Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 25.05. 2024
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Zásady ochrany osobních údajůOchranu osobních údajů bereme jako důležitý závazek portálu ChytráŽena.cz vůči svým uživatelům a zavazujeme se poskytnuté osobní údaje chránit.

V dokumentu „Zásady ochrany osobních údajů“ popisujeme informace o tom, jaká osobní data shromažďujeme a k jakému účelu jsou využita, stejně tak zde naleznete informace o zásadách ochrany těchto osobních údajů proti zneužití.


1. Základní pojmy a definice


Osobní údaj
Osobním údajem je jméno, identifikační číslo, lokační údaje, síťový identifikátor anebo jeden či více zvláštních prvků fyzické, fyziologické, genetické, psychické, ekonomické, kulturní nebo společenské identity této fyzické osoby.

Subjekt údajů
Subjektem údajů je jakákoli identifikovaná nebo identifikovatelná fyzická osoba – nositel osobních údajů.

Správce osobních údajů
Správcem osobních údajů je fyzická nebo právnická osoba, orgán veřejné moci, agentura nebo jiný subjekt, který sám nebo společně s jinými určuje účely a prostředky zpracování osobních údajů.

Zpracovatel osobních údajů
Zpracovatelem je fyzická nebo právnická osoba, orgán veřejné moci, agentura nebo jiný subjekt, který zpracovává osobní údaje pro správce.

Zpracování osobních údajů
Zpracování osobních údajů je jakákoliv automatizovaná nebo manuálně prováděná operace nebo soubor operací s osobními údaji nebo soubory osobních údajů.

Právní předpis upravující ochranu osobních údajů
Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, jedná se o nový právní předpis EU, kterým je zaváděna evropská reforma ochrany osobních údajů, známá též pod zkratkou GDPR.2. Zpracování osobních údajů na portálu ChytráŽena.cz


2.1. Správce osobních údajů
Správcem osobních údajů je fyzická osoba: Petr Vočadlo – TOP media, se sídlem Nad Celnicí 385, 547 01 Náchod, IČO: 685 04 292. Kontaktní email: top@topmedia.cz, (dále jen „správce“).

2.2. Získávání osobních údajů
Není-li v dokumentu stanoveno jinak, jsou osobní údaje získávány výhradně od subjektu těchto údajů.
Subjekt údajů, který poskytuje portálu ChytráŽena.cz své osobní údaje, nese plnou odpovědnost za správnost všech poskytnutých osobních údajů.

2.3. Účel zpracování osobních údajů
Účelem zpracování osobních údajů je poskytování služeb portálu ChytráŽena.cz a pro komunikaci a marketingové účely portálu ChytráŽena.cz se subjektem údajů.

Vaše osobní údaje nám slouží pro komunikaci s Vámi, pro fungování Vašeho Chytrého konta, možnosti soutěžit, diskutovat a využívat všechny dostupné služby portálu ChytráŽena.cz, a pro marketingové účely. Díky osobním údajům můžeme např. odesílat výhry na požadovanou adresu, upřesňovat termín doručení SMS zprávou či emailem, ale také Vás rozpoznat a přidělit Vám body do Chytrého konta podle aktivity, kterou na portálu ChytráŽena.cz provádíte.

2.4. Jaké osobní údaje jsou zpracovávány
Správce zpracovává osobní údaje poskytnuté subjektem údajů při registraci na portálu ChytráŽena.cz . Mezi tyto osobní údaje patří: jméno a příjmení, kontaktní adresa, město a PSČ, emailová adresa, pohlaví, telefonický kontakt a uživatelské jméno. Tyto osobní údaje jsou nezbytné pro plnění smlouvy a poskytování služeb portálu ChytráŽena.cz

Dále správce zpracovává elektronické osobní údaje nezbytné pro poskytování služeb portálu ChytráŽena.cz . Mezi tyto osobní údaje patří IP adresa, Cookies, verze prohlížeče, historie přihlášení, čtení dokumentů, příspěvky, vyhledávání, umístění v soutěži atd.

Pro možnost zasílání newsletteru, ve kterém Vás pravidelně informujeme o aktuálních novinkách a probíhajících soutěžích, zpracováváme vaši emailovou adresu. Právním důvodem tohoto zpracování je váš souhlas, který nám poskytujete při vyplnění registračního formuláře a který můžete kdykoli odvolat.

2.5. Doba uložení osobních údajů
Osobní údaje jsou archivovány po nezbytně dlouhou dobu v závislosti na charakteru osobního údaje, nejdéle však po dobu 5 let. Všechny osobní údaje jsou odstraněny při zrušení registrace na portálu ChytráŽena.cz nebo na základě vlastní žádosti subjektu údajů, případně po uplynutí doby potřebné pro poskytnutí dané služby, ke které byl osobní údaj poskytnut. Dále budou osobní údaje odstraněny při zrušení uděleného souhlasu se zpracováním osobních údajů ze strany subjektu údajů.3. Zabezpečení dat


Ochrana vašich údajů je pro portál ChytráŽena.cz klíčová, proto pro zajištění jejich bezpečnosti spolupracujeme s ověřenými certifikovanými partnery. Plně využíváme technická i organizační opatření pro prevenci neoprávněného přístupu k těmto datům, která jsou umístěna na serverech společnosti VSHosting. Data klientů VSHosting jsou v datovém centru ServerPark. ServerPark disponuje nadstandardním zabezpečením, mezi které patří tlusté železobetonové zdi, pancéřové dveře, kamerový dohled a anonymizace označení serverů a zejména selektivní a elektronicky zabezpečený přístup do datového centra.

Interně chráníme data přístupovými hesly a přístup k datům má pouze omezený počet zaměstnanců tak, aby byla maximálně zajištěna ochrana dat před jejich zneužitím.


4. Práva subjektu údajů


4.1. Za podmínek stanovených v nařízení má subjekt údajů právo požadovat od správce přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz svých osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování svých osobních údajů, a dále právo na přenositelnost svých osobních údajů.

4.2. Subjekt údajů má právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním svých osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Souhlas lze odvolat elektronicky v rámci online přihlášení na portálu ChytráŽena.cz pošlete soukromou zprávu na uživatele „admin“ nebo emailem na adresu „info@chytrazena.cz“ pošlete text „ZRUŠIT REGISTRACI“, bude Vám nejpozději do 30 dnů zrušena Vaše registrace a odstraněny všechny osobní údaje o Vás, včetně Vámi vložených fotografií a komentářů. Zároveň je tímto krokem zrušen i Váš souhlas se zpracováním osobních údajů.

4.3. Subjekt údajů má právo na přístup ke svým osobním údajům včetně možnosti tyto údaje opravovat či mazat. Tato funkce je umožněna v rámci online přihlášení na portálu ChytráŽena.cz, kde je možné po kliknutí na přezdívku editovat své osobní údaje.

4.4. Subjekt údajů nemá povinnost osobní údaje poskytnout, poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Poskytnutí osobních údajů není zákonným požadavkem a za neposkytnutí osobních údajů nehrozí subjektu údajů žádná sankce. Poskytnutí osobních údajů je však podmínkou pro registraci na portálu ChytráŽena.cz, protože věrnostní program nelze bez poskytnutí osobních údajů plnohodnotně provozovat.

4.5. Každý uživatel má právo na výmaz (právo být zapomenut). Pokud tedy v rámci online přihlášení na portálu ChytráŽena.cz pošlete soukromou zprávu na uživatele „admin“ nebo emailem na adresu „info@chytrazena.cz“ pošlete text „ZRUŠIT REGISTRACI“, bude Vám nejpozději do 30 dnů zrušena Vaše registrace a odstraněny všechny osobní údaje o Vás, včetně Vámi vložených fotografií a komentářů. Zároveň je tímto krokem zrušen i Váš souhlas se zpracováním osobních údajů.Znění platné od 25. 5. 2018Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !