Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Blíženci - roční horoskop na rok 2023Blíženci - roční horoskop na rok 2023
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.05. 2023
Dnes má svátek Maxmilián
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Pisa - nejkrásnější město v Itálii

Pisa - nejkrásnější město v Itálii
26. 05. 2023 Evropa
Historické město Pisa leží v Toskánsku a rozkládá se po obou březích řeky Arno. Na severozápadní straně je Pizza dei Miracoli neboli Náměstí zázraků. Tato část města je velmi vyhledávaná turisty. Nach  …více»

Livorno - důležitý přístav

Livorno - důležitý přístav
21. 05. 2023 Evropa
Livorno je město v oblasti Toskánska, původně rybářská vesnice z dvanáctého století. V šestnáctém století, v době italské renesance, město rozkvétalo a stalo se důležitým přístavem. Za druhé světové v  …více»

Zahájení 666. lázeňské sezony Karlovy Vary

Zahájení 666. lázeňské sezony Karlovy Vary
20. 05. 2023 Vaše tipy
Začátek května bude v Karlových Varech opět ve znamení zahájení lázeňské sezóny. Třídenní program, v rámci kterého oslavujeme přírodní léčivé zdroje a děkujeme Karlovi IV. za založení města. Moc jsem  …více»

Dolní Morava má nové cyklistické zážitky pro rodiny, začátečníky i zkušené bikery

Dolní Morava má nové cyklistické zážitky pro rodiny, začátečníky i zkušené bikery
15. 05. 2023 Česká republika
Kam za aktivní dovolenou pro celou rodinu? Vyrazte na Dolní Moravu, která láká na zážitky uprostřed horských kopců. Letos si tu můžete užít rovnou 27 kilometrů trailů pro začínající i zkušené bikery  …více»

Skanzen Vysoký Chlumec

Skanzen Vysoký Chlumec
11. 05. 2023 Česká republika
Při našem středočeském putování nás zaujal kopec, který se nám již zdálky několikrát ukázal. Dle mapy jsme zjistili, že se jedná o Vysoký Chlumec, který nabízí skanzen. A tak jsme se sem vydali  …více»
 

Strážnice zve k výletu

Strážnice zve k výletu
9. 05. 2023 Česká republika
Pomalu se nám blíží léto, prázdniny. Většina z nás začíná plánovat své dovolené. No a tak přicházím i se svým tipem k návštěvě jižní Moravy a to do malého města Strážnice, kde se nám s mužem velmi líb  …více»

Za lázeňskými prameny do Poděbrad

Za lázeňskými prameny do Poděbrad
2. 05. 2023 Česká republika
Jedno z měst a míst, kam se vydáváme minimálně jednou do roka jsou středočeské lázeňské Poděbrady. Město ležící na břehu Labe proslavil král Přemysl Otakar II., který zde v letech 1262 - 1268 zbudoval  …více»

Jarní výlet do Slovinska

Jarní výlet do Slovinska
1. 05. 2023 Vaše tipy
Je duben, vzduch voní jarem, a my se vydali na několik dní volna do Slovinska. Slovinsko, plným názvem Slovinská republika, je středoevropský stát. Samostatné Slovinsko vzniklo roku 1991 jako první  …více»

Chebský hrad

Chebský hrad
30. 04. 2023 Česká republika
Chebský hrad je unikát mezi českými hrady. Hrad Cheb je jedinou štaufskou císařskou falcí na našem území a může se pochlubit dokonale zachovalou patrovou hradní kaplí, která je právem označována za po  …více»

Zruč nad Sázavou - zámek a okolí

Zruč nad Sázavou - zámek a okolí
28. 04. 2023 Česká republika
V putování po Středočeském kraji jsme se vydali do Zruče nad Sázavou, města, které nabízí krásný zámek s velkým zámeckým parkem. Zručský zámek, stejně jako park a historie celého města, je stále  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Vstupenka