 2020.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají jeden ze tří Vera Komplexů na podporu plodnosti.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 2. listopadu 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 28. listopadu 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Vera Komplexu
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !