Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 04.03. 2021
Dnes má svátek Stela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Degustace nebo únikovka v obýváku? Objevte nejlepší zážitky na doma

Degustace nebo únikovka v obýváku? Objevte nejlepší zážitky na doma
2. 03. 2021 Zajímavosti
Kdysi jsem se babičky ptala, které chvíle ji v životě nejvíc těšily. Nové auto ani parfém to nebyly. Začala vzpomínat a vypočítávat – když na plese vypadla elektřina a s dědou tančili při svíčkách  …více»

Praktický rádce pro přiznání daně z nemovitosti

Praktický rádce pro přiznání daně z nemovitosti
2. 03. 2021 Finance
V blízkosti termínu pro podání přiznání daně z nemovitosti se každý rok vyrojí spousta informací, z nichž mnohé jsou už zastaralé a nereflektují poslední změny v zákonech. Letos kvůli korona krizi  …více»

Lidská výpomoc

Lidská výpomoc
2. 03. 2021 Vaše příběhy
Na vesnici, do které jsem se po svatbě přestěhovala, bydlel starý pán. Jmenoval se Kratina a já si dlouho myslela, že žije osaměle a nemá ani děti. Až můj manžel, který ve vesnici vyrůstal jako dítě  …více»

Já už nemám žádná přání

Já už nemám žádná přání
1. 03. 2021 Vaše příběhy
Tímto apeluji na každého: Rozmyslete si, opravdu si dobře rozmyslete, co si v životě přejete!!! V roce 2013 jsem byla vedoucí prodejny. Měla jsem pod sebou několik zaměstnanců, stoprocentní  …více»

Zimní houbaření

Zimní houbaření
28. 02. 2021 Vaše příběhy
Vydala jsem se na procházku do lesa. Miluji les v každém ročním období. V každém čase má své kouzlo. Zjara vše kvete, voní a pučí, léto s podzimem patří houbaření a zima je projasněná sněhem a voní  …více»
 

Vzpomínka na mé první zaměstnání

Vzpomínka na mé první zaměstnání
27. 02. 2021 Vaše příběhy
Když jsem před lety nastupovala na svou první pracovní pozici, bylo pro mě ono místo velmi důležité. Záleželo mi na tom, abych se zapsala co nejlépe a dobře vycházela se všemi kolegy. Noc před  …více»

Jde vaše dítko poprvé do školy? Připravte ho efektivně a jednoduše

Jde vaše dítko poprvé do školy? Připravte ho efektivně a jednoduše
26. 02. 2021 Výchova
Zápisy do prvních tříd se blíží mílovými kroky a rodiče často neví, jak by na ně měli své děti připravit. Využijte současné situace, kdy doma trávíme mnohem více času než obvykle a vymyslete takový  …více»

Pravá podoba lásky

Pravá podoba lásky
26. 02. 2021 Vaše příběhy
Na střední škole jsem pracovala v květinářství. Byla to brigáda při studiu, kterou jsem si přivydělávala na věci, které mi rodiče nemohli nebo nechtěli koupit. Byla jsem holka z baráku a odmalička  …více»

Velká psí garderoba

Velká psí garderoba
25. 02. 2021 Zvířátka
Ben je můj stařičký psí kamarád. Vždyť už bude mít v květnu šestnáct let! Stále mu to ale chodí a je zdráv. Nikdy jsem neholdovala psím oblečkům a navlékání psů do nejrůznějších šatiček. Jak ale šel č  …více»

Jak mluvit s druhým o smrti jeho blízkého

Jak mluvit s druhým o smrti jeho blízkého
25. 02. 2021 Vztahy
Jak reagovat, když vám někdo blízký oznámí úmrtí ve svém okolí? Hlavně je důležité být autentický a pravdivý. Tedy pokud jsem překvapen, je v pořádku říci, že mě to překvapilo a vyjádřit účast a líto  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !