Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 13.05. 2021
Dnes má svátek Servác
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Trpí váš pes nadýmáním? ….může se jednat i o závažný zdravotní problém

Trpí váš pes nadýmáním?  ….může se jednat i o závažný zdravotní problém
13. 05. 2021 Zvířátka
Pejsci jsou radost, ale občas je může trápit spousta neduhů, které mohou být nepříjemné pro vás i okolí. Jedním z takových je i nadýmání. To bohužel zvíře neumí ovládat. Je tedy nutné na páníčcích  …více»

Chaga – houba nesmrtelnosti

Chaga – houba nesmrtelnosti
13. 05. 2021 Zajímavosti
Hodně jsem o ní slyšela, možná jsem ji i viděla, ovšem ne v době, kdy jsem se o ni zajímala a chtěla ji najít. Jedná se o houbu Chaga neboli rezavec šikmý (Inonotus obliguus). Jde o chorošovitou  …více»

Jak jsem skoncovala s využíváním

Jak jsem skoncovala s využíváním
9. 05. 2021 Vaše příběhy
Když jsem před lety nastoupila do nového zaměstnání, nebylo to zrovna jednoduché. Převážně ženský kolektiv, který tvořil mé spolupracovníky, byl ze začátku nepřátelský a člověku záviděl i nos mezi  …více»

Jak jsme opět malovali aneb Jak můj muž konečně chodil na štaflích

Jak jsme opět malovali aneb Jak můj muž konečně chodil na štaflích
8. 05. 2021 Vaše příběhy
Od události, kdy jsme malovali jeden pokoj, uběhl už nějaký ten rok. Tentokrát volala po malbě ložnice. „Tak ji vymalujeme, máme v tom už praxi,“ navrhl můj muž. „Tobě nestačilo, jak sis minule  …více»

Milionový nález

Milionový nález
8. 05. 2021 Vaše příběhy
Den jako každý jiný byl, chtěla jsem, aby se mi vydařil. Spěchám ke svému rychlíku, po namrzlém chodníku, tak, jako každým dnem, za svým pracovním výkonem. V práci máme napilno, i v tento den, kdy  …více»
 

Hitem mezi dětmi jsou elektrokoloběžky

Hitem mezi dětmi jsou elektrokoloběžky
6. 05. 2021 Zajímavosti
Zažít nové dobrodružství při obyčejné cestě do školy nebo během zábavního odpoledne v parku mohou děti díky elektrokoloběžce. Z obyčejné hračky se díky speciální baterii stal dopravní prostředek  …více»

Může být pes vegetarián?

Může být pes vegetarián?
6. 05. 2021 Zvířátka
V posledních letech se stále častěji mluví o vegetariánství nejen u lidí, ale i u zvířat. Především u psů. Z bezmasého způsobu krmení se stalo velmi „ožehavé“ téma jak na internetu, tak reálnými  …více»

Když má láska dlouhé uši aneb jak pečovat o králíčka?

Když má láska dlouhé uši aneb jak pečovat o králíčka?
5. 05. 2021 Zvířátka
Králík, ušatý symbol Velikonoc, se díky učenlivé povaze a rozkošnému vzhledu těší stále větší popularitě u dětí i dospělých. Nejde ale o žádnou chlupatou hračku. Správnou péči by proto měl mít  …více»

5 častých chyb při skladování granulí

5 častých chyb při skladování granulí
4. 05. 2021 Zvířátka
Mezi časté chyby chovatelů psů patří i špatné skladování granulí. Vybrat vhodné a zdravé krmivo je prvním krokem a druhým, neméně důležitým (a často opomíjeným), je pak i jejich správné skladování  …více»

Svatba plná kotrmelců

Svatba plná kotrmelců
3. 05. 2021 Vaše příběhy
Naše svatba byla veselá a plná různých trapasů a nedopatření. Když jsem se vdávala, rozhodli se všichni, že oslava bude u nás doma. Rodiče měli velký dům se zahradou, bylo zde spousta místa a má  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !