Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 15.04. 2021
Dnes má svátek Anastázie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Návštěva Muzea čokolády

Návštěva Muzea čokolády
6. 04. 2021 Vaše tipy
Podle paní průvodkyně je to nejmenší muzeum čokolády na světě, je to totiž jen jedna poměrně malá místnost. Informací jsme tu ale vyslechli hodně. Toto minimuzeum vzniklo v roce 2016 a založila ho  …více»

Tři výlety v Moravskoslezském kraji

Tři výlety v Moravskoslezském kraji
30. 03. 2021 Česká republika
Loňské léto nám nevyšlo úplně podle našich představ. Kvůli nemoci jsme museli zrušit objednanou dovolenou. A tak když to pak šlo, dělali jsme nedělní výlety po našem Moravskoslezském kraji.  …více»

Výhody cestování s cestovní kanceláří

Výhody cestování s cestovní kanceláří
26. 03. 2021 Praktické rady
Chcete vyrazit na dovolenou a nejste si jisti, jestli jet na vlastní pěst nebo s cestovní kanceláří? Samozřejmě záleží, jaký jste typ cestovatele, za jak dlouho chcete vyrazit, kolik času máte  …více»

Starý Smokovec - Hrebienok

Starý Smokovec - Hrebienok
23. 03. 2021 Evropa
Starý Smokovec leží na stráni Slavkovského štítu. Patří mezi nejstarší osady v Tatrách, je součástí města Vysoké Tatry. Vysoké Tatry se nachází na celém území Tatranského národního parku. Slavkovský  …více»

Perla Slovenska – Štrbské Pleso

Perla Slovenska – Štrbské Pleso
15. 03. 2021 Evropa
Štrbské Pleso se nachází ve Vysokých Tatrách v místní částí obce Štrba. Osada se nachází v místech, kde se spojují Furkotská a Mlynická dolina na konci hřebenu Předního Soliska. Leží na jižním  …více»
 

Procházka po Janských Lázních

Procházka po Janských Lázních
13. 03. 2021 Česká republika
Město Janské Lázně se nachází na úpatí Černé hory. Je to město mnoha tváří – lázeňské, sportovní a rekreační. Teplý pramen tu byl objeven v roce 1006 Janem z Chockova. Využívat se začal ke koupelím  …více»

Procházka po Stezce korunami stromů

Procházka po Stezce korunami stromů
3. 03. 2021 Česká republika
Stezek korunami stromů je v České republice několik. Navštívili jsme tu u Janských Lázní. Je prý nejdelší stavbou tohoto druhu v Evropě. Měří 1511 metrů, vyhlídková věž je ve výšce 45 metrů  …více»

Vysoké Tatry – Tatranská Lomnice v zimě

Vysoké Tatry – Tatranská Lomnice v zimě
28. 02. 2021 Evropa
Zima je krásným zimním obdobím. Příjemné je, když čas zimy můžeme trávit na horách. Obdivovat zasněžené horské hřebeny, užívat si procházek, sjezdového lyžování a běžkování.  …více»

Vysoký zámek Plumlov

Vysoký zámek Plumlov
27. 02. 2021 Česká republika
Vysoký zámek byl postaven 1680 – 1690 Janem Adamem z Lichtenštejna, třetím majitelem plumlovského panství. Jan Adam se začal zprvu zabývat myšlenkou na opravu a přestavbu plumlovského hradu. Jeho otec  …více»

Na skok do Prahy podruhé

Na skok do Prahy podruhé
12. 02. 2021 Česká republika
Už jsem psala víckrát, že do Prahy jezdíme rádi. Když tam člověk jede opravdu jen na víkend, moc toho nestihne a vždycky za sebou zanechá seznam míst, kam by se chtěl příště podívat. Loni v únoru jsme  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !