Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.10. 2021
Dnes má svátek Erik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Recept na stařečkovo štěstí

Recept na stařečkovo štěstí
23. 10. 2021 Vaše příběhy
Žil v našem sousedství roky. Znala jsem toho starého pána už od synova dětství. Sedával na lavičce, a kdykoli se k němu můj syn přiblížil, dal mu bonbón, nebo ho alespoň pohladil. Můj malý syn si  …více»

Výchova kočky? Chce to jen jiný přístup!

Výchova kočky? Chce to jen jiný přístup!
22. 10. 2021 Zvířátka
Říká se, že se svět dělí na dva neslučitelné tábory: milovníky psů a milovníky koček. Ten první většinou argumentuje tím, že kočka má svou hlavu, je nevychovatelná a neoplatí vám lásku a péči, kterou  …více»

Je úspornější vaření na plynu, nebo na indukci?

Je úspornější vaření na plynu, nebo na indukci?
19. 10. 2021 Finance
Jestli plánujete pořízení nové kuchyně, nebo snad celého domu či bytu, pak si jistě kladete otázku jaký způsob plotýnky je pro vás ten nejlepší. Plynové varné desky jsou nejspíš jednou z variant  …více»

Jak Petr kupoval psa

Jak Petr kupoval psa
17. 10. 2021 Vaše příběhy
Zdálo se, že i Petr, můj kamarád, podlehne droze zvané pes. I on a jeho rodina zatoužili po tomto mazlíčkovi se čtyřmi pacičkami, zvědavým čumáčkem a vrtícím ocáskem. Rodina si vybrala plemeno  …více»

Dvířka á la Amerika

Dvířka á la Amerika
17. 10. 2021 Vaše příběhy
Vždy se mi líbila padací dvířka, kterým se z domu a do domu dostávají kočky a malí pejsci bez spolupráce jejich majitele. Fascinovala mě v zahraničních filmech, kde se poprvé objevila. Hltala jsem  …více»
 

Přerušovaný půst

Přerušovaný půst
16. 10. 2021 Vaše příběhy
Vážené chytré ženy, velmi dlouho jsem přemýšlela, jakým tématem přispět mezi Vás, protože jsem tu dnes vlastně poprvé. Chtěla bych se s Vámi podělit o dobrou zkušenost. Jsem už důchodkyně a prošla  …více»

Popletená svatba

Popletená svatba
16. 10. 2021 Vaše příběhy
Na střední škole jsem měla spolužačku Blanku. Byly jsme velmi dobré kamarádky. Během studia jsme spolu trávily hodně času, věnovaly jsme se společným zálibám a hodně si rozuměly. Pak přišla maturita  …více»

Ztracen na houbách

Ztracen na houbách
16. 10. 2021 Vaše příběhy
Příběh, na který tady zavzpomínám, se stal před lety. To byly naše děti ještě menší a my si pořídili našeho psa Alíka. Alík je dnes už psí senior, manžel už, bohužel, zemřel a děti jsou dnes dospělé  …více»

Nevydařené léto

Nevydařené léto
15. 10. 2021 Vaše příběhy
Každým rokem trávíme léto na chalupě v Dolní Chřibské. Potřebovali jsme nařezat dřevo na zimu, ale počasí nám moc nepřálo, takže jsme museli každou chvíli přestat, protože pila na dešti být nemůže  …více»

5 největších mýtů o krmivech pro psy a kočky

5 největších mýtů o krmivech pro psy a kočky
14. 10. 2021 Zvířátka
Dnešní doba nabízí mnoho zdrojů informací. Jedním z nich je internet a různá internetová fóra, na nichž by člověk odbornosti pohledal. Bohužel na základě toho pak vznikají různé mýty, a jinak tomu  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky