Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 08.03. 2021
Dnes má svátek Gabriela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Procházka po Stezce korunami stromů

Procházka po Stezce korunami stromů
3. 03. 2021 Česká republika
Stezek korunami stromů je v České republice několik. Navštívili jsme tu u Janských Lázní. Je prý nejdelší stavbou tohoto druhu v Evropě. Měří 1511 metrů, vyhlídková věž je ve výšce 45 metrů  …více»

Vysoké Tatry – Tatranská Lomnice v zimě

Vysoké Tatry – Tatranská Lomnice v zimě
28. 02. 2021 Evropa
Zima je krásným zimním obdobím. Příjemné je, když čas zimy můžeme trávit na horách. Obdivovat zasněžené horské hřebeny, užívat si procházek, sjezdového lyžování a běžkování.  …více»

Vysoký zámek Plumlov

Vysoký zámek Plumlov
27. 02. 2021 Česká republika
Vysoký zámek byl postaven 1680 – 1690 Janem Adamem z Lichtenštejna, třetím majitelem plumlovského panství. Jan Adam se začal zprvu zabývat myšlenkou na opravu a přestavbu plumlovského hradu. Jeho otec  …více»

Na skok do Prahy podruhé

Na skok do Prahy podruhé
12. 02. 2021 Česká republika
Už jsem psala víckrát, že do Prahy jezdíme rádi. Když tam člověk jede opravdu jen na víkend, moc toho nestihne a vždycky za sebou zanechá seznam míst, kam by se chtěl příště podívat. Loni v únoru jsme  …více»

Zimní výlet do pohádky jménem Pustevny

Zimní výlet do pohádky jménem Pustevny
4. 02. 2021 Česká republika
Byl lednový víkend a my se rozhodli utéci z města na hory. V době, kdy jsou zavřeny restaurace, kavárny, sportovní centra, bazény, sauny a zařízení, ve kterých trávíváme zimní volné chvilky obvykle  …více»
 

Sokolník a dravci

Sokolník a dravci
30. 01. 2021 Vaše tipy
První zmínky o sokolnictví jsou v Asii a teprve až později přešla tato speciální vášeň do střední Evropy. Ve středověku bylo sokolnictví jen pro šlechtu. Jednak chování dravců bylo finančně náročné  …více»

Něco pro milovníky vláčků

Něco pro milovníky vláčků
29. 01. 2021 Česká republika
Na vlakovém nádraží v Jindřichově Hradci jsme si koupili jízdenky na motorový úzkokolejný vlak. Během prázdnin tu jezdí i parní vlak, dnes ale nejede. Jindřichohradecká úzkokolejka zde jezdí od roku  …více»

Dovolená ponovu

Dovolená ponovu
23. 01. 2021 Praktické rady
Než se letos rozhodnete vzít si dovolenou, měli byste vědět, že novela zákoníku práce přinesla od 1. ledna 2021 v této oblasti mnohé změny. Jaké jsou ty nejdůležitější? Mění se výpočet dovolené  …více»

Na skok do Prahy

Na skok do Prahy
17. 01. 2021 Česká republika
Snad není nutné psát, že Praha je město nekonečných možností. Přijdou si v ní na své milovníci historie, architektury, starých pověstí, kultury, koncertů, divadel a spousty jiných radovánek. Také my  …více»

Krátká zastávka v Jindřichově Hradci

Krátká zastávka v Jindřichově Hradci
13. 01. 2021 Česká republika
Jindřichův Hradec je považován za jedno z nejhezčích měst na jihu Čech. Leží zhruba 50 km severovýchodně od Českých Budějovic poblíž řeky Nežárky a rybníku Vajgar. V desátém století zde stávalo  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !