První jarní den 2023První jarní den 2023 Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023?Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023? Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.03. 2023
Dnes má svátek Světlana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Katka a ukradený telefon

Katka a ukradený telefon
19. 03. 2023 Vaše příběhy
Mám sestru, která je invalidní. V osmnácti letech jí byla diagnostikována roztroušená skleróza a k ní od dvaceti navíc cukrovka. Krátce poté už chodila o hůlce. Má problém s koordinací a musí si  …více»

Jaký je rozdíl mezi bavlnou a bio bavlnou?

Jaký je rozdíl mezi bavlnou a bio bavlnou?
18. 03. 2023 Zajímavosti
Proč si vybrat bio bavlnu? Dopřejte sobě a své rodině to nejlepší. Udržitelnost a ekologický životní styl je jedním z hlavních témat současné společnosti. Volba mezi organickými a tradičními  …více»

Střídavá péče

Střídavá péče
17. 03. 2023 Vaše příběhy
Když jsem byl se Sárou rok, právě se ke mně přestěhovala, rozhodli jsme se pořídit si psa. Oba jsme byli ještě mladí na to, abychom si pořizovali dítě. Přesto jsme chtěli mít něco společného, o co se  …více»

Péče o plechové miláčky

Péče o plechové miláčky
16. 03. 2023 Vaše příběhy
Žijeme ve zvláštní době. Všímáme si víc majetku a třeba svých plechových miláčků, než partnerů. Když už jsme u těch plechových miláčků… U každého supermarketu máme krásná prostorná parkoviště  …více»

Ztracené miluji

Ztracené miluji
13. 03. 2023 Vaše příběhy
Od rozvodu jsem byl dlouho sám. Zpočátku jsem se neuměl smířit s tím, že se manželka po dvaceti letech sebrala a odešla ode mne. Děti už byly velké, samostatné, a tak prý neměla stání u někoho, koho  …více»
 

To bude tou dobou... nebo ne?

To bude tou dobou... nebo ne?
12. 03. 2023 Vaše příběhy
Někdo by možná řekl, že je taková doba. Lidé jsou tak nějak vůči druhým otupělí. Jsme od mala učeni hledět si svého, protože strkat nos do cizích věcí se nemá. A tak si uhrabujeme ten svůj píseček  …více»

Amálka

Amálka
12. 03. 2023 Vaše příběhy
Vyjel jsem ráno z města ještě za tmy. Jel jsem za dcerou. Těsně za městem jsem si všiml něčeho uprostřed silnice. Auta přede mnou nezpomalila, ani nezastavila. To něco bylo uprostřed, proto to zůstalo  …více»

Ideální čas pro nové aktivity s vaším čtyřnohým parťákem

Ideální čas pro nové aktivity s vaším čtyřnohým parťákem
11. 03. 2023 Zvířátka
Mnoho z nás se vrhá do nových výzev s těmi nejlepšími úmysly. Jenže zbavit se starých návyků vyžaduje správné odhodlání a notnou dávku motivace a trpělivosti. Na cestě k dosažení vysněných cílů nám  …více»

Nakonec celkem šťastný životní příběh

Nakonec celkem šťastný životní příběh
11. 03. 2023 Vaše příběhy
Po rozvodu jsem zůstal sám. Na dovolené jsem se seznámil s Dášou. Protože se jednalo jen o letní dovolenou do západních Čech, které jsou od mého bydliště poněkud vzdáleny, nic jsem našemu seznámení  …více»

Parkování na sídlišti

Parkování na sídlišti
10. 03. 2023 Vaše příběhy
Není snad město, které by se nepotýkalo s nedostatkem parkovacích míst pro automobily. Ne jinak tomu je i u nás. Auta denně popojíždějí a hledají, kam zaparkovat. Člověk vracející se ze zaměstnání  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !