Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.02. 2021
Dnes má svátek Dorota
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Na skok do Prahy podruhé

Na skok do Prahy podruhé
12. 02. 2021 Česká republika
Už jsem psala víckrát, že do Prahy jezdíme rádi. Když tam člověk jede opravdu jen na víkend, moc toho nestihne a vždycky za sebou zanechá seznam míst, kam by se chtěl příště podívat. Loni v únoru jsme  …více»

Zimní výlet do pohádky jménem Pustevny

Zimní výlet do pohádky jménem Pustevny
4. 02. 2021 Česká republika
Byl lednový víkend a my se rozhodli utéci z města na hory. V době, kdy jsou zavřeny restaurace, kavárny, sportovní centra, bazény, sauny a zařízení, ve kterých trávíváme zimní volné chvilky obvykle  …více»

Sokolník a dravci

Sokolník a dravci
30. 01. 2021 Vaše tipy
První zmínky o sokolnictví jsou v Asii a teprve až později přešla tato speciální vášeň do střední Evropy. Ve středověku bylo sokolnictví jen pro šlechtu. Jednak chování dravců bylo finančně náročné  …více»

Něco pro milovníky vláčků

Něco pro milovníky vláčků
29. 01. 2021 Česká republika
Na vlakovém nádraží v Jindřichově Hradci jsme si koupili jízdenky na motorový úzkokolejný vlak. Během prázdnin tu jezdí i parní vlak, dnes ale nejede. Jindřichohradecká úzkokolejka zde jezdí od roku  …více»

Dovolená ponovu

Dovolená ponovu
23. 01. 2021 Praktické rady
Než se letos rozhodnete vzít si dovolenou, měli byste vědět, že novela zákoníku práce přinesla od 1. ledna 2021 v této oblasti mnohé změny. Jaké jsou ty nejdůležitější? Mění se výpočet dovolené  …více»
 

Na skok do Prahy

Na skok do Prahy
17. 01. 2021 Česká republika
Snad není nutné psát, že Praha je město nekonečných možností. Přijdou si v ní na své milovníci historie, architektury, starých pověstí, kultury, koncertů, divadel a spousty jiných radovánek. Také my  …více»

Krátká zastávka v Jindřichově Hradci

Krátká zastávka v Jindřichově Hradci
13. 01. 2021 Česká republika
Jindřichův Hradec je považován za jedno z nejhezčích měst na jihu Čech. Leží zhruba 50 km severovýchodně od Českých Budějovic poblíž řeky Nežárky a rybníku Vajgar. V desátém století zde stávalo  …více»

Prohlídka pohádkového zámku Červená Lhota

Prohlídka pohádkového zámku Červená Lhota
9. 01. 2021 Česká republika
Červená Lhota je renesanční vodní zámek ve východní části jihočeského kraje nedaleko Jindřichova Hradce. Zámek stojí na skalnatém ostrově uprostřed rybníka. Tvoří ho čtyři křídla kolem čtvercového  …více»

Návštěva u Kinských

Návštěva u Kinských
5. 01. 2021 Česká republika
Zámek Karlova Koruna byl původně reprezentační venkovská rezidence rodiny Kinských. Nechal si ho postavit František Ferdinand Kinský. Nyní patří mezi významné barokní stavby. Pojmenování Karlova  …více»

5 skvostů ukrytých přímo v centru českých měst. Omrkněte je zvenčí!

5 skvostů ukrytých přímo  v centru českých měst. Omrkněte je zvenčí!
27. 12. 2020 Česká republika
Mrazivé počasí zrovna neláká na pobyt v přírodě, pevnou půdu pod nohami nabízí spíš městská dlažba. Co dělat, když je všechno zavřené, ale doma už nevydržíte sedět? Využijte dny volna, nabalte si  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !