Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.09. 2018
Dnes má svátek Jaromír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pravidla fotosoutěže

 | 
Fotosoutěž s Etou


Termín fotosoutěže:

Základní kolo: 

pondělí 31.3. - neděle 20.4.2014

Finále:

úterý 22.4. - středa 30.4. 2014


Do fotosoutěže vstupte ZDE.

Výhry fotosoutěže se dozvíte ZDE


Velikonoční FOTOSOUTĚŽ s Etou


Fotografie zařazené do fotosoutěže musí SPLŇOVAT ZADANÉ TÉMA VELIKONOČNÍ FOTOSOUTĚŽE. Podrobný popis tématu najdete také v kategorii Téma fotosoutěže.Hodnocení FOTOGRAFIÍ

Fotografie hodnotí jak neregistrovaní návštěvníci portálu, tak i registrovaní uživatelé a přidělují jim podle oblíbenosti 1-10 hvězdiček (1 hvězdička – foto se nelíbí, 10 hvězdiček – foto se velmi líbí).


Neregistrovaní i registrovaní uživatelé mohou pro jednu fotografii hlasovat vždy jen 1x za týden (po-ne). Počet fotografií, pro které lze hlasovat, není omezen. Čtenářky mohou hlasovat i na své vlastní fotky, neporušují tím pravidla fotosoutěže.

Hodnota hlasu registrovaného uživatele má dvojnásobnou hodnotu (2 body) oproti hlasu neregistrovaného uživatele (1 bod). Registrovat se lze ZDE.


Základní kolo:

- do finále postupuje 100 nejlepších fotografií ze základního kola, které vyberou svým hlasováním čtenářky portálu

- každá z registrovaných čtenářek může mít ve finále jen 1 fotografii

- ve finálovém kole je možné na jednu fotografii hlasovat jen jednou


Kdo vyhraje??

5 NEJ fotografií vybere z finálových fotografií zástupce společnosti ETA
10 NEJ fotografií určí svým hlasováním ve finálovém kole čtenářky portálu Chytrá Žena

vysavače ETA


Účast ve fotosoutěži

Zúčastnit fotosoutěže se může každý registrovaný uživatel, který se přihlásí na stránky www.chytrazena.cz, vloží vlastní fotografie, založí fotoalbum a následně zaškrtnutím vybere maximálně 5 soutěžních fotografií se zadanou tématikou. Těchto max. 5 fotografií tak sám zařadí do fotosoutěže pod unikátními soutěžními čísly. Zároveň musí splnit Podmínky pro účast ve Fotosoutěži. Vložená fotografie nemusí být nově vložená, můžete ji mít ve fotoalbu již delší dobu.

Při vkládání vaší fotografie do fotosoutěže musíte správně zodpovědět jednu soutěžní otázku. U soutěžní otázky najdete také odkaz na webovou stránku www.eta.cz, kde všechny odpovědi na soutěžní otázky velmi snadno najdete.

Zde je nápověda, jak přihlásit fotografie do Fotosoutěže.


kuchyňský robot GratusPodmínky pro účast ve fotosoutěži

Do fotosoutěže se může přihlásit každý registrovaný uživatel portálu www.chytrazena.cz.


Fotografie (max. 5 ks a pouze se zadanou tématikou) přihlásí do fotosoutěže tak, že ve Fotoalbu zobrazí fotografii, kterou chce přihlásit a klikne na odkaz Přesunout do Fotosoutěže. Systém těmto fotografiím vygeneruje unikátní soutěžní číslo, pod kterým budou ve fotosoutěži evidovány.

Současně se vám také objeví jedna soutěžní otázka, na kterou musíte správně odpovědět, abyste fotku úspěšně do fotosoutěže přesunuli.


Velikost každé fotografie nesmí přesáhnout 3 MB a nesmí být menší než 100 kB.


Vložení fotografie do fotosoutěže podléhá schválení administrátorem portálu www.chytrazena.cz.


Fotosoutěže se nesmí zúčastnit fotografie, které obsahují reklamní sdělení, pornografii, neetický obsah, vulgaritu, násilí, rasovou nesnášenlivost apod. a dále fotografie, které nesplňují podmínku tématu: Téma soutěže. Portál www.chytrazena.cz si vyhrazuje právo takovouto fotografii vyřadit kdykoli v průběhu konání fotosoutěže nebo nepřiznat výhru, přestože by počtem bodů podmínky na výhru dosahovala.


Účastník fotosoutěže musí být majitelem fotografie, případně mít souhlas majitele (majitel = vlastník autorských práv) se zveřejněním fotografie na portálu www.chytrazena.cz. Publikováním fotek stažených z internetu porušujete autorský zákon a budete z fotosoutěže automaticky vyloučeni.


Fotografie musí obsahovat název, kategorii, popisek a klíčová slova, která fotografii charakterizují a podle kterých bude ve fotosoutěži lépe vyhledatelná. Fotografie musí být správně otočená, nerozmazaná - nekvalitní fotografie či špatně otočení NEMOHOU vyhrát !!!!


Bude-li během fotosoutěže zjištěn pokus o podvod při hlasování, či jiné násilné ovlivňování nebo manipulace výsledků, bude autor automaticky z fotosoutěže vyřazen a jeho hlasování smazáno.


Všeobecné podmínky fotosoutěže

Pořadatelem Velikonoční fotosoutěže  je ETA a.s., organizátorem fotosoutěže je internetový portál www.chytrazena.cz, realizátorem je reklamní agentura TOP media.

Fotosoutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci organizátora, všechny agentury spolupracující s organizátorem na této fotosoutěži a jejich rodinní příslušníci.

Všechny výhry budou výhercům odeslány do 30. května 2014. Výhry budou odesílány pouze na území České republiky.
Výhru nelze převést na jinou osobu a na výhry ze soutěže neexistuje právní nárok.

Organizátor fotosoutěže si vyhrazuje právo kdykoli v průběhu trvání fotosoutěže pozměnit pravidla, fotosoutěž prodloužit, zkrátit, pozastavit či úplně zrušit bez udání důvodu. Dále si organizátor vyhrazuje právo jakoukoliv fotografii do fotosoutěže nezařadit bez udání důvodu.

Seznam výherců bude zveřejněn na www.chytrazena.cz do 48 hodin po ukončení soutěže včetně výherních fotografií.

Hlasování je technicky omezeno tak, aby nebylo možno výsledky hlasování zmanipulovat.

Účastí ve fotosoutěži a vyplněním registrace vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami fotosoutěže.


Do fotoalba můžete vstoupit ZDE.

Do fotosoutěže můžete vstoupit ZDE.


Krásné jarní dny Vám přeje Chytrá Žena!


ChytráŽena.cz
Vaše internetová přítelkyně

>kuchyňská robot Gratus

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !