Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 13.05. 2021
Dnes má svátek Servác
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Velikonoční výlet do Malenovic

Velikonoční výlet do Malenovic
12. 05. 2021 Česká republika
Jaro o sobě už dalo vědět pěkným počasím, a tak jsem se vydala na malý výlet do Beskyd. Navštívila jsem Malenovice. Obec Malenovice se nachází v krásném prostředí Beskyd a část obce leží přímo  …více»

Jsme zpět, Visto! Návštěvníci znovu vyrážejí za nejlepší rodinnou dovolenou v Česku

Jsme zpět, Visto! Návštěvníci znovu vyrážejí za nejlepší rodinnou dovolenou v Česku
7. 05. 2021 Česká republika
Wellness hotel Vista konečně znovu ožívá smíchem a cupitáním dětských nožek. Po vynucené pauze se rodiny opět vrací za společnými chvílemi zábavy a odpočinku uprostřed podmanivé horské krajiny Dolní  …více»

Můj další jarní výlet na kole

Můj další jarní výlet na kole
7. 05. 2021 Cykloturistika
Sluníčko svítilo a já měla volno. Proto jsem opět osedlala svého jednostopého miláčka, kolo. Tentokrát jsem zcela jistě překročila hranici našeho okresu. Jak ale udržet člověka, který je na kolo  …více»

Výlet za Popelkou

Výlet za Popelkou
6. 05. 2021 Evropa
Zámek Moritzburg leží v Sasku nedaleko Drážďan. V letech 1542-1546 si ho nechal postavit vévoda Moritz Saský na žulové skále uprostřed rybníka jako lovecký zámek v renesančním stylu. Později zde byla  …více»

Má první jarní projížďka na kole v roce 2021

Má první jarní projížďka na kole v roce 2021
2. 05. 2021 Vaše tipy
Po zimě jsem se v sobotu vydala na svůj první téměř celodenní výlet na kole. A nebylo to poprvé, co jsem byla ráda, že žiji na Novojičínsku, v kraji sice kopečkovém, ale rozlehlém, malebném a zajímavé  …více»
 

Kokořínsko aneb další tip na výlet

Kokořínsko aneb další tip na výlet
29. 04. 2021 Česká republika
Jeden les ve středních Čechách vás zavede do české historie, kterou Václav Levý vytesal doslova do skály. Je tomu téměř 200 let, kdy mladičký sochař, v duchu ideálů národního obrození, vytesal  …více»

Poutní místo Homol

Poutní místo Homol
27. 04. 2021 Česká republika
V rámci našich výletů po bližším i vzdálenějším okolí bydliště jsme po několika letech s manželem usoudili, že je opět čas zavítat na poutní místo na Homoli. Není od nás tak daleko a v čase nouzového  …více»

Výprava do historie, hrad Kost

Výprava do historie, hrad Kost
23. 04. 2021 Česká republika
Kde hrad leží? Nachází se v přírodní rezervaci Údolí Plakánek v chráněné krajinné oblasti Český ráj. Na rozdíl od jiných hradů nebyl vystavěn jako dominanta na kopci, byl ale umístěn do zalesněného  …více»

Rolava, místo naplněné tajemstvím

Rolava, místo naplněné tajemstvím
22. 04. 2021 Česká republika
V době, kdy nebylo ještě cestování zakázáno, jsem zavítal do Krušných hor. V jejich západní části, zhruba dva kilometry severně od městečka Přebuz, jsem navštívil zaniklou obec Rolava. Zaniklý svět  …více»

Vietnam - po vlastní ose

Vietnam - po vlastní ose
21. 04. 2021 Asie
Vždy v únoru utíkáme s kamarádem někam do teplých krajin a minulý rok tomu nebylo jinak. Už sice pronikaly zprávy o té neznámé nemoci, ale měli jsme vše zařízené - nahlásili jsme se do aplikace Drozd  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !