Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.10. 2021
Dnes má svátek Erik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Na kole i po svých: Užijte si na Východní Moravě podzim plný barevných zážitků

Na kole i po svých: Užijte si na Východní Moravě podzim plný barevných zážitků
25. 10. 2021 Cykloturistika
Znáte jiné místo, kde můžete nasednout na kolo a během chvíle projet z bohaté historie do fantastické budoucnosti? Užít si barevnou přírodu, ale také pohostinné město? Vystoupat horská stoupání  …více»

Liščí díry v Beskydech

Liščí díry v Beskydech
24. 10. 2021 Česká republika
Není díra jako díra, některé jsou Liščí. Beskydy nabízí spoustu zajímavých míst, ale spousta zůstává dobře utajená širšímu zástupu turistů. Na některé výlety musíte tzv. stezkou zvěří a zná ji jen  …více»

Výlet za babičkou do Ratibořic

Výlet za babičkou do Ratibořic
23. 10. 2021 Česká republika
Loni v březnu jsem zde měla článek s názvem Babiččino údolí žije. Vyslovila jsem v něm pochybnost o tom, jestli ještě tato akce probíhá. Tak teď to vím – probíhá. Je sice trochu jiná, ale líbila  …více»

Bouzovský mumraj

Bouzovský mumraj
23. 10. 2021 Česká republika
Léto je plné příležitostí na různé výlety, koupačku, odreagování nebo k procházce do přírody, případně navštívit nějakou společenskou akci s pestrým programem. Jednou z takových akcí je jarmark  …více»

Prohlídka hradu a zámku Český Krumlov

Prohlídka hradu a zámku Český Krumlov
19. 10. 2021 Česká republika
Zámek Český Krumlov je druhým nejrozsáhlejším zámeckým areálem v České republice. Celý komplex zahrnuje více jak čtyřicet budov a objektů, které obklopuje pět nádvoří a deset hektarů zámecké zahrady  …více»
 

Cestou necestou po Starých Hamrech

Cestou necestou po Starých Hamrech
15. 10. 2021 Česká republika
Poslední zářijový víkend se povedl. Sluníčko svítilo a byla škoda zůstat doma, a tak jsme se vypravili do Starých Hamrů, jen tak na procházku. Staré Hamry najdeme nad vodní nádrží Šance, v chráněné  …více»

Křemešník

Křemešník
14. 10. 2021 Česká republika
Když se řekne Křemešník, nemusíte si hned představovat oblíbenou uzeninu. Stejně tak dobře se totiž může jednat – jako v tomto případě – o jedno z našich poutních míst. Možná ho dobře znáte. A pokud  …více»

Přesunutý kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mostě

Přesunutý kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mostě
12. 10. 2021 Česká republika
Když jsem jako dítě slyšela o přestěhovaném kostelu v Mostě, který musel ustoupit těžbě uhlí, nepřemýšlela jsem o detailech. Prostě ho dali na kolečka a jedééém! Ostatně viděla jsem na Lužnici  …více»

Návštěva Přerova a můj poopravený dojem z města

Návštěva Přerova a můj poopravený dojem z města
9. 10. 2021 Česká republika
Když jsem zvolila jako místo našeho pobytu na dovolené město Přerov, myslela jsem si, že jedeme do města plného nepřizpůsobivých občanů a celý pobyt strávíme jen v hotelu. Tak na mě Přerov působil  …více»

Sokolovna v Horní, Dolní

Sokolovna v Horní, Dolní
7. 10. 2021 Česká republika
Příběh, o který se chci s vámi podělit, se stal už před lety, za dob mých studií. Tenkrát jsem hrál na kytaru a s několika kamarády si založil první hudební skupinu. No, skupinu… Hrávali jsme tenkrát  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !