Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 28.05. 2024
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Cestování

Jak se připravit na bezpečný výlet do hor

Jak se připravit na bezpečný výlet do hor
27. 05. 2024 Praktické rady
Horské túry představují nejen jedinečnou příležitost k objevování nádherných krajů, ale také výzvu, kterou je třeba brát vážně. Aby byl váš výlet do hor nejen příjemný, ale hlavně bezpečný, přinášíme  …více»

Královské město Vysoké Mýto

Královské město Vysoké Mýto
27. 05. 2024 Česká republika
I když tu žije jen něco málo přes 12 tisíc obyvatel, Vysoké Mýto je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších měst Pardubického kraje (a v rámci kraje šesté největší). Najdete ho v okrese Ústí  …více»

Je čas vyrazit na kolo

Je čas vyrazit na kolo
26. 05. 2024 Cykloturistika
Teplé dny nás vítají s plnou parádou. Je čas se vyrazit na kolo. Ale nezapomeňte se na sezonu trochu dovybavit. Není totiž nic horšího než si nechat zkazit krásný sportovní den díky špatnému vybavení  …více»

Víkend ve znamení perfektního pikniku. Jak si ho připravit?

Víkend ve znamení perfektního pikniku. Jak si ho připravit?
25. 05. 2024 Praktické rady
S příchodem teplého počasí jsou neodmyslitelně spjaté také pikniky s rodinou a přáteli. Pokud i vy patříte mezi milovníky venkovních sedánků s občerstvením, zajisté oceníte několik praktických tipů  …více»

Rodinné léto plné dobrodružství: Objevte zábavné a hravé aktivity Horského resortu Dolní Morava

Rodinné léto plné dobrodružství: Objevte zábavné a hravé aktivity Horského resortu Dolní Morava
22. 05. 2024 Česká republika
Plánujete nezapomenutelné léto, kdy se děti vyřádí, vy si odpočinete a společně si užijete hory zábavy? Vyrazte na Dolní Moravu, která opět chystá lákavé novinky. A kromě toho slaví druhé narozeniny  …více»
 

Navštívili jsme Úštěk

Navštívili jsme Úštěk
19. 05. 2024 Česká republika
Město Úštěk máte z Kalvárie Ostré doslova na dlani. Nachází se uprostřed romantické krajiny severních Čech mezi Litoměřicemi a Českou Lípou. Celé jeho okolí včetně řady stavitelských a historických  …více»

Kalvárie Ostré

Kalvárie Ostré
18. 05. 2024 Česká republika
Při dnešním putování bych vás všechny ráda pozvala na hranici Ústeckého kraje, kde se nachází jedna z dominant, kterou nemůže přehlédnout nikdo, kdo míří kolem města Úštěk do Litoměřic. My tudy jezdím  …více»

Putování po Kappadokii

Putování po Kappadokii
17. 05. 2024 Asie
Skanzen Göreme je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO od roku 1985. Je to jedno z nejoblíbenějších míst v Turecku. Historická a přírodní struktura tohoto místa je pečlivě zachována a průběžně  …více»

Národopisné muzeum Třebíz

Národopisné muzeum Třebíz
15. 05. 2024 Česká republika
Letošní jaro s sebou často nese příchuť léta a s ním v naší rodině máme spojené cestování. A tak se nám podařilo uskutečnit již pár pěkných výletů po naší vlasti. Již několikrát jsem ve svých star  …více»

Verona - město lásky a milenců

Verona - město lásky a milenců
9. 05. 2024 Evropa
Verona se proslavila hlavně Shakespearovou hrou Romeo a Julie. Díky tomuto příběhu navštěvuje město mnoho turistů. Samozřejmě i naše první zastávka byla u Juliina domu. Museli jsme si vystát hodinovou  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !